İlginç Sarı Site İlanları

Dün favori satıcılardan mailime düştü,bugün girip bakmak istedim ama sonuç 150k

Ekli dosyalar

• A755C35C-7161-4DD2-9A09-18DAD93C2E95.jpeg
    A755C35C-7161-4DD2-9A09-18DAD93C2E95.jpeg
    196.4 KB · Görüntüleme: 58
  • AACEC00E-0650-410F-8F77-0A6169692AB2.jpeg
    AACEC00E-0650-410F-8F77-0A6169692AB2.jpeg
    102.1 KB · Görüntüleme: 59
Yeni konu açmadan buradan sormak istedim

Ağır hasarlı araç almak mantıklı mı?
Düşündüğüm araç 2017 comfortline 1,6 tdi manuel 70k km, bedelsiz ağır hasar kayıtlı üç parça değişen, eksper raporlu, tavan direk şasi kule gibi yerler işlemsiz
ilan rakamlarına göre emsalleri arasında 100.000 tl daha uyguna geliyor..
ortalama 2-3 yıl binmeyi düşünüyorum. Aynı bütçe ile anca 1.2 tsi mk7 alabiliyorum, haricinde midline plus almak istemiyorum. ya da polo almak zorunda kalacağım.

Yeni konu açmadan buradan sormak istedim

Ağır hasarlı araç almak mantıklı mı?
Düşündüğüm araç 2017 comfortline 1,6 tdi manuel 70k km, bedelsiz ağır hasar kayıtlı üç parça değişen, eksper raporlu, tavan direk şasi kule gibi yerler işlemsiz
ilan rakamlarına göre emsalleri arasında 100.000 tl daha uyguna geliyor..
ortalama 2-3 yıl binmeyi düşünüyorum. Aynı bütçe ile anca 1.2 tsi mk7 alabiliyorum, haricinde midline plus almak istemiyorum. ya da polo almak zorunda kalacağım.
Önden mi hocam hasarı ?

Tamiri düzgün yapılmayan yerler daha sonra baş ağrıtabiliyor. Yürüyen aksam örneğin.

Bedelsiz ağır hasar kayıtlı derken, sigorta şirketinden satılmış ve birisi alıp sanayide toplatmış anlamına mı geliyor ?

Aracın onarımı örneğin yetkili serviste yapılmıştır ve ona göre 150 bin 200 bin ağır hasar kaydı çıkıyor olsa, tamirinden emin olup almak "belki" mümkündür.

Ama pert kayıtlı aracı çok düzgün dahi olsa satarken gerçekten süreç çok uzuyor.
-Potansiyel müşteri sayısı azalıyor
-Alıcıyla anlaşıyorsunuz çevresi vazgeçiriyor.
-İlana herşeyi yazdığınız halde, alıcı geliyor bakmaya ağır hasarlı olduğunu bilmiyordum diyor vazgeçiyor.
-Piyasanın altında fiyat verseniz dahi düşük teklifler geliyor.

-Son çare piyasanın altına vavacars otoplus arabam com gibi şirketlere satayım deseniz almıyorlar zaten.

1.2 tsi olsun temiz olsun düşük model olsun daha iyi bence hocam. Golfte dizel benzin arasında yakıt maliyetlerinde uçurum fark yok biliyorsunuz.

Hasarı sağ önden almış, airbag açmış tamir-kaplama yapılmadan değişim olmuş. ön panel orijinal kaput lokal boyalı şeklinde
Favorimde ekli bir kaç hasar kayıtlı golf var piyasayı merak ettiğim için takibe aldım, ilan süresi bitene kadar duruyor hepsi de..
midline plus alıp bir kaç donanım eklentisi-retrofit yapsam totalde bana comfortline bütçesine yakın olacak belki de geçecek

değerli yorumunuz için teşekkür ederim

Geri
Üst Alt