İlginç Sarı Site İlanları

Abimin arabasını ilana koydum, koymaz olaydım. Birincisi bu ara ikinci el piyasası entübe olmuş. İkincisi piyasa belirlemeye çalışan galericiler laf olsun diye mesaj atıyorlar. Mesajlara cevap yazmak rutin bir iş oldu valla. Bugün artık dayanamayıp bu cevabı yazdım.

20210110_214825.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu arkadaş foruma üye mi merak ediyorum :)

DİİKKKATT....,,,
(Aracı alanlara ikramım)
1- Depo full verilecek
2- Eksper bana ait
3- Gelecek kişinin otobüs bileti bana ait

4- Noter Parası bana ait
5- Satış sonrası etli ekmek ve sınırsız çay
6- Alan kişi İlk arabası olduğuna dair yemin eder  ise vekaleten küçük baş kuzu kestirilecek. Etini biz dağıtacağız

1935 lira 25 kuruş tramer kaydı,  3,5 parça boya var ekspertiz raporunda mevcut

20210113_211257.jpg

Bu arkadaş foruma üye mi merak ediyorum :)

DİİKKKATT....,,,
(Aracı alanlara ikramım)
1- Depo full verilecek
2- Eksper bana ait
3- Gelecek kişinin otobüs bileti bana ait

4- Noter Parası bana ait
5- Satış sonrası etli ekmek ve sınırsız çay
6- Alan kişi İlk arabası olduğuna dair yemin eder  ise vekaleten küçük baş kuzu kestirilecek. Etini biz dağıtacağız

1935 lira 25 kuruş tramer kaydı,  3,5 parça boya var ekspertiz raporunda mevcut

Ekli dosyayı görüntüle 41904
Satışta damping :)

[mention=11839]HONEY[/mention] Bülent hocam son maddeye bir baklava ekleseydi giderdik birlikte 5. Maddeye istinaden güzel bir final yapardık [emoji3]
Hadi cikalim yola

Biz praaamasyooonlari yemeğe geldik deriz

Tramerde bazen sıfır gördüklerinizin altında iş bilmez sigorta hasar danışmanları çıkar kanmayın.Bilgileri isteyin.Renault Clio teyp çalınıyor tramerde sıfır çıkıyor ama teyp tam tamına 25.000 türk lirasına maloluyor.3 hasar var 1i hasar rakamlı 2sinde sıfır yazıyor bizler de birşey değildir diyip geçiyoruz.

...

Arılayn bu  ama vız vız 🐝

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Negatiwe 2021 Golf 8 dopdolu Rline fiyatına 2017 eski kasa Rline.  :lol:

Bu da denk geldiğim bir Golf 8 ilanı. Sözde 6 ay beklemiş, ev alacakmış, özel siparişmiş ve hatta 330 bin tl'ye almış mış. İlandaki yalan olmayan tek şey Golf 8 olması sanırım. :)   

image.png

@Negatiwe 2021 Golf 8 dopdolu Rline fiyatına 2017 eski kasa Rline.  :lol:

Bu da denk geldiğim bir Golf 8 ilanı. Sözde 6 ay beklemiş, ev alacakmış, özel siparişmiş ve hatta 330 bin tl'ye almış mış. İlandaki yalan olmayan tek şey Golf 8 olması sanırım. :)   

Ekli dosyayı görüntüle 44635
Ahmet hocam eklediğim ss de ilan açıklamasına bakarsanız facia resmen. Yalan yanlış bilgi dolu.

Evo motor demiş 1.5 tsi değil ünite

2019 çıkışlı demiş 2021 nisan muayene

Elle bakkal hesabı yazdığı ilave donanım maliyetleri... Sallamış

Keşke 206gti ve Honda civic araçlarınız ile bu hayal dünyasında yaşıyor olsaydınız. Golfe yakışmayan insanlar.

@Negatiwe Gerçekten komedi Serdar abi. En komik olan kısım da şu bence

Aracın Şase No’su içinde olan 11 inci harfi ‘’W’’ : Wolfsburg-Almanya ilk fabrikası olmakla beraber işçiliğin ve kalitenin en yüksek-yoğun olduğu Volkswagen fabrikası üretimlidir.(Almanya içinde bile birden fazla araç üreten fabrikası vardır. Dünyanın birçok yerinde olduğu gibi)
:lol: :lol: :lol:

Geri
Üst Alt