Yeni aracım Golf 1.4 Tsi Highline

@mbonat air 80 hiç yokmuş gibi görüntü olarak güzellik katmaz gibi

atr 35 mantıklı gibi 
Bizim diğer araçlarda air80 var . Air serisi llumarın en üst seviye serisi. Air80 in olayı saydam olması çektirdikten sonra cam filmi olduğu belli olmuyor. Isıyı çok güzel kesiyor ve görüşü hiç etkilemiyor . İlerde polisti muayeneydi gibi derdi yok. Fiyatı bence çok pahalı  o paraya 2-2.5 tane atr cam filmi yapılabiliyor . 

En ön cama genelde air80 atr50 çekiyorlar .  Ama biraz koyu dursun güzellik katsın derseniz 35 mantıklı seçim olur . Bu arada iç mekan bejse camlar daha açık renk gözüküyor.

benim ön cam atr50, o bile rahatsız ediyor geceleri. görüşte sıkıntı yok fakat ışık kırılması yaptığı için gözleri rahatsız ediyor.

cam tavana atr35 yapmtırmıştım, ısıyı belirgin derecede kesiyor, yalnız cam tavan zaten koyu olduğu için iyice karanlık oldu.(cam tavan esprisi kalmıyor)

şu anki fikrim ön cama air80, cam tavana atr50 yaptırmak en iyisi bence.

benim ön cam atr50, o bile rahatsız ediyor geceleri. görüşte sıkıntı yok fakat ışık kırılması yaptığı için gözleri rahatsız ediyor.

cam tavana atr35 yapmtırmıştım, ısıyı belirgin derecede kesiyor, yalnız cam tavan zaten koyu olduğu için iyice karanlık oldu.(cam tavan esprisi kalmıyor)

şu anki fikrim ön cama air80, cam tavana atr50 yaptırmak en iyisi bence.
Atr50 li halinin resmini atabilir misiniz ön camda nasıl duruyor merak ediyorum.

@mbonat iç mekan bej

atr35 muayene de sıkıntı çıkartır mı?
Bildiğim kadarıyla en ön camda numaralı cam filmi ağır kusur .  Muayene yakın zamanda ise muayeneyi yaptırıp cam filmi yaptırmak mantıklı. 

İç mekan bej oluca siyah iç mekana göre açık duruyor polisle derdim olmasın diyorsanız maksimum 35 yaptırın derim .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Koltuk ısıtma hep aklımdaydı ama bi türlü sıra gelmiyordu . @driver_can Can abinin klima paneli ilanını gördükçe acaba taksam mı diye düşüncelerim arttı . Gerekli araştırmaları yaptıktan sonra can abiyle konuştum ve klima panelini almış oldum . Özenli paketlemesi ve güveni için tekrardan teşekkür ederim .

Koltuk ısıtma için klima paneli tesisat ve koltukların pedlerine ihtiyaç var . En önemli şeyi aldım diğerlerinide 1-2 aya toplarım . Kış gelmeden takarım diye umuyorum 😊 

A3D6C7AB-39EB-4C7C-BD6A-2F882FB0D13B.jpeg

Kış gelmeden benim de midline için koltuk ısıtma paneli bulmam lazım. Var mıdır bildiğiniz bir yer yada satan?

Koltuk ısıtma için high bcm şart. Comfortline ve midlineplus araçlar bcm değişmesi gerekir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt