Sonbahar Özel Siparişlerin Durumu.

Genel anlamda düşündüğümüzde zaten, kurulma amacı paylaşım olan bir yerden bahsediyoruz. Ne kadar güzel değilmi? Bilgisi olan bir insanın burda ortak bir paydada bilgilerini paylaşması. Araçla ilgili veyahut değil yeni bir bilgi elde edenin buraya gelip anlatması. Soruların sorulması-cevaplanması. Ortak toplantılar-dostluk. Buna sebep olanında GOLF olması  :'(

GOLF gercekten kalpten kalbe goturur...

brt06 dedi:
@tugican hocam mesajınıza cevap yazdım ama iletildi mi bilmiyorum birde burdan yazayım :) st ile dün görüştüğümde aracın pazatesi bayiye geleceğini söyledi bizde salı parayı yatırsak cumaya kadar işlemlerin biteceğini düşünüyorum st nin size söylediği gibi 28 ine kalacağını sanmıyorum yarın bayiye gidip st ile yüz yüze görüşeceğim kesin bilgi yarın veririm
@brt06 St ile yüzyüze görüşme şansımız bulabildiniz mi ben telefonla aradım gemi yanaştı dedi vekalet ve kimlik fotokopisini gönderdim. Diğer detayları cumartesi yüzyüze gorusecem hayırlısıyla da önümüzdeki hafta içi almayı düşünüyorum

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ARKADAŞLAR BENİM ARAÇ BU SABAH GEMİYE SEVKİTATI SAĞLANIYO YAZDI ACABA BEKLEYEN VARMI BENİMLE BERABER

ismail157 dedi:
@tugican hocam mesajınıza cevap yazdım ama iletildi mi bilmiyorum birde burdan yazayım :) st ile dün görüştüğümde aracın pazatesi bayiye geleceğini söyledi bizde salı parayı yatırsak cumaya kadar işlemlerin biteceğini düşünüyorum st nin size söylediği gibi 28 ine kalacağını sanmıyorum yarın bayiye gidip st ile yüz yüze görüşeceğim kesin bilgi yarın veririm
@brt06 St ile yüzyüze görüşme şansımız bulabildiniz mi ben telefonla aradım gemi yanaştı dedi vekalet ve kimlik fotokopisini gönderdim. Diğer detayları cumartesi yüzyüze gorusecem hayırlısıyla da önümüzdeki hafta içi almayı düşünüyorum

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam st ile görüştüm yeni geldim araçların tır planlaması yapılmış bu gece yada yarın yola çıkar hafta sonuda araç bayide olur  pazartesi parayı yatırcaz çarşamba gibide teslim ederiz dedi

Arkadaşlar bugün aracın son pazarlığını yaptım %7 olan indirimi % 8 yaptık paspas ve egzoz ucuna 272 dediler 258 e aldım aracı çarşamba gibi teslim alcam araç bekleyenlerde son durum nedir

brt06 dedi:
Arkadaşlar bugün aracın son pazarlığını yaptım %7 olan indirimi % 8 yaptık paspas ve egzoz ucuna 272 dediler 258 e aldım aracı çarşamba gibi teslim alcam araç bekleyenlerde son durum nedir
Gayret güzel hocam ;)

silvershadow dedi:
değerli Murat kardeşim, doğrusunu istersen yazılarının bende alışkanlık yapmasının sebebinin bu olduğunu düşünüyorum, aynı ayrıntıcı, bol ve doğru bilgi içeren uslup, betimlemeye meraklı bir kurgu... tabi sen benden çok daha ilerdesin hem bilgi hem yazarlık yeteneği olarak...
Değerli Emre Hocam;

Estağfurullah daha öğrenecek çok şeyim var.

ve teşekkür ederim güzel düşüncelerinizi aktaran yine aynı güzellikteki sözleriniz için.

Yeni yetme bir öğrenciyim henüz forum aleminde ve yazım karakterim günden güne başkalaşıp kendini buluyor.

Müthiş bir tecrübe ve zeka birikimi oluyor sizin de katılımınızla. Aramızda olmanızdan duyduğum keyfin ifadesidir sözlerim.

Bu güne kadar isminizi bilmiyordum.. Ne zamandır sormak istedim ama bir türlü fırsat olmadı. Belki de kendi gönlünüzden geçtiğinde paylaşmanızı bekledim.

isminizi bağışladığınız için sağolun :) Memnun oldum tanıştığımıza  Emre Hocam.
Sen de sağol Murat kardeşim, önemli olan kurduğunuz bu güzel ortamı koruyup kollamamız, amacı dışında kullanılmamasına özen göstermemiz, sevgi-saygı içinde bilgi paylaşımını devam ettirmemiz, bazen kötü durumlarda birlikte üzülüp çıkar yollar aramamız, iyi haberlerde güzel fotoğraflarla bunu kutlamamız... bu yolda benim de katkım oluyorsa ne mutlu... :'(

yusuf dedi:
Gayret güzel hocam ;)
Aynen hocam banada yeterli geldi indirim fazlası eğer bi tanıdık yoksa zor

brt06 dedi:
Gayret güzel hocam ;)
Egzoz ucu işine bende bakayım hocam olmazsa :)

bilgilendirme için teşekkürler.

Bu arada benim araç hala gemide gözükmekte, benim araç için st nin söylediği tarih olucak sanırım aynı gemide gelmedi.

tugican dedi:
Gayret güzel hocam ;)
Egzoz ucu işine bende bakayım hocam olmazsa :)

bilgilendirme için

Bu arada benim araç hala gemide gözükmekte, benim araç için st nin söylediği tarih olucak sanırım aynı gemide gelmedi.
Aynı gemi değilse st nin verdiği bilgi doğrudur hocam egzoz ucu taktırın derim dışarda 50 lira civarı bayide 92 en azından orjinal  güzel bi aksesuar araca bi hava katıyo pas pasları orjinal aldım dışardan almaya gerek yok

Geri
Üst Alt