Çok kararsız kaldım yardım lütfen:)

@İlker34 Dostum haklisin benim o konuda bilgim yok Leonda güvenli bir araç kendisi ispatlamış.Ben genelleme yapmak istedim.Saygilar

Kimse yanlış anlamasında o fiyata comfortline golf alınırsa üzer . Golfü golf yapan donanımlarıdır .

O kadar para verip sarı ışıklarla geziceksiniz fındık kadar ekran olucak vb dolu golfle dolu leon karşılaştırıldığında tabi ki golf fakat dolu leon almak boş golf almaktan çok daha mantıklı .

açılın! iki arabaya da sahip olarak tecrübelerimi aktarmaya geldim.

Leon güzel ve alımlı bir kadın. golf ise huzur veren mutlu eden olgun bir kadın.  kararı siz verin. sizin için huzur konfor mu önemli yoksa tip, güzellik, çekicilik ama huzursuz bir hayat mı? hangisini istersiniz?

Ben benzer durumda kalmıştım. Sene 2016 da

72bin golf comfortline

72bin leon fr

Zaten seat bayisi ile vw bayisi yan yana bir oraya bir oraya gir çık yapıyorum bir leon â bakıyorum bir golf e. Bir yandan hanımda illa leon alalım diyor. Golf comfortline da hız sabitleyici yok baya bir boş kalıyor farlarda mercek yok. Highline alayim dedim param yetmiyor cam tavansız u ledsiz golfe 84 bin dediler. Tam leon diyorum kapıyı açıyorum dizayn  iç aksamdaki plastik malzeme koltuk kumaşları golften sonra çok kötü geliyor. Kafam çok karıştı çıktım bayiden doğru eve. Düşündüm taşındım golf golf tur sıfır highline anlamıyorsam 2el bakarım dedim. 1 yaşında 20bin km pasifik mavi u led cam tavanlı golf aldım.71bin tl ye

İlla ben sıfır alacağım diyorsanız leon alabilirsiniz içinize sinerse tabiki karar kendinizin.

@Golf54 Karşılaştırma konusu golf comfortline ile leon xcellence olunca donanımlar arasındaki uçurum nedeniyle comfort golf biraz çağa ayak uyduramamış, cahil bir kadın durumuna büründüğünden bana çok huzur vermezdi açıkçası. O nedenle donanım da konforu etkileyen önemli bir faktördür. Ama bu da kişiye göre değişir tabi. Golf highline olsaydı işler değişirdi.

Geri
Üst Alt