KATLANIR AYNANIN KUMANDADAN UZUN SÜRE BASMAKLA KATLANMASININ SAĞLANMASI

Bakalım hayırlısı. Maddi durumu biraz düzelteyim. Katlanır ayna ve ışık görüş paketi önceliğim.

Bu arada arabayı değiştirdin Eksik hiç bitmiyo. Doldur babam doldur. Satarken bi işe yaramıyor.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eklenen şeylere göre satarken işe yarar hocam. Tabi acele satmayacaksanız ;)

Öyle tabiki.

Satarken boş olan araçla aynı kefeye konuluyor anlamında söyledim.midline plusta bu örneği yaşıyorum.

Eklenen şeylere göre satarken işe yarar hocam. Tabi acele satmayacaksanız [emoji6]
53.5 verdiler vermedim hocam.55den aşağı vermeyi düşünmüyorum açıkçası.

Birazda acelem var.2 araç olduğundan yeni aldığıma kasko yüksek çıkıyor.

Öyle tabiki.

Satarken boş olan araçla aynı kefeye konuluyor anlamında söyledim.midline plusta bu örneği yaşıyorum.

Yani tabi ki öyle, Ama mesela Yusuf Abinin aracı bende olsa, yaptığım her şeyi eklerim fiyata bir miktar, çift u led, jant lastik, medya cihazı, sis farı, direksiyon tuş takımı, orjinal park sensörleri vs vs. Yani ekleme olarak ne yaptığınıza da bağlı biraz. :)  

Fonk.direksiyon

Sis farı

Park sensörü

16"audi a3 orj.jant ve lastik

Ve bi sürü aksesuar

Fonk.direksiyon

Sis farı

Park sensörü

16"audi a3 orj.jant ve lastik

Ve bi sürü aksesuar

Aksesuarı çok katmamak lazım bence. Bu saydıklarınız mesela toplam 3000 TL ediyorsa 1500 TL civarı fiyata yansıtırdım ben. ;)

Bende öyle yaptım. Piyasa fiyatı yaklaşık 5bin TL. 52.5 araba ve eklenenler 55bintl

Ben baya arastirdim tek guvenebildigim yer ender elektronik diye bir yer. Araba servisten cikinca ilk isim onu yaptirmak olucak :)

Bu ürünü aldığımızda 170 dolar üzerinden bir gümrük vergilendirmesi olacak sonuçta sınır 75 euro(85 dolar) tahmini ne kadar olur acaba daha önce getirtenlerde nasıl oldu bu süreç bilgi verebilirseler çok seviniriz

@erginemre bir hafta önce kendi aracıma taktım. Montajını kendim yaptım kodlamasını da siteden yardım alarak yaptım. Biraz el marifetin varsa dışarıya para kaptırma derim :)

Bu ürünü aldığımızda 170 dolar üzerinden bir gümrük vergilendirmesi olacak sonuçta sınır 75 euro(85 dolar) tahmini ne kadar olur acaba daha önce getirtenlerde nasıl oldu bu süreç bilgi verebilirseler çok seviniriz
Satıcıyla konuşup düşük fatura yazmasını veya gönderirken hediye olarak göndermesini isteyebilirsiniz. Böylece gümrükte takılmaz ve vergi ödemezsiniz. 

Geri
Üst Alt