Jump to content

Savatage

Anket CAM TAVAN ederi

Recommended Posts

Yana yakına 2. El golf arıyorsunuz.

Ve en sonunda aradığınız aracı aynı şehirde 1 değil 2 adet olarak buldunuz.

Tek yumurta ikizi 2 araç

Km ler /donanım/ renk /motor her şey aynı

Yanlız bir fark var

1 nolu Araç sunroofsuz

2 nolu Araç sunrofflu

Şimdi sunrooflu araca vereceğiniz +++cash para hangi sınırda olurdu

A) +5000 bine kadar gözü kapalı veririm sonrası aman olmayıversin !

B. ) +7000 cam tavana helaldir veririm

C) DOĞUŞUN fiyat listesinde sunroof vergiler dahil 10 bin fiyatı var ...2. elde yine +10 bin veririm ...satarken yine +10 bin ister amorti ederim! 

Vaktinizi fazla alacağını düşünmüyorum

A?

B?

C? 

Tek mesajda yorumsuz A/B/C Şeklinde  karalayıp geçmeniz de yeterli olur.

tarihinde Savatage tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aldigima pismanim, her türlü camtavansiz tavisye ederim, bir daha da cam tavanli araba almam, görünüs icin folyo tavsiye ederim, ayrica doguste listede 7 bin lira görünüyor ama genelde 10bin lira üstünde oluyor fark stoktaki araclarda, sonuc olarak cam tavan bizim ülkeye göre degil ama görüntüsü süper=Cözüm folyo

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@krym

Doğuş golf listede 5960 vergisiz fiyatı

Buna önce  %50 ötv

Sonra % 18 kdv ekleyeceksiniz 

10500 !!

IMG_20191022_220119.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Savatage Iste öyle olmuyor, stoktaki araclarda cam tavansizlar ucuz oluyor , fark en az 12000, benden 2018 mayista 17000bin lira istediler, tabiki almadim, bir sene sonra ucuza denk geldi 10000 civari, bir alayim dedim, ben pismanim. Listede 10 bin görünüyor ama stoktaki arac durumuna göre fark oynuyor ama tabiki 10 bin baz almak lazim pazarlikta bu durumda.

Edit: metalik renkte 5000 civari oluyor, bazen beyazlar cok ucuz oluyor, o zaman fark bu nedenle artiyor, yani dogusta sabit bir fiyat politikasi yok, buda tartismaya neden oluyor acikcasi

Edit 2: Sonucta metalik renge ve cam tavana ekstra para vermem, beyaz cam tavansiz alir, belki folyo ceker, önüme bakarim

tarihinde krym tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Katılım bizim apartman toplantıları gibi şimdilik. Çoğunluk hiçbizaman sağlanamadığından sonuçsuz kararsız kalınır hep... 9 oyla demokrasi zor!

Sandığa gidelim beyler !!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

B diyorum aracimi özellikle cam tavan olmasini istemiştim bundan sonrada allah nasip ederse alacagim her aracta cam tavan ararim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

B

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Aldigima pismanim, her türlü camtavansiz tavisye ederim, bir daha da cam tavanli araba almam, görünüs icin folyo tavsiye ederim, ayrica doguste listede 7 bin lira görünüyor ama genelde 10bin lira üstünde oluyor fark stoktaki araclarda, sonuc olarak cam tavan bizim ülkeye göre degil ama görüntüsü süper=Cözüm folyo
Neden pismansiniz?

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir şekilde cam tavanlı alırım ne yapıp edip 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Savatage Cam tavansınız araçlara bakmadığım için büyük ihtimalle cam tavanı olmayanların fiyatını da bilmiyorum, fiyatından değerinden ederinden ayrı bir şekilde seviyorum cam tavanı, gerekirse 2016 yerine 2014 olsun cam tavanlı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yani yanlış anlaşılmasın cam tavanlı alırım cam tavansınız araçla işim olmaz demek istemedim, ama cebimdeki para eğer bir modelin cam tavanlisina yetmiyorsa iki model asagisini alırım cam tavanlı olsun yeterli mantığındayim, sebebini bilmiyorum ama cam tavansınız çok soluk duruyor araçlar, cam tavanla daha renkli daha neşeli gibi, sevmeyende hiç sevmiyor mesela.

benim tercihim C şıkkı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cam tavan sevmeyen değerli üyelerin gerekçesi nedir acaba arıza mı veriyor yoksa kasislerde ses mi yapıyor? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Wyt23Beyler oy pusulalarına sadece a / b / c mühürünü basıp geçelim... 

Oy sayımı bittip sandıkları açıp saydıktan sonra tabi yararlarını zararlarını f/p helal oranını tartışırız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...