DYNAUDİO SES SİSTEMİ

Daha önce dynaudio kullanan birisi olarak iyi olduğunu kabul ediyorum fakat O para etmeyeceğini düşünüyorum. Kaliteli anfi ve hoparlör değişimi ile 5000 tl bandına çok iyisini yapabilirsiniz. Hemde daha kolaya. Daha az sök tak ile. 

Dynaudio dinledim. 10 bin+ likbir farkı yok. Tabiki normal ses sisteminden daha kaliteli fakat o para verilince kaliteli bir ses sistemi ( Hertz, steg vs) yapılır. Bide yalıtımda yapılır o paraya dahil, dynaudio yalan olur. 

Dynaudio dinledim. 10 bin+ likbir farkı yok. Tabiki normal ses sisteminden daha kaliteli fakat o para verilince kaliteli bir ses sistemi ( Hertz, steg vs) yapılır. Bide yalıtımda yapılır o paraya dahil, dynaudio yalan olur. 
Aynen Dynoaudio sonradan retrofit için pahalı kaçar ama opsiyon olarak alınırsa uyguna geliyor..

Aynen bu işte yalıtımda çok önemli ben standart ses sistemine bile yaptırmak istiyorum çok açınca sağdan soldan titreme oluyor

Yorumlarınız için teşekkürler, Türkiyeden almayacağım kesinleşti :D  Yurt dışında 600 euroya buldum bir tane eğer onu alırda yaparsam buradan paylaşırım :)  

Yorumlarınız için teşekkürler, Türkiyeden almayacağım kesinleşti :D  Yurt dışında 600 euroya buldum bir tane eğer onu alırda yaparsam buradan paylaşırım :)  
Yanniii mantıklı karar bu olmalı zaten!

2018 mart ayı opsiyon fiyat listesinde 

Vergiler hariç fiyatı 

2030 lira olan bu dynaudio nun 

Bayide vergiler eklenmiş (%50 ötv + %18kdv) fiyatı

3500 lira!!!

O zaman bunu alan aracına opsiyon olarak  ekleten  3500 lük faydasını çok tan amorti edip helal eder ama, 

10500 e ? Ses detone olur cızırtı gelir , kulak içinde  devamlı kaşıntı çınlama şikayetleri falan olur

F/P error verir yani...

Alttan 2. Satır...

Screenshot_20191211-201939.png

• Beğen
Tepkiler: SCC
@lasttohit alpine yada seat sound stepne hoparlörü alınıp takılsa aslında gayet tatmin edici sonuçlar alınabilir, bazı elektronikçiler olmaz derken bazıları olur diyor kesin olarak olup olmayacağını öğrenebilirsem yaptırmayı düşünüyorum.

@onurmat @Serkanasn Yorumunuz için teşekkürler arkadaşlar. Şuanlık sadece amfi ve bagaja bass koyarak denemeyi düşünüyorum eğer tatmin etmezse hoparlörde ekleyerek devam edicem.Aldığım yorumlara göre Dynaudio fiyatına değicek bir opsiyon değil :(  

forumda böyle bir ilan vardı, ne kadar ihtiyacını karşılar bilemiyorum ama bagajdan yer çalmaması açısından benim baya hoşuma gitmişti.

@lasttohit bence de 10 bin lira verilmez . Sonradan sök tak vs olacagı için. Ama  bence gayet kaliteli bir ses sistemi fakar A 180 2019 amg burmester Ses sistemine göre daha kaliteli karşılaştırıp denedik.

Geri
Üst Alt