Yeni aracım Golf 1.4 Tsi Highline

@mbonat onlara alışırsınız hocam sıkıntı yok aynı şey. Ama gaz tepkime olayında artık kendinize göre bir yöntem belirlersiniz. Mesela kasislerden geçerken çok yavaşlayıp kasis bittikten sonra gaz verince yarım saniye bekleyip öyle hızlanıyor araç aslında bütün problem aracı 2. Viteste harekete zorlaması.ben kasisin üzerindeyken gaz vermeye başlıyorum arka teker ininceye kadar anca alıyor😂 alışkınlar için bu sorun değil artık o kadar kanıksamışlar ki farkında bile değiller. Ama tork konvertörlüden sonra dsg ye geçince hemen anlaşılıyor maalesef. Bu mesele için gaz tepkime hızlandırıcı pedalbox tarzı ürünler var onları denemek lazım belki o zaman daha keyif verir

Moderatör tarafında düzenlendi:

@mbonat onlara alışırsınız hocam sıkıntı yok aynı şey. Ama gaz tepkime olayında artık kendinize göre bir yöntem belirlersiniz. Mesela kasislerden geçerken çok yavaşlayıp kasis bittikten sonra gaz verince yarım saniye bekleyip öyle hızlanıyor araç aslında bütün problem aracı 2. Viteste harekete zorlaması.ben kasisin üzerindeyken gaz vermeye başlıyorum arka teker ininceye kadar anca alıyor😂 alışkınlar için bu sorun değil artık o kadar kanıksamışlar ki farkında bile değiller. Ama tork konvertörlüden sonra dsg ye geçince hemen anlaşılıyor maalesef. Bu mesele için gaz tepkime hızlandırıcı pedalbox tarzı ürünler var onları denemek lazım belki o zaman daha keyif verir
Hocam alışıcaz artık :)  ilk gün s aldım ileri ittiriyorum boşa geçiyor sağa ittirdim sola ittirdim yok :)  aşağı ittiricekmişiz.  

Çarşamba Günceli 

Gizli özellikleri açtım yardımları için @MSE Muhammed abiye tekrardan teşekkürler.

İç mekandaki halojen sarı ampülleri değiştirdim . 2018 model arabada hala halojen ampül kullanılması ayıp .

Anahtarın tuş takımını değiştirip gti anahtar altlığı taktım . Aracın yanında gelen Volkswagenim anahtarlığını telefona bağladım .

Sağ aynada küçük bir nazarlığımız vardı ona rütüş yaptım . Kuruyunca ince zımpara pasta ve koruma yapacağım . 

Piano black yada mat krom ayna kapağı takmayı düşünüyorum. Renk konusunda kararsızım tavsiyelerinizi bekliyorum . Daha önce alan takan varsa link ve fotoğrafları paylaşırsa sevinirim .

4041321A-0C37-41B2-BA4E-81ACD0EE9EF3.jpeg

C15B8E6F-1D4A-44B7-9D57-AE0C93F05E4B.jpeg

2F27751D-69F6-4E52-B92D-B2C7CA21880E.jpeg

0253D152-4340-4A10-9977-7EC3BA232CDC.jpeg

79F1476B-C018-44C0-BB95-1E1ECA4A586D.jpeg

@mbonat az çok tahmin ettiğim gibi bir his oluşturmuş sizde hocam dsg kullanmak nasip olmadı henüz bir kaç kere test hariç uzun süreli kullanmadım umarım tez zamanda alışırsınız güzel günlerde kullanmanizi dilerim tekrardan hayırlı olsun aracınızı fazla performansli kullanmazsaniz manuel den hatta 1.0 dan daha az yaktığı yönünde bir kaç test e şahit olmuştum fakat baya dikkat etmişlerdi umarım yakıt yönünden de üzmez...keşkesiz ağız tadıyla binmek nasip olur inş....

@mbonat bagajdaki ışığın halojen olması daha iyi bir aydınlatma sağlıyor diye okumuştum birkaç yerde.

141 e aldım hocam 
Hocam öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. Bende aynı özelliklerde manuel araca sahip biri olarak güzel seçim ancak fiyat yüksek gibi geldi yada piyasa şuan bu şartlarda mı bilemiyorum çünkü aralıkta sıfır 138 e almıştım tekrar hayırlı olsun 

Ben 2018 haziranda sifir Dsg 1.0 comf.isik sürüş paket beyaz Golfumu 109 a almistim fiyatlar baya uçmuş.Heralde artık sifir araç hayal gibi birşey olacak.

alınan alınmıştır kazasız belasız kullanın.Temiz araba bulunca 3/5 gözardı edilecek ki sonradan başımız ağrımasın.Rakam arasında çok oynamaz arkadaş beğenmiş sevmiş bütçesine uymuş almış.Nasılsa 6 ay sonra o farkı fazlasıyla çıkarır.

@mbonat Hocam hayırlı olsun güzel günlerde kullanın inşallah. 

Hocam öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. Bende aynı özelliklerde manuel araca sahip biri olarak güzel seçim ancak fiyat yüksek gibi geldi yada piyasa şuan bu şartlarda mı bilemiyorum çünkü aralıkta sıfır 138 e almıştım tekrar hayırlı olsun 
Siz manuel almizsiniz bu arac dsg, ayrica o zaman otv indirimi vardi.

@ahmet306 Manuel dsg farkı 2018 Eylül Aralık döneminde 4000 e kadar düşmüştü o çok önemli bir unsur değil sadece satışı hızlandırıyor 137 ye manuel alıp 141 dsg ye vermeyen çok kişi var tanıdığım, ama alınmış alınmıştır, allah kaza bela vermesin.

Siz manuel almizsiniz bu arac dsg, ayrica o zaman otv indirimi vardi.
Bende şaşırdığımdan için soruyorum zaten. Piyasa uçmuş sanırım ötv bitince 

ayrıca sıfır arac ile 25bin km de ki fiyat farkı dsg fiyat farkını eritir diye düşünüyorum 

Geri
Üst Alt