Sonbahar Özel Siparişlerin Durumu.

tugican dedi:
Merhabalar,

Ayın 9'undan bu yana limana sevkiyatta gözüken aracım dün öğleden sonra Koper limanından kalkan gemiye de yetişmemiş ne yazık ki :(   st den aldığım bilgiye göre yıl sonu hedefi ve yılbaşı ayağına bu yoğunluk ve gecikmeler yaşanıyormuş sözde. benden önce siparişi geçip üretimi bitip limana gelen çok araç dahi bu son gemiye yüklenememiş. Bu gemiyle gelseydi Ocağın 5-6'sı gibi teslimat olacaktı ama sanırım 7-10 gün daha uzayacak teslimat süreci :/ arabayı da satalı 1 ay olduğu için sabırsızlık can sıkıntısına dönmeye başladı da işte elden bişey gelmiyor. Bende ki son durum bu arkaşlar,diğer siparişte olan arkadaşlara belki bir bilgi olabilir diye paylaşmak istedim.
Kendinizi koper diye şartlandırmayın hocam, yoğunluk sebebiyle benim aracım belçikadan kalkan gemiyle geldi.

Neptune gemileri ve koper limanı genellikle kullanılmakta ancak yoğunluklarda vb. farklı gemilerle farklı güzergahlardan gelebiliyor. Satış temsilcinizin kesin elinizde olacağını söylediği tarihte araç teslim edilecektir.
@tugican bakalım artık hocam inşallah dediğiniz gibi olur da daha erken kavuşuruz olmazsa da her şerde bir hayır var der bekleriz :)

@brt06 ben de kendimi biraz öyle avutuyorum hocam,polyannacılık oynuyoruz işte ;) bu arada sizin de aracınız hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin hocam. Maşallah çok asil duruyor beyaz beyaz  :'(

@AKL saolun hocam. İnşallah sizinkide en kısa zamanda gelir güle güle binersiniz

@brt06 hayırlı olsun hocam allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah :)

diamond dedi:
@brt06 hayırlı olsun

hocam allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah :)
Hocam teşekkürler. Allah herkese kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Neptune Thelisis Adriatiği aştı geliyor  :D   bu gemiden araç bekleyen var mıydı benim gibi? yarın akşam efesan limanında olacak, araya yılbaşı ve hafta sonu giriyor, ama gümrükleme işlemi perşembeye biteceği söylendi, sanırım tıra yükleme vb bir kaç gün gecikme olabilir. Bakalım heyecanla bekliyoruz.

Hocalarım, üstadlarım, formdaşlarım herkese selamlar,

Bu gün itibari ile 20 gündür aracım fabrikadan limana sevkiyatta gözüküyor :( sanırım forumdaki bekleme rekorunun sahibi oldum  :( ' benim anlamadığım 9'unda üretimi bitip sevkiyata geçen benim aracımın 23'ünde kalkan gemiye yetişemeyip 12'sinde üretimi bitip limana sevk edilen aracın 23'ündeki gemiye nasıl yetişmiş olduğu. Kısmet deyip geçiyoruz artık yapacak bişey yok :/

Ocağın 5-7'si teslimat yapılır diye beklerken en azından 7-10 gün daha uzadı. Her şerde bir hayır vardır diye düşünüp belki erken gelse bir kaza bela olacak, belki park halinde durduğu yerde biri gelip vuracaktı geç gelmesi belki iyi olanı diyerek sabretmeye devam  :)

Thalassa gemisi Türkiye dönüşü şu an Pire limanında demirli gözüküyor, muhtemelen bu akşam yola çıkıp Koper'e geçiş yapar. inşallah artık bu sevkiyata yetişmesini umut ediyorum.

Ben de ki son durum bu arkadaşlar. Siparişini benim gibi bekleyen herkese sabırlar, Golfune kavuşmuş herkese de güzel sürüşler ;)

Bizim siparişi ''Dursuna'' söyledik sanırım 8D Araç üretime planlandı yazıyor ve ocak ayında üretilecek şubat gibi teslim alırız inşallah  :)O zamana kadar ölmezsek tabi  8D

@brt06 hayırlı olsun hocam resimlere bakınca sanki kendi arabama bakmış gibi oldum  8D

@AKL

Hocam aracınız hayırlı ugurlu olsun. Aracınız suana kadar gemiye yuklenmediyse fatura işlemi ocak ayına sarkacak. Aralık ayında ki kampanyalar ocak ayında biterse size araç daha pahalıya gelmiş olacak. Bu konuyla ilgili ST ile görüştünüz mü ?

An itibari ile dün gece ulaşan Netpune Thelisis gemisinden araçlar inip gümrüklendi, ve artık yetkili satıcınız ile iletişime geçin dedi, merak ettiğim, araya yılbaşı tatili ve hafta sonu giriyor, acaba ne zaman tırlar araçaları getirmeye başlar?

crash dedi:
@AKL

Hocam aracınız hayırlı ugurlu olsun. Aracınız suana kadar gemiye yuklenmediyse fatura işlemi ocak ayına sarkacak. Aralık ayında ki kampanyalar ocak ayında biterse size araç daha pahalıya gelmiş olacak. Bu konuyla ilgili ST ile görüştünüz mü ?
@crash Hocam teşekkürler öncelikle, bu konuyu ST ile görüşmüştüm; 50.haftaya kadar kaporası yatırılan ve üretimden çıkan araçlar için Doğuş grubu araçların teslimatı yeni yıla bile kalsa zamdan etkilenmicek dost drive kampanyasından da yararlanabilecek diye bilgi geçmiş bayilerine. o yüzden Ocağa bile kalsa araç zam yemeden geçerli indirimler dahilinde aracı teslim alacağım.

AKL dedi:
@AKL

@crash Hocam teşekkürler öncelikle, bu konuyu ST ile görüşmüştüm; 50.haftaya kadar kaporası yatırılan ve üretimden çıkan araçlar için Doğuş grubu araçların teslimatı yeni yıla bile kalsa zamdan etkilenmicek dost drive kampanyasından da yararlanabilecek diye bilgi geçmiş bayilerine. o yüzden Ocağa bile kalsa araç zam yemeden geçerli indirimler dahilinde aracı teslim alacağım.
Süper o halde :) Hayırlı olsun tekrar.

Geri
Üst Alt