Golf 7 Orjinal Halı Paspas Takımı.

Fiyatları giren arkadaşa yeni klavye almışlar herhalde. :)

Fiyatları giren arkadaşa yeni klavye almışlar herhalde. [emoji4]

Hahaha bu ihtimal de var

bu halı paspasın tozu bir beni mi rahatsız ediyor. aracı aldığım gün kaucuğa geçtim.

2 gün önce nette aracım için halı yada kauçuk paspas araştırırken bir sitede Orjinal paspas satıldığını gördüm, serviste ve Orjinal paspas satan sitelerde 350-380 tl civarında bir fiyatı varken bu sitede 100 tl fiyatı görünce önce Orjinal olduğundan şüphe ettim ama denemek için aldım, paspaslar az önce geldi ve gördüğüm manzaraya bakarsak paspaslar Orjinal, almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilir, hatta katlanmadan ve kirismadan gönderilsin diye not eklemiştim, iyi bir paketleme yapılarak kırışmasına ve katlanmasına da müsaade edilmemiş.

https://www.onlineyedekparca.com/urun/volkswagen-golf-7-paspas-takimi-hali-orjinal-urun

Ekli dosyayı görüntüle 21183

Ekli dosyayı görüntüle 21184

Ekli dosyayı görüntüle 21185

Ekli dosyayı görüntüle 21186

Ekli dosyayı görüntüle 21187

Ekli dosyayı görüntüle 21188

Ekli dosyayı görüntüle 21189

Ekli dosyayı görüntüle 21190Tecrübeni paylaştığın için teşekkürler 

alıp ta kullanmayan varsa eski fiyattan alırım :)

@Serkanasn merhaba hocam bu siteden daha önce bende ürünler aldım orginal mi bilmem ama ürünler genelde kaliteli rahatlıkla alabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam yerleri de güneşli Mahmutbey yolu üzerinde kardeşimin opel araç bakımı için bakım parçalarını buradan alıp bakımı dışarıdan yaptırmıştık.Urunler orijinal GM markaydi. 

Bende var orjinal. Hic kullanmadim hala naylonunda duruyor. Hep plastikleri kullandim. Nasil yazin ne fark oluyor bunu kullaninca. Cok kirlenmiyor mu? 

@FatihNO ister istemez toz kır, suya basıyoruz toprağa basıyoruz sonra araca biniyoruz.....illaki kirleniyor hocam. 

Geri
Üst Alt