Sonbahar Özel Siparişlerin Durumu.

@Gurk4n st bana aralik 20 sine dogru gelir demisti oyle olcak gozukuyo

Dün St ile konuştum. Ekranda kasımın son haftası teslimat gözüktügünü fakat golflerin 1 hafta erken teslim edildiğini. Kasımın 3. haftası aracı teslim etmiş olacaklarını söyledi.

ST ye siparişimizi ilettiğimizden bu güne 85 gün geçti. En iyi ihtimalle 104 en kötü ihtimalle 111 günde teslim ile yeni rekorlara koşuyorum :)  

Kasımın 3 veya 4. haftası iş için yurt dışına gitmem gerekecek. Muhtemelen teslim alırım ama üst üste çakışırsa babamdan rica edicez artık teslim almasını. (Bendeki talihler kesin üst üste denk gelir.)

Yükleneceği geminin ismini sordum ST ye yüklenmeden bilemeyiz dedi. Acaba bu doğrumu ?

bende dün ST ile konuştum aralık son haftası geleceğini söyledi muhtemelen hepsi aynı gemide gelecek :)

fiyat listesinde değişiklik yok şimdilik iyi haber ayrıca lovemark fırsatını 2015 modeller için yazmışlar daha önceden ekim ayı yazıyordu sanırım

Gün itibariyle gemi ile sevkiyat aşamasına döndü.

Yarın ST ni arayarak kesin gemi ismini ögreneceğim.

Gemiye binmeden Gemi ile sevkiyat aşamasında yazmaz diye düşünerek.

Şu an coperden yakın zamanda ayrılmış NEPTUNE THELISIS gemisi var çarşamba günü saat 21.00 de ayrılmış.

bu gemiye yüklenmiş olması muhtemel diye düşünüyorum. PIRAEUS limanına doğru ilerliyor gemi.

Şu tabloya bakarak araç 46. Hafta (Kasımın 3. haftası) teslim edilir diye düşünüyorum.

Bu gün ST ile görüştüm Geleceği gemi NEPTUNE THALASSA mış. Şu an gemi Koper limanında demirli.

ST Gemi ayın 12 sinde burda olacak dedi. Ayın 16 sında araç otoparkımıza inmiş olur 17 sinde teslim ederiz dedi.

ST nin söylediği teslim tarihi gerçekleşirse 11 gün sonra aracı teslim alabileceğim sonunda :)

@Rahmetli Bu aralar tüm gemileri ezberledim. THALASSA biraz yavaş ilerliyor sanki. ILIAD THALASSA'dan sonra KOPER'den ayrılmasına rağmen THALASSA'yı geçmiş. :)

Şaka bir yana heyecanlı zamanlar bunlar. Umarım söylediğin tarihlerde aracını alırsın.

Merhabalar;

Bu sabah araç hatta girmiş, bildirilenden 1 hafta kadar önce oldu.

20.10.2015 Satış temsilcisine siparişi verdim.

21.10.2015 Sipariş üreticiye iletildi.

22.10.2015 Sipariş üretime planlandı.

11.11.2015 Sipariş üretim aşamasında

@Gurk4n

Hadi Gürkan Hocam az kaldı.

Hep planlanandan 1 hafta 10 gün öncedir teslimat.

En kötü olasılıklar gerçekleşirse diyerek bu tarih veriliyor elbette

Teşekkür ederim Murat Hocam.  Heyecanla bekliyoruz.

Neptune thallasa Efesana sonunda yanaştı beklenenden 1 gün önce ST 12 si demişti.

Volkswagenim sayfası halen gemi ile sevkiyat aşamasında gösteriyor.

Önümüzdeki hafta başı Aracı teslim almam muhtemel gözükyor.

Çok uzun bekleyen biri olarak sonunda benimde teslim tarihim yaklaştı.

Bu gün 95. Gün

çok bekledim. bi anahtarlık isterim artık ST den bukadar beklettiler.

2 gün içinde aracı teslim almak üzereyken %5 lovemark indirimi kaldırdılar.  s=s20

Dost Drive indirimi diye yeni bir kampanya yapmışlar %6 ama ben kullanabilirmiyim şu an şaibeli.

eğer kullandırmazlarsa Aracı almayabilirim. bukadar bekledim. normalden çok daha fazla bekledim..

Olur iş değil.

@Rahmetli cumartesi st aradim bu konu hakkinda onlarda ellerine yeni mail gectiigni kampanyayi anlamaya calisiyoz hafta ici arasan daha sagliklibilgi veririz dedi baaklim hafta ici bi arayip bilgi alcam

Geri
Üst Alt