Volkswagen'de kriz büyüyor..

@mcanerol

aynen hocam herkes cevreci oldu birden. 20 kurus yakarken iyiydi simdi kotu oldu

Orhan Hoca dedi:
Biz alternatif, kıymet bilir, ezici ve takip edilir bir forum olduk.  s=s18

yeri geldi eksikliklerimizi ve yaşananları eleştirmekten çekinmeyiz. açılan dava haberlerini paylaşırız.  yanlışın arkasında bilerek durmayız. ama bu GOLF 7 nin ve vw nin kalitesini inkar ettiğimiz anlamına gelmez.

Hakkın teslim edilmesini isteriz.

Biz başkasının tercihine de karışmaz , tercihinden dolayı dalga veya makara geçmeyiz. Saygılıyız.

alsın binsinler. ta o zamana kadar iç huzura ulaşamayacaklar, alana kadar onlara rahat yüzü yok.

ha pahalıysa almasın.

vw ye hırsından dolayı çakmaya çalışan vw sahipleriyle kasıtlı uğraşan trollleri için söylüyorum yanlış anlaşılmasın.  s=bigstar
Değerli Orhan Hocam;

Elleriniz dert görmesin.

Maşallah harika bir bilgi paylaşım platformu olduk.

Sadece Türkiye değil dünyanın dört bir yanından çoğunluğu sessiz takipçilerimiz artmakta..

En başta Yusuf Hocam ve siz olmak üzere Tüm dostlarımızın sayesinde...

silvershadow dedi:

yeri geldi eksikliklerimizi ve yaşananları eleştirmekten çekinmeyiz. açılan dava haberlerini paylaşırız.  yanlışın arkasında bilerek durmayız. ama bu GOLF 7 nin ve vw nin kalitesini inkar ettiğimiz anlamına gelmez.

Biz başkasının tercihine de karışmaz , tercihinden dolayı dalga veya makara geçmeyiz. Saygılıyız.

alsın binsinler. ta o zamana kadar iç huzura ulaşamayacaklar, alana kadar onlara rahat yüzü yok.

ha pahalıysa almasın.

vw ye hırsından dolayı çakmaya çalışan vw sahipleriyle kasıtlı uğraşan trollleri için söylüyorum yanlış anlaşılmasın.  s=bigstar
Değerli Orhan Hocam;

Elleriniz dert görmesin.

Sadece Türkiye değil dünyanın dört bir yanından çoğunluğu sessiz takipçilerimiz artmakta..

Beğen butonunu sadece beğen butonu olarak tekrar geri mi getirsek  :) Sadece yazılan yoruma özel beğeni sosyal paylaşım platformlarındaki gibi. En azından cevap vermesekte bu gibi yorumları desteklediğimizi, beğendiğimizi ve/veya tekrarladığımızı belirtmiş oluruz.  :'(

ErsinEsk dedi:

ha pahalıysa almasın.

Değerli Orhan Hocam;

Elleriniz dert görmesin.

Beğen butonunu sadece beğen butonu olarak tekrar geri mi getirsek  :) Sadece yazılan yoruma özel beğeni sosyal paylaşım platformlarındaki gibi. En azından cevap vermesekte bu gibi yorumları desteklediğimizi, beğendiğimizi ve/veya tekrarladığımızı belirtmiş oluruz.  :'(
Bu yorumunuzu beğendim hocam benim de aklımdan geçiyordu [emoji4]

+1

Sent from my iPhone using Tapatalk

zambor007 dedi:
@KabileReisi

@Orhan Hoca

Hocam valla bence siz komik durumuna düşüyorsunuz bu yazdıklarınızla,dh gibi forumalarda görüyorum çok olayı abartıp marka kötülemeye kadar gidenler var hatta dahada abartıp gaz maskesi aldım diye paylaşanlar bile oldu.Araçlarda tabiki bir sorun yok hala kaliteli ama yapılan bir yanlışı görmezden gelmek doğru değil, şu iyi şeyi yaptılar karşılığında demek vw kaliteli ama hem kendini hem insanları zehirliyor böyle bir hile yapmış insanları kandırmışdan farklı şeyler değil benim gözümde. Bunlar hep dış mihrakların oyunları,sizden öğrenecek değiliz iyi araç yapmayı  &:

Anlatmak istediğim yapılan yanlış karşısında dik durmasını bilmiyorsunuz sat golf'ünü başka bir araç al ölmezsin ya,vw bir yerede kaçmıyor düzeltsinler yaptıkları sahtekarlıkları, pardon alırsın aracını.

