İlginç Sarı Site İlanları

Bu arada ilan ararken filtrelemede kilometre filtresini kaldırmış sarı site. Tamamen saçmalık ama şu 6.000 km mevzusu için kasıtlı yapılmış gibi duruyor.
Muhtemelen kodlamada bir degisiklik yapiyorlardir. Gelir gene.

Sarı site olmasada bizim kasabadan bir ilan.İlgilenenler değerlendirebilir.
Kartal SELEKS Tempra motor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-10-05-15-19-18-224_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-10-05-15-19-18-224_com.miui.gallery.jpg
    53.9 KB · Görüntüleme: 63
  • Beğen
Tepkiler: SCC
Bu arada ilan ararken filtrelemede kilometre filtresini kaldırmış sarı site. Tamamen saçmalık ama şu 6.000 km mevzusu için kasıtlı yapılmış gibi duruyor.
Bugün ben de farkettim, ama şu an açılmış

Artık ağır hasar kayıtlı araçlar sıfırından da değerli bilginiz olsun.
sifirini o paraya veriyorlar mi? araba yok mu diyorlar yoksa bazi seyleri zorunlu mu tutuyorlar satis icin. ilanlardan yola cikarak 700 civarinda diye tahmin ediyorum sifirinin gercek fiyatini. yine fena degilmis.
yani ilginc olan ikinci el degil, 666 olan sifir fiyati.

@Kysr038

Allah rızası için

Bu adamı hepbaraber bi favorilere ekleyelim

Bakalım fiyat yükseltecekmi

Ben ekliyorum.

Hedef En az 25 favori yapalım

Hatta

Yarın favorileri görünce
Fiyatı yükseltecek mi

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2022-yeni-fabia-premium-1043266581/detay
Ekledim.

sifirini o paraya veriyorlar mi? araba yok mu diyorlar yoksa bazi seyleri zorunlu mu tutuyorlar satis icin. ilanlardan yola cikarak 700 civarinda diye tahmin ediyorum sifirinin gercek fiyatini. yine fena degilmis.
yani ilginc olan ikinci el degil, 666 olan sifir fiyati.
İlandaki araç 1.0 olduğu için liste fiyatı 605 bin tl. Dediğiniz gibi araç yoktur ellerinde... Araç geldi, gelecek ya da mevcutta var diyelim, bu sefer de o fiyata vermeseler de üzerine 45 bin daha seramik, cam filmi, aksesuar bahanesiyle şişirseler biz de "he" desek alsak, ağır hasarlı fiyatına sıfır araç almış oluyoruz yine 😀

@Kysr038

Allah rızası için

Bu adamı hepbaraber bi favorilere ekleyelim

Bakalım fiyat yükseltecekmi

Ben ekliyorum.

Hedef En az 25 favori yapalım

Hatta

Yarın favorileri görünce
Fiyatı yükseltecek mi

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2022-yeni-fabia-premium-1043266581/detay
Birde üstüne ''670 bine olmaz mı? '' diye sorarsak tam olur . Bir başkası da 690 bine olmaz mı diye sorduğunda ohhh ram olur Yapmak lazım bunları .
Hatta abi birde takla attır arabaya arabanın takla atma özelliğnide yazıp 700 bine olmaz mı desek..

Adam bir günde +40 favori görünce

Alsat zihniyeti kabaracak

Şu ise bak diyecek

3 ters 2 düz taklalı alttan viyadüge dalmalı ağır hasarlı FABİA piyasasına bak.

Gideyim tüm fabiaları toplayım

Nasıl olsa talibi çok gazlarına gelirse??

Adam bir günde +40 favori görünce

Alsat zihniyeti kabaracak

Şu ise bak diyecek

3 ters 2 düz taklalı alttan viyadüge dalmalı ağır hasarlı FABİA piyasasına bak.

Gideyim tüm fabiaları toplayım

Nasıl olsa talibi çok gazlarına gelirse??

O zaman bizim yüzümüze fabia piyasasi yukselir :)

İlandaki araç 1.0 olduğu için liste fiyatı 605 bin tl. Dediğiniz gibi araç yoktur ellerinde... Araç geldi, gelecek ya da mevcutta var diyelim, bu sefer de o fiyata vermeseler de üzerine 45 bin daha seramik, cam filmi, aksesuar bahanesiyle şişirseler biz de "he" desek alsak, ağır hasarlı fiyatına sıfır araç almış oluyoruz yine 😀
karistirmisim simdi daha mantikli oldu :) yoksa 666 olan arabayi 750den assagi vermezler :)
yanlis hatirlamiyorsam 750den assagi sifir yoktu ilanda, oradan yola cikarak 700 demistim. birde azami fiyat yazmislar saka gibi.
listesi 830 olan arabayi milyona sattiklarini bizzat biliyorum.
sonuc olarak adamin istedigi parayi hakli cikarmaya calismiyorum tabii ki ancak sifir fiyatiyla kiyaslamakta iluzyondan ibaret.
zaten serbest piyasada ne isterse istesin mal satildiginda fiyati belli olmus olur, adam oraya 10 milyonda yazsa benim acimdan bir ilgincligi yok.

Geri
Üst Alt