Audi'den Golf'e dönüş :)

@turgay8268 yakında tabure koyacaklar araçlara, malum küresel olarak maliyetleri kısmak ve fiyatı arttırmak lazım, birde yeni trend bu dedim mi tamamdır, koltuklu araba daha ucuz olsada kimse almaz.

• Beğen
Tepkiler: SCC

@barracuda 2017 comfortline iki koltuk altındada çekmeceli eşya gözü var. 
Makyajlı kasalarda en az malzemeden kısılma olan 2017 modeller.. 2018-2019 modellerde ne yapacaklarını şaşırdılar her yerden çaldılar..

@snoppy Güzel değer. TDI DSG kolay kolay üzmiyor maşallah. Ama fotoğraflarda o bantı sökesim geldi direkt   :)

@serkanhector Leon, Golf kullanmış ve şu an A3 sahibi olarak söyleyebilirim ki kalite, konfor ve yalıtım A3'te çok daha iyi, aynı kullanılan motorları karşılaştırıyorsak zaten hızlanmasının farklı olma imkanı yok. Yakışıklılık tartışılabilir tabi ama Golf'ün yeri gönlümüzde ayrı :)

@snoppy bende aracımı alarak yaklaşık 900 km uzun yol yaptım, hızım 120 altına düşmedi 130-140 acc ile 5.0 değer yakaladım tsi den sonra bu değer çok hoşuma gitti, aracın kaliteli olduğu belli ama bi golf kadar ferah değil

@barracuda aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın inş. Bende sizin gibi a3 ten golfe geçenlerdenim. 2017 highline aldım ben, gerçekten a3 ten sonra beni daha iyi hissettirdi. Ben a3 ün ön konsoluna bir türlü alışamadım içimede sindiremedim. Saçma sapan sanki sonradan saplanmış gibi bi ekran. Bom boş hiç bir akbenisi olmayan iç tasarım beni arabayı satmaya yöneltti. Yoksa başka şikayetim yoktu. Şu koltuk altı çekmeceleri işi ilginç oldu bendede mevcut bu çekmeceler. Demekki 2018 modellerde kaldırdılar. 

Geri
Üst Alt