Sonbahar Özel Siparişlerin Durumu.

@brt06

Maşallah hocam. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah.

Bu beyaz da çok canlar yakacak gibi duruyor @silvershadow

Sent from my iPhone using Tapatalk

Biraz önce st aradı, araç gemiye bindi gözün aydın, bu yıl fatura ederiz dedi, sanıyorum az kaldı.

@brt06

masallah süper görünüyo. :)

pazar günü ayağının tozuyla aramızda olur diye düşünüyorum  ;)

maniax dedi:
@brt06

masallah süper görünüyo. :)

pazar günü ayağının tozuyla aramızda olur diye düşünüyorum  ;)
İnşallah hocam devam eden bir kursum var eğer ayarlayabilirsem gelmeyi çok istiyorum

MSE dedi:
@brt06

Maşallah hocam. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah.

Bu beyaz da çok canlar yakacak gibi duruyor @silvershadow

Hocam saolun. Allah herkese ağız tadıyla binmeyi nasip etsin

enpisagor dedi:
Biraz önce st aradı, araç gemiye bindi gözün aydın, bu yıl fatura ederiz dedi, sanıyorum az kaldı.
Aynen hocam az kalmış. 10 gün içinde aracınızı alırsınız mtv ilk taksitinide bayi öder iyi bir döneme denk gelmiş

brt06 dedi:
Aynen hocam az kalmış. 10 gün içinde aracınızı alırsınız mtv ilk taksitinide bayi öder iyi bir döneme denk gelmiş
Teşekkür ederim, sizin de aracınız hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. Fotolar cok yakışıklı, % kaç bi indirim alabildiniz siz?

MTV icin de özellikle ocak ayı tercih olmasını istedim, yine bizden çıkıyor ama Aralık için ödememek güzel

enpisagor dedi:
Teşekkür ederim, sizin de aracınız hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. Fotolar cok yakışıklı, % kaç bi indirim alabildiniz siz?

MTV icin de özellikle ocak ayı tercih olmasını istedim, yine bizden çıkıyor ama Aralık için ödememek güzel

Teşekkür ederim. Hocam ben %8 indirim aldım. St bana faturayı keselim arabayı 10 ocak gibi teslim edelim ocak mtv sinide biz ödeyelim dedi beklememek için ben kabul etmedim eğer st ye bu durumumu söylerseniz ocak mtv nizi bayi ödeyecektir bilginiz olsun siz temmuz mtv sini ödersiniz

brt06 dedi:

Teşekkür ederim. Hocam ben %8 indirim aldım. St bana faturayı keselim arabayı 10 ocak gibi teslim edelim ocak mtv sinide biz ödeyelim dedi beklememek için ben kabul etmedim eğer st ye bu durumumu söylerseniz ocak mtv nizi bayi ödeyecektir bilginiz olsun siz temmuz mtv sini ödersiniz

Sizin tutku çok ağır basmış 10 gün için vergi :) tekrar hayırlı olsun.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@enpisagor aynen hocam 3 ay oldu nerdeyse sipariş vereli diğer aracımıda 1 ay önce satmıştım zor oluyordu fazladan 1 gün beklememek için özel plaka çıkartma işinide iptal ettim işler uzamasın diye :)

@brt06 sizin aracın 2015 2. Dönem MTV si ödendi mi acaba?  Ben yarın aracı alacağım sabah baktım henüz,  ödenmemiş MTV

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ismail157 dedi:
@brt06 sizin aracın 2015 2. Dönem MTV si ödendi mi acaba?  Ben yarın aracı alacağım sabah baktım henüz,  ödenmemiş MTV

Hocam benimkide ödenmedi onu bayi ödeyecek st borç görceksiniz merek etmeyin  15 gün içinde biz ödüyoruz dedi yani bendede borç görünüyo ama biz ödemiyoruz bayi ödedeyecek

Evet bende aradım sordum yılbaşına kadar ödenir dedi o değilde mtv ye baya zam gelmiş yeni yılda :(

Geri
Üst Alt