Anket CAM TAVAN ederi

@Savatage Buarada benim arac yeni, düsük km, araba eskidikce makas kapaniyor, aracin yasinida ankete eklemek gerekir, yeni aracta bayagi fark ediyor

@Savatage ötv dilimini ne yapacagiz?

10 bin lira fark etse arasinda, ötv dilimi degistigi icin 20 bin lira oluyor otomatik olarak

@krym millet ikinci eldede ötv hesaplayacaksa ? İşimiz var.

Açık ve net ! Katılım olsa ? 

Forumdan her 10 kişiden 7 si her 100 kişiden 70 i  sunrooflu olana 8 binden fazla vermez .

Ötv ende sunroofunda senin olsun der 

Sunroofsuzu alır 

@Savatage suanda hesaplaniyor, arabami degistirmek üzereyim, tam piyasanin icinden bildiriyorum, 2.elde ötv dilimi hesaplaniyor :) DOD 20 bin lira fark veriyor suan benim arabama camtavan ve metalik rengi yüzünden sifir arac aliminda takasta

Buarada dogusta araba var, bundan sonra araba stok sorunu olmaz ama bu fiyatlarada araba zor alinir

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Savatage Kimi olaya piyasa ekonomisiyle bakıyor kimi hoby olarak külfetine katlanıyor kimisi de kullanım amacına göre faydalı/sız diye bakabiliyor.Dolayısıyla ilk iki bakış bi şekilde piyasa giderine oluşan farka razı olabiliyor ; kalan son kısım ise piyasa girdabına dahil olmaktan uzak tutuyor kendini.Elbette çeşitli talepler karşısında , piyasa kendisini manüpüle edecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Savatage

Konuyu açarken keşke gerçek anket olarak açsaydık.

Gerçi o zamanlar var mıydı forumda anket özelliği hatırlamıyorum...

Şimdi fiyatlar arttığı için anketi güncellemek lazım.

A 10 bin

B 15 bin

C 20 bin

Eskiden fikrim kesinlikle cam tavansız olsun idi ama zamanla fikrim değişiyor gibi covid den ölmez de 3 sene sonra kredi bitince cam tavanlı bir 2020 Golf alırım belki

Tabiki 8 değil 7.5 olur , ben de sevemedim üzgün surat sekizi...

@Kysr038

Hocam ben şunu anlatamıyor olabilirim?

Yeni şıklaranıza  istinaden 

Leonda vergiler dahil sunroof farkı 7000 iken 

Vw de (şu an icin) 9000/ 9500 masada sunroof bindirmesi olurken (sunroofsuza göre)

Vergiler dahil 15 bin sadece kağıt üzerinde bir taslaktır.

@Kysr038

Hocam ben şunu anlatamıyor olabilirim?

Yeni şıklaranıza  istinaden 

Leonda vergiler dahil sunroof farkı 7000 iken 

Vw de (şu an icin) 9000/ 9500 masada sunroof bindirmesi olurken (sunroofsuza göre)

Vergiler dahil 15 bin sadece kağıt üzerinde bir taslaktır.
O zaman kesinlikle hakediyor derim.

C

Sent from my iPhone using Tapatalk

@GodThread hocam araba satiliyor, camtavan ilk zamanlarda hosuma gitmiyordu ama bu yaz keyfini fazlasiyla cikardim :)

Geri
Üst Alt