İlginç Sarı Site İlanları

İmpression golf alacak insanlar.
Önce bi türkiye sigortacılar birliginden aracın kasko degerini düzelttirmeli . Sonra almalı

Yoksa pert/ çalınma durumunda yanarsınız.

kasko değeri düşükte olsa yüksekte olsa rayiç bedel üzerinden ödeme yapılıyor olmalı artık.
eskiden kasko değeri üst limitti.

kasko değeri düşükte olsa yüksekte olsa rayiç bedel üzerinden ödeme yapılıyor olmalı artık.
eskiden kasko değeri üst limitti.
Gelde bunu sigorta şirketine anlata geliyor olay.

Sigorta şirketi ilanların 450 olmasına mı ? bakar?
Tsb nin 262 sine mi diyor insan

Hadi biz piyasaya baktık 350 ediyomus dese
450 ye alan yine yandı. (Alan Varsa ?)

Üşenmedim mesaj attım ve cevabımı aldım :)

Ekli dosyayı görüntüle 52710

vay be golf ne ellere düşmüş.
Al satçinin eline düşmüş...

Sarı sitede normal ilan kalmadı ki şaka gibi para birimimiz cripto paraya döndü dünyada lideriz bugün dünyada dolar sadece benim ülkemde arttı aslında dolar sabit çılgınlar gibi değer kaybediyor tl... neden bir inat yüzünden...

Ödenen kasko sigortası da TSB’deki değere göre belirleniyor. Aracın piyasa değeri yükseldiği gibi kasko sigortası da iki katı yükselecek bu değerler güncellenirse. Hasarsızlığım 5. kademe ama aracın değeri artıyor diye önceki seneye göre hiç daha az ödeyemedim. Arabayı aldığımda her bakımdan bütçeye yeten bir araca sahiptim ama şimdi hiçbir şey yapmadığım halde değeri yükseldiği için iki üç katı fazlasına sigorta yaptıracağım. Vay halimize…

ilan fiyatları, anlaşmalı galericilerden aldıkları fiyatlar vs belirli bir yöntemi var, sizin de itiraz hakkınız var. örneğin en düşük ilandan düşüğünü vermeleri çok zor

Anadolu sigorta poliçesinden:
1638320978159.png

Şu fiyat gerçeğinin neredeyse x2 fiyatı. 740.000 yazmaya utanmamış bile. Hadi yaz 640.000 yaz. Söylüyorum araç alınmaz ve satılmaz. Bu ülkede hiç bir şeyin fiyatı geri gitmesede alana hayırlı olsun diyelim.
Son 2-3 aydaki gibi olursa piyasa 6-8 ay sonra normal olur fiyatı.

Geri
Üst Alt