KATLANIR AYNANIN KUMANDADAN UZUN SÜRE BASMAKLA KATLANMASININ SAĞLANMASI

Hocam iyi güzelde ayna donarsa  Araba zaten donar ☺

Aynanın mekanizması biraz zayıf benim aynayı kırmışlar tamir ettim tekrar taktım sonradan takıldığı için kasko karşılamaz dediler.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

1875_7e6b8df28f94b7cf0f49de50e583f52399f216a1.jpg

@yusuf hocam alixpressten katlanır ayna alsak gelirmiki

MSE dedi:
2015 model benim arac mesela. ben ekrandan katlanır aynayı tik edip iptal kınumuna aldım fakat aracı kitlerken sürekli basılı tutmama rağmen kapatmadı. üst üst 2 defa basarak denedim yine olmadı. şayet bu kodla bu mümkünse o zaman kullanışlı olabilir. denemedim kodu deneyen ve bu şekilde sonuç alan olursa paylaşırsa sevinirim. teşekkürler iyi forumlar.
Ender hocam ilk mesajda video mevcut. Önce kilitliyorum aynalar sabit kalıyor. Sonra kilitleme tuşuna basılı tutuyorum. Açık olan camlar kapanırken aynalar da katlanıyor.
kodladıktan sonrası için mi konuşmanız yoksa benim araçtaki gibi hali hazırda olan katlanır ayna içinmi? buna bir netlik kazandırısak gerisi kolay :)

@yusuf baktim 230 dolar civarinda alirim montaji kim yaparki acaba

@yusuf oto elektrokcisimi anlar hocam bu isten istanbula gelme imkanim yok cunku

Yunus Emre dedi:
@yusuf oto elektrokcisimi anlar hocam bu isten istanbula gelme imkanim yok cunku
Muhtemelen soket sokete sök tak onlar. Gerisi vag com ile kodlama. bir usta takar ama kodlama gerekir.

yusuf dedi:
@necati

Hocam bu gibi şeyleri kaskoya işletebilirsiniz ;)
Kaskoya işlettim. Doğuş oto ya gittim araçta katlanır ayna görünmüyor dediler normal ayna veririz dediler bende katlanır ayna farkınıda işletmiş olduğum miktardan alırsınız dedim ama adamlar iş bilmiyorki

necati dedi:
@necati

Hocam bu gibi şeyleri kaskoya işletebilirsiniz ;)
Kaskoya işlettim. Doğuş oto ya gittim araçta katlanır ayna görünmüyor dediler normal ayna veririz dediler bende katlanır ayna farkınıda işletmiş olduğum miktardan alırsınız dedim ama adamlar iş bilmiyorki

hocamın bu tecrübeli paylaşımı bir daha doğruluyor ki opsiyonları ihmal etmeden kaskoya işletmek lazım zamanında.

tüm arkadaşlara önemle duyrulur. :eek:

@gdervisoglu

Ender dedi:
2015 model benim arac mesela. ben ekrandan katlanır aynayı tik edip iptal kınumuna aldım fakat aracı kitlerken sürekli basılı tutmama rağmen kapatmadı. üst üst 2 defa basarak denedim yine olmadı. şayet bu kodla bu mümkünse o zaman kullanışlı olabilir. denemedim kodu deneyen ve bu şekilde sonuç alan olursa paylaşırsa sevinirim. teşekkürler iyi forumlar.
Ender hocam ilk mesajda video mevcut. Önce kilitliyorum aynalar sabit kalıyor. Sonra kilitleme tuşuna basılı tutuyorum. Açık olan camlar kapanırken aynalar da katlanıyor.
kodladıktan sonrası için mi konuşmanız yoksa benim araçtaki gibi hali hazırda olan katlanır ayna içinmi? buna bir netlik kazandırısak gerisi kolay :)
Hocam videodaki çalışma şekli kodlama sonrasına aittir.

Normalde kapıları kilitlediğiniz anda aynalar da katlanır. Bu işlemden sonra aynaların katlanması için kapatma tuşuna basılı tutmanız lazım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şimdi konu daha net  teşekkürler

One Life Live it.!!!

Geri
Üst Alt