Sürüş profili seçme Özelliği (PDA)

788fbb006f7ac1814c1712d1a8776dc1.jpg

Kodlamada hata aldık şimdi ne olduğunu araştırıyoruz.

Ender elektronikte hata aldığını söyledi, kodu araç kabul etmiş ama
Hata alıyormuş

Yapilamayan tek retrofit olarak tarihe geçicek gibi duruyor bu sürüş profil seçme olayi @Vanery

Yapilamayan tek retrofit olarak tarihe geçicek gibi duruyor bu sürüş profil seçme olayi [mention=2615]Vanery[/mention]
Yapılamayan mı. Yok beya sürüş profilini aktif eden birsürü kişi var yabancı forumlarda ki bu yazılımlar sonradan takmak isteyenler için satılıyor. Tıpkı hız sabitleme sonradan takılabilmesi gibi.
Bu arada arabama acc lane, light ve traffic assist pla ve orjinal alarm da taktım (orjinal)
Hiçbirşey imkansız değildir [emoji4]

Yapılamayan mı. Yok beya sürüş profilini aktif eden birsürü kişi var yabancı forumlarda ki bu yazılımlar sonradan takmak isteyenler için satılıyor. Tıpkı hız sabitleme sonradan takılabilmesi gibi.
Bu arada arabama acc lane, light ve traffic assist pla ve orjinal alarm da taktım (orjinal)
Hiçbirşey imkansız değildir
emoji4.png
Hocam umarım yaparsınız Türkiye'de ilk olarak tarihe geçersiniz :)   , ben de takipteyim iyi haberlerinizi bekliyoruz kolay gelsin 

Hiçbirşey imkansız değildir
emoji4.png
Hocam yaptığınız retrofitler zaten yapılıyor ama sürüş profil seçme olayını kimse yapamadi nasil nalet bir donanım ise ? @Vanery

Yapılabilir kolay bir şey olsa aliexpresste falan olurdu bu donanım ama ben bulamadim orda , pla falan satılıyor çünkü @Vanery

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vaner hocam bunu buldum ama lisansli halde bulamadim yanlış cümle kurmuşum:) sadece düğme mevcut @Vanery

Vaner hocam bunu buldum ama lisansli halde bulamadim yanlış cümle kurmuşum:) sadece düğme mevcut [mention=2615]Vanery[/mention]
Lisans bulamazsın zaten. Vag gurubu yazılımları donanım olarak satma politikaları vardır. Bu yazılımların bir parça kodu vardır tıpkı donanım gibi satın alırsınız. Tıpkı appconnect de olduğu digi mod yazılımını da vag servisleri dışında bulmanız olanaksızdır. Bulsanız da ender elektronik gibi servisten alıp karını koyup satarlar.

Lisans bulamazsın zaten. Vag gurubu yazılımları donanım olarak satma politikaları vardır. Bu yazılımların bir parça kodu vardır tıpkı donanım gibi satın alırsınız. Tıpkı appconnect de olduğu digi mod yazılımını da vag servisleri dışında bulmanız olanaksızdır. Bulsanız da ender elektronik gibi servisten alıp karını koyup satarlar.
Lisans aldik düğme tamam tesisat tamam online odis tamam ama son evrede hata . Olacak iş değil , almanyada serviste falan çalışan bir tanıdık olsa bu iş çözülmüştü @Vanery

Lisans aldik düğme tamam tesisat tamam online odis tamam ama son evrede hata . Olacak iş değil , almanyada serviste falan çalışan bir tanıdık olsa bu iş çözülmüştü [mention=2615]Vanery[/mention]
Araştırıyorum herhangi bir kontrol ünitesi değişmesi gerekebilir. Sabırla bekleyelim şimdilik [emoji4]

Geri
Üst Alt