Sürüş profili seçme Özelliği (PDA)

Hocam kodlamadan önce gateway içine girip ordan kaldırıp sonra online kodlama diye düşünmüştüm vagcom da çok basit ordaki tiki kaldırınca o parça ile iletişim kurmuyor 
Sürüş profili online kodlamada birçok donanımı kodluyor.
01 Motor kontrol ünitesi
03 Abs modülü
Dsg
5f
17
kodlama yaptığını bildiğim modüller. Bunları kaldırıp online kodlama yapmak biraz ilginç [emoji848]

Sürüş profili online kodlamada birçok donanımı kodluyor.
01 Motor kontrol ünitesi
03 Abs modülü
Dsg
5f
17
kodlama yaptığını bildiğim modüller. Bunları kaldırıp online kodlama yapmak biraz ilginç
emoji848.png
Hayır benim demek istediğim; 13 distance regulation bende sadece sonradan ekleme.onu kapatıp denemek. daha önceki yazılarınızdan okuduğum kadarıyla, sizinde araçta eklentiler var .o sonradan eklemeleri kapatıp denemek .

Hayır benim demek istediğim; 13 distance regulation bende sadece sonradan ekleme.onu kapatıp denemek. daha önceki yazılarınızdan okuduğum kadarıyla, sizinde araçta eklentiler var .o sonradan eklemeleri kapatıp denemek .
Bingoo , enderin bana söylediği şu ; fabrikasyon durumda olan hiç ellenmemiş sonradan biseyler eklenmemiş araç lazim onda deneme yapmak gerekli dedi

Hayır onunla da bir ilgisi yok yurt dışında bir elemanla konuşuyorum böyle şeylere gerek yok dedi direk kurup açman gerekiyor dedi. Şifreyi doğru yada yanlış girsem de birşey değişmiyor aynı hatayı veriyor. Sanki şifreyi kontrol etmeye geçmeden r bariyere takılıyor gibi [emoji15]

Hayır onunla da bir ilgisi yok yurt dışında bir elemanla konuşuyorum böyle şeylere gerek yok dedi direk kurup açman gerekiyor dedi. Şifreyi doğru yada yanlış girsem de birşey değişmiyor aynı hatayı veriyor. Sanki şifreyi kontrol etmeye geçmeden r bariyere takılıyor gibi
emoji15.png
Yurt dışındaki eleman acaba uzaktan bağlantı ile kuruluma yardım eder mi? 

Bende bi şansımı cumartesi deniyeceğim bi abim var özön de yanına uğrayıp denerim diye umuyorum bakalım belki çözeriz 

Yurt dışındaki eleman acaba uzaktan bağlantı ile kuruluma yardım eder mi? 
Onu sormadım. Odis enginering indiriyorum bide onunla deneyeyim bakalım. Acaba doğuş oto iletişime geçsek bizim şasilere mod donanımını ekletebiliryiz [emoji848]

Onu sormadım. Odis enginering indiriyorum bide onunla deneyeyim bakalım. Acaba doğuş oto iletişime geçsek bizim şasilere mod donanımını ekletebiliryiz
emoji848.png
Hocam ben altur , avek , Çalışkan ve aracımı aldığım general otomotiv ile irtibata geçtim, sürüş modlarını istiyorum lisans ve tuş sipariş verip aracıma montajlayin dedim, hepsi araştırma yapip döndü söyledikleri cevap Doğuş otomotiv izin vermiyor dediler @Vanery

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam ben altur , avek , Çalışkan ve aracımı aldığım general otomotiv ile irtibata geçtim, sürüş modlarını istiyorum lisans ve tuş sipariş verip aracıma montajlayin dedim, hepsi araştırma yapip döndü söyledikleri cevap Doğuş otomotiv izin vermiyor dediler [mention=2615]Vanery[/mention]
Niye satıyor ozaman. Mahkemeye versem kanırtırım onları da şimdi onunla uğraşmak istemiyorum.

Niye satıyor ozaman. Mahkemeye versem kanırtırım onları da şimdi onunla uğraşmak istemiyorum.
Yaptıklarına akıl sır ermiyor, fren enerjisi geri kazanım donanimli araca efb akü takıyorlar, donanim satip araca montajlamiyorlar değişik bir politika, yurtdışında herşey serbest bizde soyleyince bön bön bakıyorlar uzaylı görmüş gibi @Vanery

Yaptıklarına akıl sır ermiyor, fren enerjisi geri kazanım donanimli araca efb akü takıyorlar, donanim satip araca montajlamiyorlar değişik bir politika, yurtdışında herşey serbest bizde soyleyince bön bön bakıyorlar uzaylı görmüş gibi [mention=2615]Vanery[/mention]
Oooo neler neler. Benim ne maceralarım var olanları anlatsam kitap olur.

Oooo neler neler. Benim ne maceralarım var olanları anlatsam kitap olur.
Nasıl yapıcaz bu işi nasıl çözeriz , yurtdışından birinin kesinlikle yardımcı olmasi gerekli, yusuf Dinçer ile gorusuyormusun hocam ona danışsak fikir verebilirmi ?  @Vanery  

Nasıl yapıcaz bu işi nasıl çözeriz , yurtdışından birinin kesinlikle yardımcı olmasi gerekli, yusuf Dinçer ile gorusuyormusun hocam ona danışsak fikir verebilirmi ?  [mention=2615]Vanery[/mention]  
Arkadaşım olur [emoji4] sık sık konuşuyoruz. Onun da bir fikri yok. Apo da bilemiyorum bende daha önce denedim kurulmadı diyor. Kurcalamak için de araba yanında olması lazım.

Arkadaşım olur
emoji4.png
sık sık konuşuyoruz. Onun da bir fikri yok. Apo da bilemiyorum bende daha önce denedim kurulmadı diyor. Kurcalamak için de araba yanında olması lazım.
Tıkandık kaldık öyleyse, fabrika çıkışlı ellenmemis bir araç endere gitse bi deneme yapsa metin abi belki o da bir yol bulabilir

Değerli golf tutkunları,

Sorunun tam yeri burası mı emin değilim ama en azından sürüş profili seçme özelliği başlığının altına yazmak daha doğru geldi. Yanlış olduysa şimdiden kusura bakmayın.

Arada kaldığım, tecrübelerinize ve fikirlerinize ihtiyaç duyduğum konu şu:
Henüz üretim planlaması yapılmamış sipariş verdiğim araçta sürüş profili seçme opsiyonu ekletmek istiyorum ancak bunu mevcut olan metalik gri tungsten rengi opak beyaza çevirerek yapabilirim. Malum 70000₺ altında tutabilmek için. Sizce hangisi daha yapılası? PDAya sahip opak beyaz bir golf mü yoksa PDAsız tungsten gri bir golf mü. Bu arada araç 1.4 tsi highline 125 hp DSG

Geri
Üst Alt