Sonbahar Özel Siparişlerin Durumu.

Uzun bekleyişin sonunda bugün aracı görmeye gittim üstünde o kadar yolculuğun kiri vardı ama yinede güzeldi. Hayırlısıyla perşembe teslim alcam bu arada aracın parasını ödeyip tescili ocak ayına bırakalım ötv yi biz ödeyelim 472 tl ödemeyin diye teklif sundular ancak aracı 10 ocaktan önce teslim edemeyiz dediler ben bi 20 gün daha bekleyemem diye kabul etmedim beklerim diyen varsa böyle bi seçenek sunuyorlar bilginiz olsun

Bende cumartesi alıcam inşallah bugün trafik sigortasını yaptırdım 894 tl ye araca 80500 fiyat vermişlerdi sipariş verirken şu an vdf kasko yaptirirsam 79700 e indiler kasko yu da 1380 tl ye yapıyorlar

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ismail157 dedi:
Bende cumartesi alıcam inşallah bugün trafik sigortasını yaptırdım 894 tl ye araca 80500 fiyat vermişlerdi sipariş verirken şu an vdf kasko yaptirirsam 79700 e indiler kasko yu da 1380 tl ye yapıyorlar

Bize kasko için 936 sigorta için 570 tl fiyat verdiler kaskoda önceki kaskonun indirimi vardı

brt06 dedi:

Bize kasko için 936 sigorta için 570 tl fiyat verdiler kaskoda önceki kaskonun indirimi vardı
Maşallah sizin daha iyiymiş :)

Merhabalar,

Ayın 9'undan bu yana limana sevkiyatta gözüken aracım dün öğleden sonra Koper limanından kalkan gemiye de yetişmemiş ne yazık ki :(   st den aldığım bilgiye göre yıl sonu hedefi ve yılbaşı ayağına bu yoğunluk ve gecikmeler yaşanıyormuş sözde. benden önce siparişi geçip üretimi bitip limana gelen çok araç dahi bu son gemiye yüklenememiş. Bu gemiyle gelseydi Ocağın 5-6'sı gibi teslimat olacaktı ama sanırım 7-10 gün daha uzayacak teslimat süreci :/ arabayı da satalı 1 ay olduğu için sabırsızlık can sıkıntısına dönmeye başladı da işte elden bişey gelmiyor. Bende ki son durum bu arkaşlar,diğer siparişte olan arkadaşlara belki bir bilgi olabilir diye paylaşmak istedim.

AKL dedi:
Merhabalar,

Ayın 9'undan bu yana limana sevkiyatta gözüken aracım dün öğleden sonra Koper limanından kalkan gemiye de yetişmemiş ne yazık ki :(   st den aldığım bilgiye göre yıl sonu hedefi ve yılbaşı ayağına bu yoğunluk ve gecikmeler yaşanıyormuş sözde. benden önce siparişi geçip üretimi bitip limana gelen çok araç dahi bu son gemiye yüklenememiş. Bu gemiyle gelseydi Ocağın 5-6'sı gibi teslimat olacaktı ama sanırım 7-10 gün daha uzayacak teslimat süreci :/ arabayı da satalı 1 ay olduğu için sabırsızlık can sıkıntısına dönmeye başladı da işte elden bişey gelmiyor. Bende ki son durum bu arkaşlar,diğer siparişte olan arkadaşlara belki bir bilgi olabilir diye paylaşmak istedim.
Kendinizi koper diye şartlandırmayın hocam, yoğunluk sebebiyle benim aracım belçikadan kalkan gemiyle geldi.

Neptune gemileri ve koper limanı genellikle kullanılmakta ancak yoğunluklarda vb. farklı gemilerle farklı güzergahlardan gelebiliyor. Satış temsilcinizin kesin elinizde olacağını söylediği tarihte araç teslim edilecektir.

Hayırlısıyla bugün aracımı teslim aldım daha önceki 2 aracımda golftü ama bu bir başka çok güzel araba bekleyen arkadaşlar umarım en kısa sürede araçlarını alırlar

AKL dedi:
Merhabalar,

Hocam iyi yönünden bakın ocak mtv sini bayi ödeyecek  eğer aracınız 1.4 ise 472 tl cenizde kalacak

brt06 dedi:
Hayırlısıyla bugün aracımı teslim aldım daha önceki 2 aracımda golftü ama bu bir başka çok güzel araba bekleyen arkadaşlar umarım en kısa sürede araçlarını alırlar
Hocam aracınız hayırlı olsun. Fotoğraf var mı :)

MSE dedi:
Hocam aracınız hayırlı olsun. Fotoğraf var mı :)
Allah razı olsun. En kısa sürede atarım inşallah

Pas pasları orjinal alın gayet güzel ayrıa bayide satılan egzoz ucundan aldım çok şık duruyor kesin alın derim

@brt06

hocam hayırlı olsun. sessiz sedasız oldu biraz. :)

Geri
Üst Alt