Yeni aracım Golf 1.4 Tsi Highline

Hayırlı olsun hocam. (Kuyruğu braz eğri duruyor😄)

Size tavsiyem bcm ve gatewayi high yapın bi daha birsey eklemek istediğinizde kafaniz rahat olur

Geçen seneden beri alarm sireni takmak istiyordum . Önceki comfortline aracımda 2 siren deneme rağmen çalıştıramamıştım 😊 O sirenler sattığım arabalarda çalıştı anladığım kadarıyla comfortline araca takılmıyor. 

Bu aracımıda alınca artık alarm sirenin vakti geldi dedim ve siparişleri verdim . Pazarlıktı gümrüktü kargoydu vb derken bügün kargom elime ulaştı . 

Tutucuyuda imal ettikten sonra haftasonu inş takmış olacağım .

Siren çalışsın diye arabayı değiştirdim 😂😂 bu sefer işi sansa bırakmadık çalıştıracağım o sireni 😂 

85B1CFF4-B31C-4333-84C3-D068143AC5BF.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçen seneden beri alarm sireni takmak istiyordum . Önceki comfortline aracımda 2 siren deneme rağmen çalıştıramamıştım [emoji4] O sirenler sattığım arabalarda çalıştı anladığım kadarıyla comfortline araca takılmıyor. 
Bu aracımıda alınca artık alarm sirenin vakti geldi dedim ve siparişleri verdim . Pazarlıktı gümrüktü kargoydu vb derken bügün kargom elime ulaştı . 
Tutucuyuda imal ettikten sonra haftasonu inş takmış olacağım .
Siren çalışsın diye arabayı değiştirdim [emoji23][emoji23] bu sefer işi sansa bırakmadık çalıştıracağım o sireni [emoji23] 
/monthly_2019_09/85B1CFF4-B31C-4333-84C3-D068143AC5BF.thumb.jpeg.ecbb10c1169c84abb3c78e6f6b0e9518.jpeg
[emoji16] bayağı siren almışsın Mustafa. Bu sefer işi şansa bırakmayacaksın anlaşılan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alarm sireninin montajı bügün tamamladık .  Takıp kodlaması geri toplaması yaklaşık 90  dk sürdü .  Yukarda bahsettiğim gibi tutucu yapmayı planlıyordum fakat sirenin takılcağı kısmı sökünce sirenin oturcağı çok güzel bir delik bulduk .  Oraya montajı yaptık sirenin arkasına sünger koyarak ses yapmasını önledik . Kabloları bez baz ve makaron kullanarak izole ettik .

Geriye iç mekan denetim sensörünün montajı kaldı onuda takınca alarm donanımız tam olucak . 

IMG_8946.jpg

IMG_8953.jpg

IMG_8955.jpg

@mbonat şahane olmuş eline sağlık :) tutucuya gerek kalmaması da ayrı güzel olmuş :) eline sağlık 

Valet Pro pH neutral Snow Foam Ve Valet Pro Concentrated Car Wash kullanarak yıkadım .Daha sonrasında Koch chemie pw ve meguiars endurance uyguladım .

87F76497-543B-454B-B6D1-59A4ED71874C.jpeg

326B3965-D51B-4B50-8994-6E942519A7E3.jpeg

Yıllardır golf istiyordum. Bir çok araba geldi geçti. Heh şimdi oldu dedim cam tavan + highline derken bütçe kastı comfortline alabildik. Aracınız tam hayalimdeki araç. Rabbim kaza bela vermesin. Emeğinize sağlık 👍🏻

@mbonat hocam ellerine sağlık iyi günlerde kullan ....

Yıllardır golf istiyordum. Bir çok araba geldi geçti. Heh şimdi oldu dedim cam tavan + highline derken bütçe kastı comfortline alabildik. Aracınız tam hayalimdeki araç. Rabbim kaza bela vermesin. Emeğinize sağlık 👍🏻
Teşekkürler hocam , daha iyisi sizlerin olsun . Benimde bundan önceki aracım comforttu ondan buna geçiş yaptım .

Geri
Üst Alt