Sürüş profili seçme Özelliği (PDA)

Arabanin rengini dışarıdakiler görür ama pda yı si kullanırsınız.. size hangisi keyif verir? Beni pda keyiflendirirdi.. benim aracim tungsten gri ama sizin durumunuzda olsam pda seçerdim, bastırsanız renk ücreti alinmasa olmuyor mu ? @nightwolf

Değerli golf tutkunları,
Sorunun tam yeri burası mı emin değilim ama en azından sürüş profili seçme özelliği başlığının altına yazmak daha doğru geldi. Yanlış olduysa şimdiden kusura bakmayın.

Arada kaldığım, tecrübelerinize ve fikirlerinize ihtiyaç duyduğum konu şu:

Henüz üretim planlaması yapılmamış sipariş verdiğim araçta sürüş profili seçme opsiyonu ekletmek istiyorum ancak bunu mevcut olan metalik gri tungsten rengi opak beyaza çevirerek yapabilirim. Malum 70000₺ altında tutabilmek için. Sizce hangisi daha yapılası? PDAya sahip opak beyaz bir golf mü yoksa PDAsız tungsten gri bir golf mü. Bu arada araç 1.4 tsi highline 125 hp DSG
Zevkler ve renkler tartışılmaz [emoji4] şimdi pda kurma ile uğraşıyorum işlerimden dolayı biraz gecikmeli oluyor. Bu donanım sonradan takılabiliyor. Öyle olmalı ama ben lisans aldım ve kodlamada hata veriyor. Birkaç parça değiştiriyorum o şekilde deneyrceğim. Eğer olursa gri alıp sonradan pda ekletmeniz daha mantıklı gibi görünüyor.

Arabanin rengini dışarıdakiler görür ama pda yı si kullanırsınız.. size hangisi keyif verir? Beni pda keyiflendirirdi.. benim aracim tungsten gri ama sizin durumunuzda olsam pda seçerdim, bastırsanız renk ücreti alinmasa olmuyor mu ? [mention=4296]nightwolf[/mention]
Yok hocam maalesef. Zaten mevcut opsiyonlarla 70 bini geçmiş durumda. İşte iskonto vs. sınırın altında tutarız dediler. Gelen/gelecek zamlar malum her ay zam geliyor. Ekim ve kasım zamlarından da etkilenecek muhtemelen. o işe yanaşacaklarını hiç sanmıyorum o yüzden ben de opsiyonları değiştirerek belki olur diye düşünmüştüm. Keyiften ziyade eco modu için istiyorum aslında. Gerçi az yakması da bi keyif:))

Zevkler ve renkler tartışılmaz [emoji4] şimdi pda kurma ile uğraşıyorum işlerimden dolayı biraz gecikmeli oluyor. Bu donanım sonradan takılabiliyor. Öyle olmalı ama ben lisans aldım ve kodlamada hata veriyor. Birkaç parça değiştiriyorum o şekilde deneyrceğim. Eğer olursa gri alıp sonradan pda ekletmeniz daha mantıklı gibi görünüyor.
Umarım yapabilirsiniz hocam takip ettiğim kadarıyla nefeslerini tutmuş sizden gelecek güzel haberleri bekliyor insanlar:) kolay gelsin şimdiden.

Değerli golf tutkunları,
Sorunun tam yeri burası mı emin değilim ama en azından sürüş profili seçme özelliği başlığının altına yazmak daha doğru geldi. Yanlış olduysa şimdiden kusura bakmayın.

Arada kaldığım, tecrübelerinize ve fikirlerinize ihtiyaç duyduğum konu şu:

Henüz üretim planlaması yapılmamış sipariş verdiğim araçta sürüş profili seçme opsiyonu ekletmek istiyorum ancak bunu mevcut olan metalik gri tungsten rengi opak beyaza çevirerek yapabilirim. Malum 70000₺ altında tutabilmek için. Sizce hangisi daha yapılası? PDAya sahip opak beyaz bir golf mü yoksa PDAsız tungsten gri bir golf mü. Bu arada araç 1.4 tsi highline 125 hp DSG
Derken üretim planlamasının yapıldığını öğrendim bu sabah. Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim:)

Şu şekilde de bakmak gerekli , aracı satmaya kalktığınızda Müşteri aa bu araba tungsten gri mi der yoksa bunda sürüş profil seçme donanımı da var der ? Herkes donanım delisi değil bu bir gerçek ama pda bir adım öne geçirir sonradan eklemeyi başarabilirse @Vanery hocam o zaman sorun yok tabi @nightwolf

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar uzun zamandır ses çıkmıyor varmı ilerleme diye merak ettim

Evet arkadaşlar Ender’de makyaj öncesi 600₺, sonrası 500₺ olarak bu özellik eklenebiliyor arayıp teyit etmedim ama ne dersiniz 600₺ değer mi DGS golf için, heyecanlanmalı mıyım? 😁

Evet arkadaşlar Ender’de makyaj öncesi 600₺, sonrası 500₺ olarak bu özellik eklenebiliyor arayıp teyit etmedim ama ne dersiniz 600₺ değer mi DGS golf için, heyecanlanmalı mıyım? [emoji16]
Fiyat iygun bence. Özellikle dsg araç için 500 TL verilebilir. Günümüzde aracına 500 tl lik opsiyon eklemek neredeyse imkansız. Bizler kendimiz yaptık bunu alkın kablo ve diğer islemleri epey uğraştırıyor fiyatta çok bir rakamda oynamıyor aslında.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iki hafta önce bende aktif ettirdim Ender'de,  kablosunu ve butonu kendim hallettiğim için sadece aktivasyon ücreti ödedim.

20190616_115048.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
iki hafta önce bende aktif ettirdim Ender'de,  kablosunu ve butonu kendim hallettiğim için sadece aktivasyon ücreti ödedim.
/monthly_2019_06/20190616_115048.thumb.jpg.36ec1628f1353d8ba4a767d200ef0d0a.jpg

Hayırlı Olsun Hocam.
Aktivasyon için ne kadar ödediniz Belki sizin gibi yaptıranlar olacaktır.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün enderde sürüş modu taktırmaya gittim aynı hatayı bende de verdi metin bey ne yaptıysa olmadı çözebilen varmı bu durumu

Geri
Üst Alt