Sonbahar Özel Siparişlerin Durumu.

Doğusu aradım ST izinliymiş. Canlı desteğe sordum. Biraz bekletti. Sanırım içeride müdürüne sordu. Eğer aracın faturası kesilmemişse yararlanabilirsiniz dedi. Siteden form doldurmamı istedi doldurdum hemen telefonla aradılar. Bayi ve araç model ismi aldılar. Sizi arayacağız beklemek istemiyorsanız bayiye başvurup form online doldurduk diyebilirsiniz dediler.

Bize aracın daha fiyatı bildirilmedi. Faturası işallah kesilmemiştir.

Pazartesi erkenden arayacağım ST yi durumu ögrenmek için.

Euro bu gün aracı siparişi verdiğim 8 Ağustola aynı değerde. o günden bu güne 3200 TL liste fiyatına zam yaptılar.

love mark yada dost drivedan yararlanamazsam aracı teslim almam. Hatta üstüne %2 bayi indirimini de çok beklediğimi bahane ederek istemeyi düşünüyorum.

Sabrım Gerçekten Kalmadı.

@Rahmetli hocam haklisiniz bende hafta ici st arayip net bir bilgi alcam ama form doldurmaya kalkiyom bana sehir sectirmiyo bi enayilik var ama keske bizi ugrastirmadan direk %6 verseler %2 de bayi indirimi bunlar olmassa bencede almayin gidin opel astra alin

Rahmetli dedi:
Doğusu aradım ST izinliymiş. Canlı desteğe sordum. Biraz bekletti. Sanırım içeride müdürüne sordu. Eğer aracın faturası kesilmemişse yararlanabilirsiniz dedi. Siteden form doldurmamı istedi doldurdum hemen telefonla aradılar. Bayi ve araç model ismi aldılar. Sizi arayacağız beklemek istemiyorsanız bayiye başvurup form online doldurduk diyebilirsiniz dediler.

Euro bu gün aracı siparişi verdiğim 8 Ağustola aynı değerde. o günden bu güne 3200 TL liste fiyatına zam yaptılar.

love mark yada dost drivedan yararlanamazsam aracı teslim almam. Hatta üstüne %2 bayi indirimini de çok beklediğimi bahane ederek istemeyi düşünüyorum.

Hocam içiniz rahat olsun. En az 6 alacağınız kesin. bir dost buluruz size

yusuf dedi:

Hocam içiniz rahat olsun. En az 6 alacağınız kesin. bir dost buluruz size
saat 17.30 gibi doğuştan bir ST geri aradı yoğunluktan dolayı özür diledi. Lovemark gitmiş dedim. Daha iyisi geldi diye cevap verdi. :) kısacası ben yararlanıyorum. %2 bayi indirimini daha hiç konuşmadık ama onuda isticem. hiç indirim olmazsa bayi indirimi kesin veririz diye hava attılar sipariş formunu doldururken.

Araç Bu gün yada yarın bayide olur dedi. Araç bayiye geldikten sonra işlemler 1 güne hallolurmu acaba. Salı günü binmek istiyorum artık.

@Rahmetli

Hocam siz %2 demeyin. Bayi indiriminiz ne kadar olacak deyin. Önceden %3-%4ler dahi görülebildi belli mi olur yıl sonu yakın ;)

Yunus Emre dedi:
@Rahmetli hocam indirimden yararlanmak icin form mu doldurcaz illa
Canlı Destek Bana Form Doldurmanızı rica ederiz diye söylediği için ben ne olur ne olmaz diye doldurdum. ST ile konuşmalarım arasında ise hiç form doldurmam gerektiği hakkında birşey söylemedi.

Zannedersem gereksiz, sonuçta herkez bi vw sahibi tanıdık bulabilir. Yarın öğrenicem net olarak. Aracı görmeye fiyat konuşmaya gidicem yarın.

Sonuçları buradan paylaşırım.

Gurk4n dedi:
Merhabalar;

Bu sabah araç hatta girmiş, bildirilenden 1 hafta kadar önce oldu.

20.10.2015 Satış temsilcisine siparişi verdim.

21.10.2015 Sipariş üreticiye iletildi.

22.10.2015 Sipariş üretime planlandı.

11.11.2015 Sipariş üretim aşamasında
Bugün bir güncelleme daha geldi.

17.11.2015 Aracınızın üretimi tamamlandı, gemi ile Türkiye'ye taşınmak üzere fabrikadan limana sevk ediliyor.

Bu gün öğleden sonra doğuş otoya gittim.

