Golf araç tavsiyesi

Sol çamurluk ucu,sol ön kapı ucu,sağ arka çamurluk lokal boyalı resim ve video atmış. Tabiki experte bişey çıkarsa o başka. 125 e hayır diyor neymiş 3 ay beklemiş araç için :)  Dedidiğin gibi 125 derim vermezse kendi bilir zaten kaç gündür de satılmamış.
Hocam dediklerinizden sonra 125 bile fazla 3 parça boya var . Satıcılara sorsanız hepsi lokal boya hepsi çizikten. Renk turmerik sarı rengi tutturabilmişler midir o da soru işareti.  Dediğim gibi golf gibi bir araba  bakılırken seçenek çok onlar bilir . Ben aracımı satalı 2 haftadan fazla oldu benden önce araçlarını ilana  koyan 3-4 kişi hala araçlarını satabilmiş değil . Satanlarada sorduğumda benden ucuza satmışlar. İnsanlar bakıyor o 140 yazmış ben 145 yazayım saçma sapan bi piyasa oluşturdular. İlandaki fiyatlarla satılan fiyatlar çok farklı. Bir araba 2 haftadan fazla süredir ilandaysa ölücülük yapmaktan çekinmeyin :)

Hocam dediklerinizden sonra 125 bile fazla 3 parça boya var . Satıcılara sorsanız hepsi lokal boya hepsi çizikten. Renk turmerik sarı rengi tutturabilmişler midir o da soru işareti.  Dediğim gibi golf gibi bir araba  bakılırken seçenek çok onlar bilir . Ben aracımı satalı 2 haftadan fazla oldu benden önce araçlarını ilana  koyan 3-4 kişi hala araçlarını satabilmiş değil . Satanlarada sorduğumda benden ucuza satmışlar. İnsanlar bakıyor o 140 yazmış ben 145 yazayım saçma sapan bi piyasa oluşturdular. İlandaki fiyatlarla satılan fiyatlar çok farklı. Bir araba 2 haftadan fazla süredir ilandaysa ölücülük yapmaktan çekinmeyin :)
ederi nedir sence ,adamlar tok ki öyle bir inat var :)  

Buyrun size sarı site piyasasıyla gerçek piyasa arasındaki uçurumu gösteren bir alışveriş

GZnZZ3.jpg

ederi nedir sence ,adamlar tok ki öyle bir inat var :)  
Hikaye hocam tokluk falan elinde o kadar araç var . Siz 120-125 arası teklif edin arkadaşlarınızada söyleyin sizin ettiğiniz rakamın 10 aşağısını aralıklarla göndersinler . Baktı satamıyor sizin rakamınızda gelen rakamlara göre yüksek  size istediğiniz rakama satar :)

@Ahmet Tokmak Aslında bu ayarda var ama sanrufsuz olduğu için eledim fiyatı 125 idi pazarlıkla düşer tabi. İyi fiyatmış

Hocam ben de takip ediyorum 2-3 aydır. Bayram sonrası düşebilir tavsiyem fazla acele etmeyin. 125 gibi bir rakam gözden çıkarıyorsanız yukarıda attığım araç gibi hatasız temiz bir araç olsun. 

Hocam ben de takip ediyorum 2-3 aydır. Bayram sonrası düşebilir tavsiyem fazla acele etmeyin. 125 gibi bir rakam gözden çıkarıyorsanız yukarıda attığım araç gibi hatasız temiz bir araç olsun. 
Öyle yapacağım gibi haziranı da geçirmemek lazım 

@Dream4886 Ötv İndirimi yıl sonuna kadar uzatılmıştı hocam bilginiz olsun. Önce haziran sonuydu sonra cumhurbaşkanı kararıyla 31 aralık oldu.

Sayın Dream4886 Bence sizin usta çok eski teknoloji. Siz ustayı değiştirin öncelikle. 1.6 fiesta kullandım, 1.6 tdi polo kullandım, corsa kullandım 1,5 zannedersem, şuan eşimde 1.0 golf var ve cidden memnunuz diğerlerinden hiç farkı yok bizce. Fark istiyorsan tork değeri yüksek 2.0 motor ve üzeri lazım bence. Millet takmış ilkel bilgilerle yalan yanlış yazıyor işte. 

Sayın Dream4886 Bence sizin usta çok eski teknoloji. Siz ustayı değiştirin öncelikle. 1.6 fiesta kullandım, 1.6 tdi polo kullandım, corsa kullandım 1,5 zannedersem, şuan eşimde 1.0 golf var ve cidden memnunuz diğerlerinden hiç farkı yok bizce. Fark istiyorsan tork değeri yüksek 2.0 motor ve üzeri lazım bence. Millet takmış ilkel bilgilerle yalan yanlış yazıyor işte. 
Aynen öyle hocam. Özellikle Toyota uzun yıllardır 0.9 ve 1.0 gibi motorlarla piyasaya araç sürüp bu motorlar çok düşük beygir ve torklarda olduğu için şimdiki 1.0 motorlar da aynı şekilde sanılıyor. Halbuki şuan 1.0 ister tsi ister başka markanın motoru olsun hepsi oldukça performanslı ve verimli motorlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak aslında 1.0 olan motorun beygirinde torkunda sorun yok ama kullanan kişiler titreşimli çalışmasına sürekli atıfta bulunuyor, 3 silindir olduğu için özellikle start stop devreye girdiğinde çok hissettiriyormuş.

Buyrun size sarı site piyasasıyla gerçek piyasa arasındaki uçurumu gösteren bir alışveriş

Bu arac biraz ucuza gitmis, muhtemelen urfada oldugu icin boyle olmus, istanbulda daha yuksek fiyatlara gider.

Geri
Üst Alt