Yeni aracım Golf 1.4 Tsi Highline

@ahmet306 Bu konu çok tartışıldı forumda ama şu bir gerçek ki doğuş 7 yıl servise müşteriyi baglamak için dsg satıyor, alan müşteri matah birşey aldım sanıyor halbuki dediğim gibi 4 bin civarında bir fark vardı hala da 6-7 yi geçmez cam tavan 10 ken dsg 6-7 anca fark bindiriyor ama doğuş için en az 7 yıl 7 bakım demek, dizel de manuel olması zaten filo kiralama şirketleri aldığı için onlar servise gidiyor piyasaya verdiği dizel manuel %20 bile değil yani olay vitesin kendi kendine atması değil tamamen ticari, doğuş oto satış ve servis ayrı şirketler ve servisin yıllık kazancı emin olun satışı katlıyor.

gelelim asıl meseleye bugün distribütör zorbaligindan dolayı bmw mercedes manuel satmıyor yeaaaa deniyor ama görevim gereği gerek e clas mercedesin gerek 5 serisi bmw nin otomatiğinden çok manuelini hemen hemen hergün görüyorum yani manuel üretilip satılıyor ama ülkemize getirmiyorlar bizde manueli yok sanıyoruz.

adam 2013 30.000 km de dsg araba satıyor hep tatillerde kullandım şehiriçi trafiğine girmedim diyor bende ne diye dsg aldın senede 6.000 km araç kullanmak ne kadar zor olabilir diyorum adam ama satması kolay diyor, e o zaman sertifikalı 995 saflıkta külçe altın alsaydın o daha kolay satılıyor diyorum ses yok😂

bu arada dsg nin özelliği vitesi kendi kendine atması değilde sanki atmayıp 20-30 bin masraf açması gibi geliyor bana bunun içindir ki iyiniyet yüzünden hidrolik değiştirip havasını alamayan servise gidiyor dsg sahipleri doğuş oto da haklı olarak dsg satıyor.

bugun 150-160 bin km de 2012-2013 iyi niyet garantisi olmayan dsg li araca manuelinden 100 tl fazla verecek cesareti olan varmı bu sitede merak ettim.
 Tamam kardeşim sen düz vites araca bin

@akndg istediğim araca binerim, siz kim oluyorsunuz ki sizden müsaade alacağım, bu ne hadbilmezlik.

Güncel bakım masraflarında aracı bakıma soktuğumu ve güncellendiğini belirtmiştim . Güncellemeden sonra 1-2 değişiklik fark ettim .
1. favori ekranında kişilerin resimleri çıkmıyordu artık çıkıyor .

2. Kadranda standart diye görünüm yoktu o gelmiş 

Burayı da güncel tutalım. Geri görüş kamerası takıldı . Ön cam filmini söktürmüştüm yeniden yaptırdım. Virüs sonrası car play ve sürüş modu aktivasyonu düşünüyorum. 
Bonus motora susuz temizlik yaptım 😂

B9299DFC-E371-4613-A83E-6DD700D389EA.jpeg

34FF97F6-9976-4BDF-9D73-DF48F3E46976.jpeg

86F7D700-818C-4324-8018-4F05EE548A5F.jpeg

Güle güle kullanın. Ayna kapakları pianoblack yada karbon istiyor sanki.

Sizin araç standartların üstünde hocam :)

Geri
Üst Alt