Jump to content

Golf 8 ile gelen yeni donanımlar ve değişimler

Recommended Posts

• İleti 117
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Golf 8 itibariyle, Golf 7 ile adı geçen Trendline(Midline Plus), Comfortline ve Highline üçlüsünün yerine Golf, Life ve Style donanım paketlerinin geldiği duyuruldu. Her ne kadar donanım seviyeleri ül

Golf 8'de Görmemiş Olabileceğiniz Özellikler   Aşağıdaki özellikler Style pakette görünen özellikler. Doğuş'un getireceği Style pakette farklılıklar olabilir.   Ambiyans aydınlatma

Golf 8 Gizli Özellikler Listesi Panjurdaki ledleri kapama. ✔️

Konudaki görseller

• Kurucu Yönetici
50 dakika önce, Memedali yazdı:

Golf 8'in ön arka logosu dümdüz. 7'deki gibi boyutlu değil. Daha iyisi yapılacağına geriye gidilmiş. İlginç.

VW logosu flat dediğimiz düz tasarımlı logoya çevrildiği için artık tüm yeni araçlarda logo düz hocam. Sadece Golf 8 değil tüm yeni modellerde logolar düz. Artık flat dediğimiz bu düz tasarım tarzındaki logoya evriliyor tüm sektörlerdeki logolar. 

Örnekler;

Makyajlı kasa Tiguan

image.png

Çeşitli ülkelerde satışa çıkan elektrikli model ID.3 

image.png

Yeni Arteon R Shooting Brake

image.png

Recep Gül ve frknyldrm bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 ay sonra...
18 dakika önce, Memati yazdı:

@jamesbaba @Ender geçen hafta görüşme yapmıştım doğuşla konuda açmıştım kasım yada aralık geleceğini söylediler ama fiyat konusunda bilgi verilmedi fiyat 300 üstü olur en baz paket

Şu an eğitim için Almanyaya giden st yok

En erken şubat sonu

frknyldrm bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
ben makyajlı tiguan'ı gördükten sonra Golf 8den hiç umudum kalmadı, ileriye gideceğine geriye giden bir kalite ve donanım paketi.
VW şuan passatla yürüyor, onun dışında rakiplerine göre geride kalmaya başladı.

Bu yüzdenmi herkes golf için ilk çıktığında sıra bekliyor bana göre tam tersi vw golf ile yürüyor passat artık alınamaz rakamlara çıktı tiguan onun fiyatını hiç söylemiyorum
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• İletiler

• Bende 1.0 tsi dsg kullanıyorum 3 yıl oldu. İlk çalıştırma ve start stoplar sarsıntılı oluyor malum 3 silindir olduğu için. Start stopu kapatıp kullanmazsan sıkıntı kalmaz. Onun dışında uzun yolda da şehir içinde de gayet kullanışlı. Performans istiyorsan 1.5 büyüktür 1.0 tabiki, ama maliyette aynı oranda büyük oluyor. 
    • Direkt nokta atışı model bilgisi veremeyeceğim fakat bu iki markayı da şu yönlerinden kıyaslayacağım; gerisi size kalmış. Özellikle uzun dönem performansı sorduğunuz için öncelikle bildiğiniz üzere lastik hamurunun sert olması lâzım. Yani hemen eriyip, yok olup, ufalanmaması lâzım. Bunu marifetmiş gibi söylemiyorum fakat şuan Golf aracımız üzerindeki lastikler 71.000 kilometredir aynı ve geçen ay şu konudaki manevrada gösterdiği yol tutuşu performansını siz kendiniz değerlendirin: http://www.golftutkusu.com/topic/14285-120-ile-giderken-yola-köpek-atladı-arabayla-nasıl-dönülmez-araç-içi-kamera-incelemesi/?tab=comments#comment-271397 Bu lastikler Michelin. Bolu'nun soğuk kış sabahlarını da gördü; Yukarı Kavrun'un sarp yollarına da girdi; burada lastik ne zaman patlayacak, ne zaman yandan yırtılacak diye saatlerce kelle koltukta gittim fakat hiç oralı olmadılar. Geçen kış bir ara Lassa kış lastiği taktık; söktüğüm Michelin lastiklere ışık hızıyla geri döndüm. Lassa'nın düşük hızda olsa dahi aracı spin attıracak kadar anında kopup gittiği ıslak virajlarda Michelin bana mısın demiyor. Good Year'ı ise babamın Transporter'ından biliyorum. Lastikler o kadar yumuşacık ki pamuk gibi Sakız gibi eziliyor; en ufak bir sivri maddede patlayıveriyor. Babamın 1 ay içerisinde 2-3 kez lastikçiye gittiğini hatırlıyorum; Michelin ile 71.000 kilometredir sadece 1 defa ufak hava kaçağı için lastikçiye gittim. Michelin'in kuruluş tarihi 1889, Good Year 1898. İlki Fransız, ikincisi Amerikalı. Amerika'da yol altyapısının ezelinden beri gelişmiş olduğunu ve Fransa Alpleri'nin çetin şartlarını düşündüğümüzde, hangi markanın hangi şartlar altında Ar-Ge çalışmaları yaptığını düşünmek de faydalı olacaktır. Ayrıca, tanesi 4 otomobil lastiğiyle aynı fiyatlara denk gelebilen daha teknik ve özel bisiklet lastiklerini Michelin'in hem yol hem dağ bisikletleri için ürettiğini gördüm ve kullandım fakat Good Year'ın bu ürünlerine pazarda rastlamadım.
    • @onRGizliGarage merhaba hocam fiyat nedir
    • hayırlı uğurlu olsun Furkan kardeşim.
  • Yeni Oluştur...