Pazarlığımızı yaptık - %6 Dost Drive + %1 Bayi indirimi dahil 63700 TL ye el sıkıştık.

Bayi indirimi için %2 olsun diye çok ısrar ettik fakat malesef geri adım atmadılar.

Kendi kar marjlarının %3 lerden %2 lere gerilediğinden bahsediyorlar. Bu nedenle %1 den fazla veremediklerini söylediler. Bizde mecbur inandık.

Bayi indiriminin %1 olmasıyla açıkçası aracı düşündüğümden 800 TL fazlasına almış oldum.( Kur farkı baz alarak değerlendiriyorum)

Aracı gösterdi sağ olsun ST. 800 ü fln unuttum hemen heyecandan. İçine bindim göz kontrolü yaptım kaportayı araç çok güzel.

Sonuç olarak para transferi gerçekleşti evraklarımızı verdik vekaletide saat 4 e kadar yetiştirdik.

Yarın akşama arabayı yetiştirmeleri için uygun dille rica ederek Doğuştan ayrıldık.

Bu gün 101. Gün

Hayırlı olsun, kazasız belasız neşeyle kullanmanızı dilerim.

Rahmetli dedi:

Pazarlığımızı yaptık - %6 Dost Drive + %1 Bayi indirimi dahil 63700 TL ye el sıkıştık.

Bayi indirimi için %2 olsun diye çok ısrar ettik fakat malesef geri adım atmadılar.

Kendi kar marjlarının %3 lerden %2 lere gerilediğinden bahsediyorlar. Bu nedenle %1 den fazla veremediklerini söylediler. Bizde mecbur inandık.

Bayi indiriminin %1 olmasıyla açıkçası aracı düşündüğümden 800 TL fazlasına almış oldum.( Kur farkı baz alarak değerlendiriyorum)

Aracı gösterdi sağ olsun ST. 800 ü fln unuttum hemen heyecandan. İçine bindim göz kontrolü yaptım kaportayı araç çok güzel.

Sonuç olarak para transferi gerçekleşti evraklarımızı verdik vekaletide saat 4 e kadar yetiştirdik.

Yarın akşama arabayı yetiştirmeleri için uygun dille rica ederek Doğuştan ayrıldık.

Bu gün 101. Gün

@Rahmetli öncelikle hayırlı olsun hocam vekalet işleri nasıl oluyo biraz açarmısınız ben biraz tedirginim o konularda

Rahmetli dedi:

Bu gün 101. Gün
Hayırlı olsun hocam %7 indirim gördüğümüz en güzel indirimlerden biri ;)

Yunus Emre dedi:
@Rahmetli öncelikle hayırlı olsun hocam vekalet işleri nasıl oluyo biraz açarmısınız ben biraz tedirginim o konularda
Çok Basit Hazır vekaletname örnekleri var zaten size bir kopyasını veriyorlar. noterden tastik ettiriyorsunuz. Zaten noterler vekaletnameyi götürünce alışkın olduklarından yeni araba mı alıyorsunuz hayırlı olsun diyorlar 107 TL noter tastik masrafı var :) Noterden tastik edilmiş vekalet namenizi doğuşa geri götürüyorsunuz yada scan edip e mailde atabilirsiniz ki ben öyle yaptım. Bu sayede aracınızın trafik tecsil işlemlerini doğuşun anlaşmalı olduğu kişiler tarafından yapılmasına olanak sağlıyorsunuz.

Biz sirket üzerine alacağımız için imza sirküleri ticari sicil gazetesi vb bağzı evraklarda hazır etmek durumunda kaldık. Şahıs için daha basit tabi.

yusuf dedi:

Bu gün 101. Gün
Hayırlı olsun hocam %7 indirim gördüğümüz en güzel indirimlerden biri ;)
Çok teşekkür ederim

Hayırlısı böyleymiş. Uygun almak hepimizin ortak amacı fakat belirli bir yerden sonra artık insan 3 e 5 e bakmıyor.

Yarın işallah teslim alacağım.

Aracınız şimdiden hayırlı uğurlu olsun. ALLAH kaza bela vermesin. Mutlulukla keyifle binin :)

Geri
Üst Alt