Volkswagen Manisa fabrikasını resmen açıkladı

Araç koruma değildir sadece o izlenimi veren hevesli biridir. Ben beyaz renk koruma aracı görmedim henüz.
Ben de geçenlerde gri renkli Gli tamponlu jandarma aracı görmüştüm hocam. Yani plaka jandarma plakasıydı.

maxresdefault.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Araç koruma değildir sadece o izlenimi veren hevesli biridir. Ben beyaz renk koruma aracı görmedim henüz.
Tepe ışıldaklı A6 dıydı hocam ! Ön panjur çakarı değildi 

Bende ilk defa beyaz A6 sivil polizei/koruma  görüyorum ??? 

• Beğen
Tepkiler: Rx7
Almanya'nın önde gelen otomotiv şirketlerinden Volkswagen'ın (VW) Manisa yakınlarında kurmayı planladığı fabrika ile ilgili girişimleri korona salgını gerekçe gösterilerek durduruldu.

Şirketin Wolfsburg kentindeki merkezinden yapılan açıklamada, "kararın arka planında korona krizi nedeniyle küresel çapta otomobile talebin gerilemesi" olduğu belirtildi.

Açıklamada, projenin bir süredir askıya alınmış olduğu ve şimdi ise projenin tamamen iptal edilmesi kararı alındığı  vurgulandı. VW'nin projeye devam edip etmeyeceğine 2019/2020 döneminde karar vermesi bekleniyordu.

Asgari ücretin 300 avro bile olmadığı ülkeye neden yatırım yapılmadığı çok belli aslında. Hukukun ve adaletin olmadığı yere kimse parasını yatırmaz. Covid olmasaydı da çok farklı olacağını düşünmüyorum. 

Asgari ücretin 300 avro bile olmadığı ülkeye neden yatırım yapılmadığı çok belli aslında.
Esasen yatırım yapmayı düşünmelerinin nedeni tam olarak da buydu hocam. 

Ama Avrupa ile olan ilişkilerimiz, Almanya ile olan karşılıklı tutumunuzun siyasi getirileri beraberinde ülkedeki yapısal sütunların(hukuk, eğitim, ekonomik istikrar vb..) yatırımcı tarafından uygun görülmemesi bu sonucu doğurdu. 

Sanırım tekrar Bulgaristan a yönelecekler. 

Kemerleri takın az kaldı yakında dalgalı kurdan sabit kura geçiş olabilir 1dölar 100 ₺(hani şu merkez bankasının aylardır basıp piyasaya sürdüğü kağıt ve pamuk kalitesi düşük olanlardan)

Geri
Üst Alt