Jump to content

Serkanasn

Golf 7 Orjinal Halı Paspas Takımı.

Recommended Posts

2 gün önce nette aracım için halı yada kauçuk paspas araştırırken bir sitede Orjinal paspas satıldığını gördüm, serviste ve Orjinal paspas satan sitelerde 350-380 tl civarında bir fiyatı varken bu sitede 100 tl fiyatı görünce önce Orjinal olduğundan şüphe ettim ama denemek için aldım, paspaslar az önce geldi ve gördüğüm manzaraya bakarsak paspaslar Orjinal, almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilir, hatta katlanmadan ve kirismadan gönderilsin diye not eklemiştim, iyi bir paketleme yapılarak kırışmasına ve katlanmasına da müsaade edilmemiş.

https://www.onlineyedekparca.com/urun/volkswagen-golf-7-paspas-takimi-hali-orjinal-urun

3691E364-551E-4E03-88A0-370D6699E23D.jpeg

E3F3689C-396F-47C2-8C3C-D9597D447CC5.jpeg

55475903-2CC3-446D-B71B-6FD1D1828E67.jpeg

43A330F7-0211-4E9D-BCD2-C998EDCC2D28.jpeg

3165AC29-7E0C-4252-A526-5AD1EAAE19D9.jpeg

C293B84D-D3AE-474D-9F4A-6C210C76ABC1.jpeg

2D7CD8F9-0C5F-40B9-B977-8BF7B4E844FE.jpeg

1926BAAC-4004-484B-99AD-C04DF695EB64.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

250 liraya 2.el halı paspas satmaya çalışanlar üzülecek bu duruma. :D Güzel bilgi için teşekkürler hocam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Süper fiyat ihtiyacı olan için 

Paylaşım için teşekkürler :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@AhmetCakmak serviste 400 e yakın fiyatı olduğu için aslında temiz olanlara biçilen fiyat normal, ben ilgili yeri aradım ve hayırdır niye ucuz dedim onlarda 5-6 yıl önce çok yüklü alım yaptık kurlar çok dusuktu şimdi de yeni ürün almak için o günkü fiyatını göze alarak stok eritmeye çalışıyoruz dedi, bakın bunu aliyorum eğer dandik çıkarsa problem olur ama orjinal çıkarsa da eşe dosta öneririm dedim içiniz rahat olsun doğuş otonun aldığı yerden alıyoruz biz oem parçaları dedi, bende yine temkinli olarak aldım ama gerçekten orjinalmis şimdi bir takım siparişi daha geçiyorum, malum genelde yıpranmış oluyor halılar alalım köşede dursun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, Serkanasn yazdı:

@AhmetCakmak serviste 400 e yakın fiyatı olduğu için aslında temiz olanlara biçilen fiyat normal, ben ilgili yeri aradım ve hayırdır niye ucuz dedim onlarda 5-6 yıl önce çok yüklü alım yaptık kurlar çok dusuktu şimdi de yeni ürün almak için o günkü fiyatını göze alarak stok eritmeye çalışıyoruz dedi, bakın bunu aliyorum eğer dandik çıkarsa problem olur ama orjinal çıkarsa da eşe dosta öneririm dedim içiniz rahat olsun doğuş otonun aldığı yerden alıyoruz biz oem parçaları dedi, bende yine temkinli olarak aldım ama gerçekten orjinalmis şimdi bir takım siparişi daha geçiyorum, malum genelde yıpranmış oluyor halılar alalım köşede dursun.

Hahahaa stokcu ruhum al diyor :)

Havuzlu paspasa geçmiştim elimde mevcut paspas

Acaba 1. tanede yedek mi alsam diyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, ahmet306 yazdı:

hiç ihtiyacım yokken aldırdınız bana :D

Hocam Golf'ü satmıştım ama benim bile alasım geldi cidden. :D  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Hocam Golf'ü satmıştım ama benim bile alasım geldi cidden. [emoji3]  

Yemin ederim aynı durumdayım [emoji16][emoji16]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Serkanasn  o siteden ben 9 yıldır alışveriş yapıyorum opel corsa zamanından beri..sahte urun satmazlar..perıyodık urunlerıde onlardan alıyorum hiç çakma bir ürün gelmedi bugune kadar bana..arada bu sekıl kampanya yapıp satarlar..geçenlerde buji alıcaktım oem yoktu aynı fıyata orjınalı verdıler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@reko daha önce astra j varken bakım seti aksesuar vs alıyordum şimdileri vag parçalarıda satıyorlarmış yeni farkettim, fiyatina bakınca yok artık diyor insan önce ama gerçekten dediğiniz gibi oem yazıyorsa oem geliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@sertan oem orijinal equipment manufacturer türkçesiyle orjinal ürün üreticisi demek..oem ürünlerde örnegin vw ye orjinal ürün veren firmanın yine aynı kalite ürünü demek oluyor..paspas orjinal ürün ama oem diye geçiyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Haber veren arkadaşa teşekkürler, aldım 1 tane, bu fiyata bedava... Ürün gerçekten de orjinal... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel fiyat. Umarım bayram sonrasına kalır ellerinde. Ben de bir takım sipariş edeceğim sanırım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynı siteden paspasları tereddüt ederek aldım, hatta satıcıyı arayıp stok durumunu sordum. acaba fiyat eskidenmi kaldı diye düşünürken satıcı elinde 160 küsür parça paspası olduğunu söyledi. ürünler orjinal ihtiyacı olan kaçırmasın, sarı sitede kullanımışını 150>ve yukarısına satan sıfırına 250tl isteyen uyanıklar var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vay arkadaş dışardan biri görse deli diyecek. Araba yok ama fiyatına dayanamadım bir takım da ben aldım 😄😄 Gerçi hoş, kampanya var ve uygun diye Almanya’ dan 2x alta foam da getirtmiş birine göre bu paspas işi gayet normal 😄

tarihinde alicankaradag tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla şimdi ben de 1 adet sipariş geçtim. Satıcıyı aradım, bahsedildiği gibi orjinal ürün olduğunı ve stok fazlası olduğunu söylediler. Ürünü görünce orjinal olduğunu anlarsınız zaten garanti dedi. Herhangi bir sorun olması durumunda da iade alabileceklerini söylediler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hala stok mevcut görünüyor, düşünenler için fırsat fiyatına.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Aliiii hayırlı olsun güle güle kullanın, ben iki takım birden aldım, malum halı paspasların formu bozulunca güzel durmuyor sık sık değiştireyim diye, şimdi bir takım daha alacağım aracın üzerindeki ile birlikte 4 takım olacak😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ürün orijinal. Bende aldım bir takım yaza doğru takacağım. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

araba ile birlikte gelen halı paspasları daha hiç kullanmadım bayii 1 takımda kauçuk hediye etmişti acaba bundan alsam mı halıya basmayı özledim :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...