KATLANIR AYNANIN KUMANDADAN UZUN SÜRE BASMAKLA KATLANMASININ SAĞLANMASI

istanbul içi katlanır ayna isteyen arkadaşlar . bana ulaşabilirler montaj dahil 1250 tl ye servisten alınma ürünlerden dir bilginiz olsun 

Benim istediğim kilitlediğim an tek tuşla camı kapatsın ayrıca aynayı da katlasın 
kilidi açtığımda aynalar insin 
anahtar uzu bastıgımda camlar insin 
aracım seat leon mk3 
çok acil çok canım sıkılıyor bu durumda servise gitti araç ayna ayarları değişti hiç bir türlü katlanmıyor sadece kumanda ile katlanıyor 
yardımlarınızı bekliyorum çok teşekkür ederim 

Benim istediğim kilitlediğim an tek tuşla camı kapatsın ayrıca aynayı da katlasın kilidi açtığımda aynalar insin 

anahtar uzu bastıgımda camlar insin 

aracım seat leon mk3 

çok acil çok canım sıkılıyor bu durumda servise gitti araç ayna ayarları değişti hiç bir türlü katlanmıyor sadece kumanda ile katlanıyor 

yardımlarınızı bekliyorum çok teşekkür ederim 
Hocam tek tuşla camları kapatma yok malesef. Ama buradaki kodlama ile aynların tek tuşla kapanmasını ayarlayabilirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam tek tuşla camları kapatma yok malesef. Ama buradaki kodlama ile aynların tek tuşla kapanmasını ayarlayabilirsiniz. Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne yazik ki calismiyor baska bir sekilde kodlama var mi

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne yazik ki calismiyor baska bir sekilde kodlama var mi SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tam olarak aracın başına ne geldi de böyle oldu hocam.

Tam olarak aracın başına ne geldi de böyle oldu hocam. Sent from my iPhone using Tapatalk
Servis guncelleme yapmis bende kodlu bir sekilde verdiydim bir sey olmaz dusuncesindeydim ondan sonra baya bir yer karismis aynanin hic bir ozelligi bilgisayar ekraninda gozukmuyor

Senkronize filan

Servis guncelleme yapmis bende kodlu bir sekilde verdiydim bir sey olmaz dusuncesindeydim ondan sonra baya bir yer karismis aynanin hic bir ozelligi bilgisayar ekraninda gozukmuyor Senkronize filan

Menüdeki ayna ayarları farklı yerden yapılıyor zaten hocam. Kodlama yapılmış şekilde servise giden bir araca güncelleme atılırsa en fazla kodlamalar gider, böyle sorunlar çıkmaz. İsterseniz servise tekrar gidin siz güncelledikten sonra bunlar kayboldu deyin.

Menüdeki ayna ayarları farklı yerden yapılıyor zaten hocam. Kodlama yapılmış şekilde servise giden bir araca güncelleme atılırsa en fazla kodlamalar gider, böyle sorunlar çıkmaz. İsterseniz servise tekrar gidin siz güncelledikten sonra bunlar kayboldu deyin. Sent from my iPhone using Tapatalk
Servise bi gidelim bakalim

Menüdeki ayna ayarları farklı yerden yapılıyor zaten hocam. Kodlama yapılmış şekilde servise giden bir araca güncelleme atılırsa en fazla kodlamalar gider, böyle sorunlar çıkmaz. İsterseniz servise tekrar gidin siz güncelledikten sonra bunlar kayboldu deyin. Sent from my iPhone using Tapatalk
Bugun gidildi servise ancak goturebildim

Ayna ozellikleri geldi ana ekranda park ettikten sonra katla dugmesi var tikli oldugunda uzun basinca camlarda aynalarda kapaniyor

Gelelim benim istedigim kodlamaya camlar uzun aynalar tek tikla nasil yapilabilir

Bu kodlamayi daha once yapmistim camlar devre disi kalmisti

Camlar devre de kalsin istiyorum acikcasi belki biraz yorucu bir sekilde istekde ve yazisda bulundum kusura bakmayin simdiden

Ilginiz ve alakaniz icin simdiden cok teskkur ederim

İyi günler alibaba sitesinden patrickten katlanır ayna aldım acaba kendim takabilirmiyim.kodlama için nasil bir kablo lazim.

Birde araç garantiden çıkar mı acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:

İyi günler alibaba sitesinden patrickten katlanır ayna aldım acaba kendim takabilirmiyim.kodlama için nasil bir kablo lazim.

Birde araç garantiden çıkar mı acaba?

Garantiyi fark etmezler, çok büyük bir sorun olursa ancak fark edilir. Eğer Gebze / Kocaeli yakınlarında iseniz ben size yardımcı olabilirim. İkinci el orjinal seti daha dün taktım ve kodladım. Aslında oldukça kolay bir iş.

Geri
Üst Alt