Sürüş profili seçme Özelliği (PDA)

Şuanda gelişme yok , ender elektronik ile sürekli irtibat halindeyim deneme yaptıkları araba daha önce retrofit olarak hiz sabitleme takılmış onunla beraber gateway değişmiş bu sebep ile o araçta hata veriyormuş. Fabrika çıkışlı oynanmamış bir araba olmasi gerekli deneme yapmak icin 1 saatlik işimiz var dedi. Yakında olsam gidicem ama 150 km aramız.. yakında oturan varsa deneme için gidebilir bu şekilde daha net bir sonuca ulaşabiliriz. Ayni zamanda vaner hocamdan da haber bekliyoruz @Vanery @golfmk7fan
@forjust1day deneme yapılan araç 1.2 tsi mıymış peki ? 

Hocam onu sormadım inanki ama motor gücü fark etmez dedi yakinda olan bir forumdaş varsa deneme için ender e gidebilir @golfmk7fan

e18b73564e1b43db8570bc923b2bd9b0.jpg

Yazılım ve tuşu aldım. Eve gittiğimde bir fırsatta takacağım. Bakalım bizi neler bekliyor.

hocam buna bende talibim ne gerekiyorsa yapalım....banada yardımcı olursunuz herhalde...

hocam buna bende talibim ne gerekiyorsa yapalım....banada yardımcı olursunuz herhalde...
İşlem sonunda isteyenlere yardımcı olurum. Ama önce proje tamamlanmalı aksi taktirde yanlış yönlendirmiş olurum.

Esp tuşu için abs modülüne kablo çekmek gerekiyor en zahmetli kısmı o içerdeki sokette karşılığı yok 

Esp tuşu için abs modülüne kablo çekmek gerekiyor en zahmetli kısmı o içerdeki sokette karşılığı yok 
Evet bende onu düşünüyordum. Abs modülündeki karşılığı olmazsa paralel bağlanacak sanırım [emoji15]

Soketi boşta modülün üzerinde + elektiriği elfeni düğmesinden almıştık diye hatırlıyorum 

8de9be3c2b3d31d38d7720851fa12d4d.jpg

2d553e68de6d4adebe6317d4cdbebcca.jpg

Mod tuşu montajı tamam. Kodlaması kaldı. Zurnanın zort dediği yer. Haber vereceğim.

Geri
Üst Alt