Sürüş profili seçme Özelliği (PDA)

Gateway değiştirmek gerekli demişler metin abiye (ender) ama o gerek yok dedi

Verdiği hata nedir ? Türkçe çevirisi bir ipucu vermez mi [mention=2615]Vanery[/mention]
Asıl sorun orada. Benim odis türkçe kurmuşum hata konu ile ilgili bilgi bulamıyorum. İngilizce odis kurup tekrar aynı hatayı alıp araştırmam gerek.

Kodlamada hata aldık şimdi ne olduğunu araştırıyoruz.
Aynı hata bende de oldu sonra deneme fırsatı bulamadım ama tahminimce araçta fabrika çıkışlı olmayan donanım var ise bu hata geliyor bende acc var online odis bulsam söküp acc yi deneyecem ama yok 

Aynı hata bende de oldu sonra deneme fırsatı bulamadım ama tahminimce araçta fabrika çıkışlı olmayan donanım var ise bu hata geliyor bende acc var online odis bulsam söküp acc yi deneyecem ama yok 
Kodu bilerek yanlış girmeme rağmen aynı hatayı alıyorum. Başka birşey var bu işte [emoji848]

Kodu bilerek yanlış girmeme rağmen aynı hatayı alıyorum. Başka birşey var bu işte
emoji848.png
Yardım alınabilecek gibi işten anlayan servis çalışanı yokmu acaba @Vanery

Servis çalışanı için çok zor bi iş ama tahminim araca sonradan takılan donanımlar bide odis için online artık çok zor nasıl bulabildiniz yapabilen birini merak ettim doğrusu

Servis çalışanı için çok zor bi iş ama tahminim araca sonradan takılan donanımlar bide odis için online artık çok zor nasıl bulabildiniz yapabilen birini merak ettim doğrusu
Online varda kodlamada verdiği hatanın ne olduğunu anlamaya çalışıyorum.

Hayır malesef değilim. İstanbulda olsam çoktan halletmiştim bu durumu da Eskişehir'de herşey zor ve kısıtlı benim için.
Allah kolaylık versin sonradan eklediğin donanımları gateway dan kaldırıp dene istersen belki sonuç alırsın

Allah kolaylık versin sonradan eklediğin donanımları gateway dan kaldırıp dene istersen belki sonuç alırsın
Online kodlamada malesef o şekilde olmuyor. Bakalım şirket toplantısındayım şimdi ve araştırıyorum

Online kodlamada malesef o şekilde olmuyor. Bakalım şirket toplantısındayım şimdi ve araştırıyorum
Hocam kodlamadan önce gateway içine girip ordan kaldırıp sonra online kodlama diye düşünmüştüm vagcom da çok basit ordaki tiki kaldırınca o parça ile iletişim kurmuyor 

Geri
Üst Alt