İlginç Sarı Site İlanları

Arabada yok yoka karışmış olmayanları yazsak başharfleriyle akrostiş şiir yazılır. Acc, pla, lane assist, k.ısıtma, discover medya, dinamik kamera, kör nokta dışardan görünen ve içten kısmi olarak olmayanlar. Jantlar bile replika, arabayı alan ilana tr tek özel sipariş yazıyor :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-inc-jant-plusseramik-kaplama-987193924/detay
Haydi bakalım destek garantili r-line golf almayan kalmasın. Hemde tüm özellikleri var bilen bilir.
Araba da hakikaten yok yok yani. Çakma tampon ve jant harici standart highline. Tabi bütün bu söylemlerden sonra insan acaba highline mı bu diye düşünmeyede başlıyor.
Ama her ne olursa olsun 3 yaşında kendini kanıtlamış bir araca 825 vermek sıfırına 650 civarı vermekten mantıklı. Sonra sıfır alırsın araç sorunlu çıkar, doğuşla mahkemelik falan oluruz. Ne gerek var.

Bayide sıfırı(2022 modeli) 573.000₺ olan aracın 1 yaşında kullanılmışı nasıl 622.000₺ oluyor.

Son düzenleme:
Bayide sıfırı(2022 modeli) 594.000₺ olan aracın 1 yaşında kullanılmışı nasıl 622.000₺ oluyor.
o da birşey mi hocam, burada 3-4 yıllıklar bile yenisi ile aynı fiyata satılmaya çalışılıyor... serbest piyasa... ama satılanı pek duymasakta

Bayide sıfırı(2022 modeli) 573.000₺ olan aracın 1 yaşında kullanılmışı nasıl 622.000₺ oluyor.
Alan olmayınca 622 de olmuyor 620 de olmuyor.
Alan olursa Kaç oluyor ?

560 oluyor.

Adam bekliyor .....560 deyince? Dalga mı geciyorsun diyor.

Benzin 17 yi görsün

530 a bile satamayacak haberleri yok.

Ilandaki Golf benim vakti zamaninda sahip oldugum golfün birebir benzeri oldugu icin fiyat acisindan fikir olsun diye "Haziran 2020'de" takibe almistim, 3-4 bin kmdeydi bu araba, peki ilginc olan nedir diye soracak olursaniz, bu araba haziran 2020'den bu yana sürekli ama sürekli ilanda, 2 tane hesaplari var adamin ve esinin (piyasa nasil diye iletisime gecmsitim oradan biliyorum sahiplerini), hic el degistirmedi. Hobi olsun diye arabayi ilanda tutuyorlar, fotograflar bile hic degismedi :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-dusuk-km-2019-golf-7,5-934496701/detay

Ilandaki Golf benim vakti zamaninda sahip oldugum golfün birebir benzeri oldugu icin fiyat acisindan fikir olsun diye "Haziran 2020'de" takibe almistim, 3-4 bin kmdeydi bu araba, peki ilginc olan nedir diye soracak olursaniz, bu araba haziran 2020'den bu yana sürekli ama sürekli ilanda, 2 tane hesaplari var adamin ve esinin (piyasa nasil diye iletisime gecmsitim oradan biliyorum sahiplerini), hic el degistirmedi. Hobi olsun diye arabayi ilanda tutuyorlar, fotograflar bile hic degismedi :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-dusuk-km-2019-golf-7,5-934496701/detay
Aynı paraya Golf 8 alınıyordu sanırım :)

Milletin ilanlarına sövüyorum.
Evet aynen öyle 650 ye mk8 komedi

Kendi aracımın TSB kasko değer listesine her hafta bakıyorum
Niye ?
Düşsün diye
Düşşünde kasko su az çıksın derdindeyim

Bugün 414 !!
Şubatta kasko var
Kasko degeri 377 ye düşsün diye duacıyız

@Kysr038 Akıl edememişler golftutkusuna girip klima paneli alıp takmayı :))
Bu arada bu manuel klimadaki off yazan tuşu ben daha bu sene keşfettim, onu tuş değil de sadece ışık sanıyordum.

Hep ortadaki tekerleği 0 a getirerek kapatıyorum el alışkanlığı :)

Golf te apaçi arabası oldu artık kabullenmek gerek. Arabaya yakışan birşey yapsak vizede apaçi gözüyle bakılacak.

Geri
Üst Alt