İlginç Sarı Site İlanları

@Negatiwe Gerçekten komedi Serdar abi. En komik olan kısım da şu bence

:lol: :lol: :lol:
🤭🤣🤣🤣Aracın Şase No’su içinde olan 11 inci harfi ‘’W’’ : Wolfsburg-Almanya ilk fabrikası olmakla beraber işçiliğin ve kalitenin en yüksek-yoğun olduğu Volkswagen fabrikası üretimlidir.(Almanya içinde bile birden fazla araç üreten fabrikası vardır. Dünyanın birçok yerinde olduğu gibi)

Gülmekten çenem ağrıdı. Cevabımı bile zor düzenledim 😂😂😂

Moderatör tarafında düzenlendi:

kör nokta ne işlere yarıyormuş vaybe iyiki taktırmışım aracıma ama hiç omuz hizamdan bakmadım yarın ilk işim sağ ve sol omuz hizamdan bakmak olacak. Aslında bu adama arabadan hiç anlamıyormuş gibi telefon açacaksın daha neler neler anlatır bu varya :)  Dilin kemiği yok evo motormuş

Kyless Goo varmış

Alakantra spor koltuk varmış restoranda yemek yiyecek haspam :)  Lokantamızda Alakantra spor koltuklu hizmetimiz vardır.

@AhmetCakmak Olsun hocam kaput amortisörü ve otomatik bagaj kapağı yeter. Hatta 10.5" lik hayalet kadranı yeter. dinamik stopları klima paneli multimedyası v.s. yeter bir çok şeyi yeter yani :)  bu donanımda gold 8 alsak 450 bini geçer :(  Ben Golf 8 in golf imajını bitireceğini düşünüyorum. Yeni Octavia bile golf 8 den daha iddalı ya :(  

@AhmetCakmak Olsun hocam kaput amortisörü ve otomatik bagaj kapağı yeter. Hatta 10.5" lik hayalet kadranı yeter. dinamik stopları klima paneli multimedyası v.s. yeter bir çok şeyi yeter yani :)  bu donanımda gold 8 alsak 450 bini geçer :(  Ben Golf 8 in golf imajını bitireceğini düşünüyorum. Yeni Octavia bile golf 8 den daha iddalı ya :(  
Hocam dolu dolu Rline için 420 bin tl fiyat verildi geçen hafta felan. Standart Rline ise 367 bin tl civarı. Aslında Octavia gerçekten güzel ama Skoda burnu havada, Superb fiyatına Octavia satmaya çalışıyorlar. Ötv muafiyetli satış dışında Octavia'yı satamıyorlar.

@AhmetCakmak Hocam o lansmana özel Rline için 420 bin tl fiyat. Bundan sonraki gelecek olan R line larda sunroof ve dinamik stoplar bile opsiyon diyor. Yani sizin beğendiğiniz R line Standart Rline değil opsiyonlar eklenmiş R line.

şu an R line opsiyon listesinde IQ led farlar gözükmüyor umarım standart gelen özelliktir. O da opsiyonsa çıldırmamak elde değil. Yani sadece ön tampona direksiyona ve farlara mı verecek bu insanlar 365 bin 398bin tl :(  

@AhmetCakmak Hocam o lansmana özel Rline için 420 bin tl fiyat. Bundan sonraki gelecek olan R line larda sunroof ve dinamik stoplar bile opsiyon diyor. Yani sizin beğendiğiniz R line Standart Rline değil opsiyonlar eklenmiş R line.

şu an R line opsiyon listesinde IQ led farlar gözükmüyor umarım standart gelen özelliktir. O da opsiyonsa çıldırmamak elde değil. Yani sadece ön tampona mı verecek bu insanlar 365 bin 398bin tl :(  
Evet lansmana özel hocam ama sonraki araçlar da öyle dolu gelebilirdi, döviz dengeleri tamamen bozdu. Biz daha indirim beklerken şimdi zam kaçınılmaz. Yaşadığımıza şükreder duruma geldik.

Seat / Leon / 1.5 TSI / FR / SAHİBİNDEN 160 KM DE URBAN GRİ FR---- Sarı site ilan no - 916479325

Baya ilginç...Geçen hafta bayiden alınmış, kapalı garajda muhafaza edilmiş Leon FR ------288.900 TL

Seat / Leon / 1.5 TSI / FR / SAHİBİNDEN 160 KM DE URBAN GRİ FR---- Sarı site ilan no - 916479325

Baya ilginç...Geçen hafta bayiden alınmış, kapalı garajda muhafaza edilmiş Leon FR ------288.900 TL
Ya tutarsa hesabı, manuel Leon'u o paraya satabileceğini sanıyor. Ben yatırım amaçlı araba alıp ertesi gün ilana koymaya utanırım, hadi ilana koymayı geçtim o fiyatı yazmaya utanırım. 

Golf 8 en boş manueli ön arka sensör, kablosuz şarj vb opsiyonlarla 220 bin liraya satılıyor.

Geri
Üst Alt