Jump to content

Golf 8 ile gelen yeni donanımlar ve değişimler

Recommended Posts

• İleti 117
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Golf 8 itibariyle, Golf 7 ile adı geçen Trendline(Midline Plus), Comfortline ve Highline üçlüsünün yerine Golf, Life ve Style donanım paketlerinin geldiği duyuruldu. Her ne kadar donanım seviyeleri ül

Golf 8'de Görmemiş Olabileceğiniz Özellikler   Aşağıdaki özellikler Style pakette görünen özellikler. Doğuş'un getireceği Style pakette farklılıklar olabilir.   Ambiyans aydınlatma

Golf 8 Gizli Özellikler Listesi Panjurdaki ledleri kapama. ✔️

Konudaki görseller

6 dakika önce, Memedali yazdı:

Golf 8'in ön arka logosu dümdüz. 7'deki gibi boyutlu değil. Daha iyisi yapılacağına geriye gidilmiş. İlginç.

golf 8 e özgü değil. içinde adaptif hız sabitleme radarı olan tüm vw araçlarındaki ön logo düzdür.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teknolojiyi yakalamaya çalısıyım derken bence görsellikten hatta malzeme kalitesinden ödün vermişler gibi duruyor. Ciddi anlamda ön kısmı begenmedim. Teknoloji mi evet. Tercihmi hayır. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
50 dakika önce, Memedali yazdı:

Golf 8'in ön arka logosu dümdüz. 7'deki gibi boyutlu değil. Daha iyisi yapılacağına geriye gidilmiş. İlginç.

VW logosu flat dediğimiz düz tasarımlı logoya çevrildiği için artık tüm yeni araçlarda logo düz hocam. Sadece Golf 8 değil tüm yeni modellerde logolar düz. Artık flat dediğimiz bu düz tasarım tarzındaki logoya evriliyor tüm sektörlerdeki logolar. 

Örnekler;

Makyajlı kasa Tiguan

image.png

Çeşitli ülkelerde satışa çıkan elektrikli model ID.3 

image.png

Yeni Arteon R Shooting Brake

image.png

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Golf 8'in arka görünümü ve kokpiti dışında hiç bir artısını göremedim, bence diğer yönleriyle Golf 7.5 daha güzel bir araç. Keşke 8 hiç çıkmasaydı da yok yere kafamızı karıştırmasaydı :) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 ay sonra...
11 dakika önce, bcaksk yazdı:

Bu sadece GTE modelinde var diye biliyorum. Gelmeyebilir bize.

Bu araç VW R instagram hesabında paylaşıldı hocam, R muhtemelen.

Bu arada bu ledler gti-gtd-gte hepsinde var.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
18 dakika önce, Memati yazdı:

@jamesbaba @Ender geçen hafta görüşme yapmıştım doğuşla konuda açmıştım kasım yada aralık geleceğini söylediler ama fiyat konusunda bilgi verilmedi fiyat 300 üstü olur en baz paket

Şu an eğitim için Almanyaya giden st yok

En erken şubat sonu

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben makyajlı tiguan'ı gördükten sonra Golf 8den hiç umudum kalmadı, ileriye gideceğine geriye giden bir kalite ve donanım paketi.

VW şuan passatla yürüyor, onun dışında rakiplerine göre geride kalmaya başladı.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
ben makyajlı tiguan'ı gördükten sonra Golf 8den hiç umudum kalmadı, ileriye gideceğine geriye giden bir kalite ve donanım paketi.
VW şuan passatla yürüyor, onun dışında rakiplerine göre geride kalmaya başladı.

Bu yüzdenmi herkes golf için ilk çıktığında sıra bekliyor bana göre tam tersi vw golf ile yürüyor passat artık alınamaz rakamlara çıktı tiguan onun fiyatını hiç söylemiyorum
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...