Sonbahar Özel Siparişlerin Durumu.

@Yunus Emre

Sağ olun. :) beklemekten başka birşey yapamıyoruz.

8 Ağustosta siparişi verirken 62.000 TL ye pazarlık etmiştik.

bakalım kasım sonu aracı alırken nekadar fark çıkaracaklar.

@Rahmetli hocam sizinki niye bu kadar uzun surdu ki ben ekim 15 de siparis verdim aralik 15 20 si gibi gelir dedi st

@Yunus Emre

inanın hiç bir firkrim yok.

bizede Ekim ortası sonu en geç kasım başı gelir demişlerdi. Nedense öyle olmadı. :(

8 Ağustosta ST ye verdiğim siparişim 25 Ağustosta Fabrikaya iletildi (Normalden geç bir sürede)

25 Ağustosta iletilen siparişim 7 Ekimde üretime planlandı (Normalden baya geç bir sürede)

Bu saatten sonra süreçte değişiklik olmazsa 4-5 Kasım gibi üretime girer kasım sonuda teslim ederler diye düşünüyorum.

Doğusu aradım neden böyle oldu diye sormak için Bizim ST Audiye geçmiş. Muhattapta yok. :) ))

Şanssızlık işte. Kısmet böyleymiş. Başka bir ST ile konuştum. Sağ olsun oda kasım sonu gelir dedi.

Hiç uzatmadan telefonu kapattım bende.

@Rahmetli hocam ben olsam iptal ederdim galiba o kadar bekleyemem st bana ocak basi gelir dedi dedim ocak i falan unut aralikta gelcek bu araba sonra dogusa gectigi siparislere bakti 1 tane bos siparis gecmisler onun uzerine opsiyonlari ekledi ve yolladi 2 gun once  falan aradi dogusa iletildi siparis diye

Yunus Emre dedi:
@KabileReisi hocam 1.2 performansından memnunmusunuz ?
Hocam geç oldu ben yazana kadar yazmış diğer arkadaşlarda ama bende memnunum şuana kadar beni üzmedi. @yusuf  un da dediği gibi kullanmadan anlamak zor çoğu kişi performansı düşük kalır düşüncesinde ama bencede gayet yeterli

Gün itibariyle Araçım üretim aşamasında gözüküyor.

Üretime planlanmasından (7 Ekim) 16 Gün sonra.

4 Kasım gibi (30 Gün sonra) üretime geçer diye düşünürken 16. günde üretime alındı.

Sevindirici bir haber.

Benim araç teslim sürecim forumlarda okuduklarımdan çok daha farklı ilerliyor nedense.

Bu sürecin devamında forumlardan takip edip okuduğum kadarıyla

Üretim bandında 1-3 gün kalır

Gemiye bindirilmesi 10 gün

Türkiyeye giriş yapması 10 gün

Yurt içinden bayiye varışı 7 gün

toplamda 30 gün olarak bir süre daha geçer diye düşünüyorum. sizce ne kadar doğru bir tahmin ?

benim siparişim de çarşamba günü ST ile görüştüğümde onayının yapıldığını kapora vermem gerektiğini söyledi takip numarası ne zaman verilir ve yine ST den mi ulaşmam lazım numaraya ?

ayrıca ya 52. hafta ya da ocak ayında gelişi olacağını söyledi burda model fiyat açısından fabrika üretim tarihini mi baz alırlar yoksa bayiye geliş tarihini mi ?

scrserhat dedi:
benim siparişim de çarşamba günü ST ile görüştüğümde onayının yapıldığını kapora vermem gerektiğini söyledi takip numarası ne zaman verilir ve yine ST den mi ulaşmam lazım numaraya ?

ayrıca ya 52. hafta ya da ocak ayında gelişi olacağını söyledi burda model fiyat açısından fabrika üretim tarihini mi baz alırlar yoksa bayiye geliş tarihini mi ?
Değerli Hocam,

Aracınızın model yılı üretim tarihine tabidir. 1 Ocak 2016 saat 00.01 den sonra üretim bandından çıkan araç 2016 model olur. Dolayısıyla sizin 2015 model olacak.

Takip numarası üretime planlandığı anda sipariş numarası satış temsilcisi tarafından size mail olarak iletilir

Genellikle kasımın 3. Haftasında 2016 model araçların siparişleri açılır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Rahmetli

Değerli Hocam,

Bugüne kadar rastladığım en kısa teslim süresi 47 gün.

Haklısınız yaklaşık 30 günde elinizde oluyor anahtarlar üretime müteakip.

Fakat rekor sizin olabilir bu gidişle...  :)

silvershadow dedi:

Değerli Hocam,

Aracınızın model yılı üretim tarihine tabidir. 1 Ocak 2016 saat 00.01 den sonra üretim bandından çıkan araç 2016 model olur. Dolayısıyla sizin 2015 model olacak.

Takip numarası üretime planlandığı anda sipariş numarası satış temsilcisi tarafından size mail olarak iletilir

Genellikle kasımın 3. Haftasında 2016 model araçların siparişleri açılır.
Hocam çok tesekkur ederim :)

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu gün itibariyle üretimi tamamlandı Gemiyle sevk için limana taşıma durumuna geçti. :)

Teslimata az kaldı. Heyecanla bekliyorum. 

@Orhan Hoca orhan abi benim sipariş numarası oluşmuşmudur ki 15 gün oluyo cuma  s=s15

Merhabalar;

Bizim golf maceramız da aşağıdaki gibi başladı.

20.10.2015 Satış temsilcisine siparişi verdim.

21.10.2015 Sipariş üreticiye iletildi.

22.10.2015 Sipariş üretime planlandı.

Şu anda 46. hafta(16Kasım haftası) planlandı görünüyor, küçük bir süprizle öne çekerlerse büyük jest yapmış olacaklar  :)

0LRDgW.jpg

1558_e2b6508ecc5eecf297938d11a559de5ec9eab212.jpg

@Gurk4n

Hoş geldiniz,kararınız hayırlı olsun.Bekleme süreci hakikaten heyecanlı acayip bir his,her level atladığında oley çekip kalkıp göbek atmıştım :D   Hele aracınız geldiğindeki o ilk görüş...

@Gurk4n bende 15.10.2015 te siparis verdim hocam arabalar beraber gelcek galiba :D

Geri
Üst Alt