Golf 8 ile gelen yeni donanımlar ve değişimler

Golf 8'in arka görünümü ve kokpiti dışında hiç bir artısını göremedim, bence diğer yönleriyle Golf 7.5 daha güzel bir araç. Keşke 8 hiç çıkmasaydı da yok yere kafamızı karıştırmasaydı  :)  

MK 8 siparişleri ne zaman alınacak acaba :)   :sofor:

MK 8 siparişleri ne zaman alınacak acaba [emoji4] 
Aralık sonu alınır,Mart gibide teslim yaparlar
Bakalım doğru çıkacakmı tahminim

@jamesbaba @Ender geçen hafta görüşme yapmıştım doğuşla konuda açmıştım kasım yada aralık geleceğini söylediler ama fiyat konusunda bilgi verilmedi fiyat 300 üstü olur en baz paket

ben makyajlı tiguan'ı gördükten sonra Golf 8den hiç umudum kalmadı, ileriye gideceğine geriye giden bir kalite ve donanım paketi.

VW şuan passatla yürüyor, onun dışında rakiplerine göre geride kalmaya başladı.

ben makyajlı tiguan'ı gördükten sonra Golf 8den hiç umudum kalmadı, ileriye gideceğine geriye giden bir kalite ve donanım paketi.
VW şuan passatla yürüyor, onun dışında rakiplerine göre geride kalmaya başladı.
Bu yüzdenmi herkes golf için ilk çıktığında sıra bekliyor bana göre tam tersi vw golf ile yürüyor passat artık alınamaz rakamlara çıktı tiguan onun fiyatını hiç söylemiyorum

En donanımlı modeli 420 bin olur gibi tahmin ediyorum. 

Mobile Key (Mobil Anahtar)

Akıllı telefonlar günümüzde birçok cihazı gereksiz kılıyor. Volkswagen, Samsung telefonlarda anahtarın yerini alabilecek bir mobil anahtar teknolojisi sunmaya başladı.

Akıllı telefonunuzu sadece kapı kolu etrafına getirip kilidi açmanızı, içeride ise merkezi konsola yerleştirilen bir cepten aracı çalıştırmanızı sağlayan sistem sadece ilk kullanımda sisteme bağlantı istiyor. Bu anahtar isteğe göre kopyalanabiliyor, yani daha sonra arkadaşlarınızın ya da ailenizin kullanması için bu sistemi onlara yollayabiliyorsunuz
Bu özellik ne oldu acaba? İlk tanıtımlarda geçiyordu sürekli. Türkiye'de var mı böyle bir opsiyon şu anda?

Geri
Üst Alt