Sonbahar Özel Siparişlerin Durumu.

@Rahmetli

Hayırlı olsun değerli Hocam;

Geç oldu ama güç olmasın dilerim.

Fotoğraflarınızı da Bemim Golf'üm kısmına bekleriz.

Merhabalar;

Siparişimin son durumu ve siparişi verdiğim andan itibaren her aşamanın kaçıncı günde geliştiği bilgisini ekliyorum. Doğuş'un tedarik performansı için istatistik tutan varsa, umarım faydası olur.

20.10.2015 Satış temsilcisine siparişi verdim. t=0

21.10.2015 Sipariş üreticiye iletildi. 1. gün

22.10.2015 Sipariş üretime planlandı. 2. gün

11.11.2015 Sipariş üretim aşamasında 22. gün

17.11.2015 Aracınızın üretimi tamamlandı, gemi ile Türkiye'ye taşınmak üzere fabrikadan limana sevk ediliyor.  28. gün

24.11.2015 Gemi ile sevkiyat aşamasında  35. gün

@Yunus Emre hocam gemi 27 sinde limana ulaşıyor, önümüzdeki cumartesiye kadar sanırım transfer edebilirler. Dediğiniz gibi 10 güne de teslim alırız gibi görünüyor.

Gurk4n dedi:
Merhabalar;

Siparişimin son durumu ve siparişi verdiğim andan itibaren her aşamanın kaçıncı günde geliştiği bilgisini ekliyorum. Doğuş'un tedarik performansı için istatistik tutan varsa, umarım faydası olur.

17.11.2015 Aracınızın üretimi tamamlandı, gemi ile Türkiye'ye taşınmak üzere fabrikadan limana sevk ediliyor.  28. gün

Değerli Hocam,

Son rekor 47 idi

Sanırım yeni bir rekor geliyor.

Gurk4n dedi:
Merhabalar;

hocam ben 15 ekimde sipariş verdim. 20 sinde üreticiye iletildi ama şuan üretim aşamasında gözüküyor sizin araç gerçekten hızlı gidiyor şimdiden hayırlı olsun

@Gurk4n benimki hala limana sevk ediliyor belki 1-2 güne gemiye yüklenir

Yunus Emre dedi:
@scrserhat bende 15 ekimde verdim limana sevk ediliyor 14 ünden beri  :)
hocam aslında geç olması iyi benim için maddi açıdan malum daha işe yeni başladım aralık 52. hafta demişti ST o yüzden fazla zorlamadım acaba ergoaktive koltuklar mı süreyi uzattı anlamadım :)

@scrserhat hocam banada st en erken aralık ortası yada sonuna doğru gelir demişti işin açıkcası aralık 15 den önce arabayı teslim alamam çünkü kredi çekilcek bunu da maaş gününe denk getirmemiz lazım işallah erken gelmez diye dua ediom yoksa sıkıntı çıkabilir arabayı bekletmezlerde satarız biz derlerse gider astra alırım  :)

Yunus Emre dedi:
@scrserhat hocam banada st en erken aralık ortası yada sonuna doğru gelir demişti işin açıkcası aralık 15 den önce arabayı teslim alamam çünkü kredi çekilcek bunu da maaş gününe denk getirmemiz lazım işallah erken gelmez diye dua ediom yoksa sıkıntı çıkabilir arabayı bekletmezlerde satarız biz derlerse gider astra alırım  :)
hocam inşallah geç gelir o zaman şimdiden hayırlı olsun yeni astrayı beğenmedim hocam golf başka bir dünya  :)

@scrserhat valla zevk meselesi işte ben begendim ama gönül golften yana tabiki

Yunus Emre dedi:
@scrserhat bende 15 ekimde verdim limana sevk ediliyor 14 ünden beri  :)
Muhtemelen sizin araç da gemidedir. Statü güncellemeleri geç geliyor biraz. Gemi sabaha karşı 5 de hareket etmiş , akşam 19 gibi statü gemide sevke döndü. İsterseniz bir de satış temsilcinize sorun daha net bilgi verebilir.

Thelisis ile geliyor gördüğüm kadarıyla.

http://www.marinetraffic.com/en/ais/details/ships/shipid:300856/imo:9306718/mmsi:256049000/vessel:NEPTUNE%20THELISIS

@Gurk4n bende hala aynı hocam demekki gemide yer kalmamış  8D

Geri
Üst Alt