Eyyyyy doğuş sen kimsin ya :) ben esas doğuş gibi sahtekar yarım yamalak araba satan,satış stratejisi olarak insanların heveslerini kullanan ve bir nevi karaborsacılık yapan bu firmadan nefret ediyorum batsınlar bir an önce çıkıpta hiçbir sıkıntı yok diye açıklama yapmaları beni çok sinirlendirdi mevcut yasal boşluğu kendi çıkarları için kullanmaktan insanları aptal yerine koymaktan geri kalmıyorlar, demek istiyorlarki sıkıntı yok siz golf almaya devam edin öylemi çakallar sizi

Böyle bir fırsat varken neden doğuş gibi bir firmaya ders vermiyorsunuzda sürekli golfte golf, şekeri alınmış çocuk gibi ağlayıp aynı şeyleri tekrarlıyorsunuz ben bunu anlamıyorum bu forumda,burası dış dünyadan izole farklı bir gezegenmi siz Türkiye'de yaşamıyormusunuz, bu gerçeklerden neden bi haber davranıyorsunuz,en iyi seçimi (golf !) yapmayı biliyorsunuzda bu şekilde yapılan bir yanlışın karşısında durmayı neden akıl edemiyorsunuz.
Çok güzel yazmışsınız hocam zevkle okudum. Ama forumun kuralları ve tartışma olmaması için ufak bir kısmı affınıza sığınarak düzelttim.

Öncelikle bu olaydan etkilenen türkiyede hiçbir GOLF yok. Bu halen daha GOLF'un imajını etkilemiyor. Sadece VW imajını etkileyen bir durum söz konusu. 

Burada kimse VW'e iyi yapıyorsunuz demiyor. Söylenmeye çalıştığımız tek şey bu kadar üzerine gidilecek kadar kötü bir şey yapmadığı. Ölümle sonuçlanan bir çok hatada bile firmaların üzerine bu kadar gidilmedi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@zambor007

Tercih sizlerin hocam. Haksızsınız diyemem. Golf alsanız da almasanız da aramızdan ayrılmayın. Araç alım sürecindeki tecribelerinizi aktarın bizlere ;)

MSE dedi:
@ErsinEsk

Güzel fikir hocam. Bunu yapmaya çalışacağım ;)
Yusuf hocam Tapatalk'tan konulara abone olamıyoruz :)

Benim WP olduğu için tapatalk ingilizce, sizde de öyle mi bilmiyorum ama, bende konudayken Subscribe butonu var, bunun sayesinde abone olabiliyorum.

ErsinEsk dedi:
@ErsinEsk

Güzel fikir hocam. Bunu yapmaya çalışacağım ;)
Yusuf hocam Tapatalk'tan konulara abone olamıyoruz :)

Benim WP olduğu için tapatalk ingilizce, sizde de öyle mi bilmiyorum ama, bende konudayken Subscribe butonu var, bunun sayesinde abone olabiliyorum.
Hocam bendeki Türkçe.

Konuya girince sağ üstte yıldız butonu var normalde ona basınca sarıya dönüyor ve abone olunuyor. Ama konudan çıkıp tekrar girince eski haline dönmüş oluyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@zambor007 Açıkcası yazdıklarınızı okuduktan sonra kendimi ifade edemediğimi anladım, ben illa Golf olsun illa Vw olsun diyen biri değilim on senedir vw kullanıyoruz oradan kalma bir alışkanlık üzerine gittik ikinci aracımızıda Golf aldık, maddi durumumuz el vermeseydi o zaman belki Fiesta alacaktık ki önce Ford'a gittik ee sonrada bu forum yerine Ford la alakalı biryerde olacaktık :( İçimizdeki Vw sevigisinden zyade araba sevigisi diyelim benim aracım Toros'ta olsa 10 sene sonra bir bağ olur. Ben Vw yaptığı doğrudur da demedim körü körüne savunmadımda kimseyi neyse tartışma çıksın diye yazmadık hiçbirşeyi illaki Vw sevende vardır sevmeyende illa Golf olacak diye birşeyde yok ne bileyim böyle işte yine anlatamadım kendimi ama olsun varsın komik duruma düşeyim, kimseye ve herhangi bir markaya avukatlık yapacak ta değilim tabi şu var aracımdan memnunum ve bu olaylardan sonra vw e karşı güven sarsılsada arabam işte atsan atılmaz satsan satılmaz :)   çok karıştı.  s=s20

bu işin savunulacak tarafı yok zaten, kendileri hile olduğunu kabul ettikten sonra...

ben de 7-8 senedir polo kullanıyorum ve bu duruma üzüldüm, çok zor bir  iş ve henüz işin başındayız...

ancak bu durum golf'e veya başka bir vw'ye ilgi duymak, almak istemek ya da sahip olmakla ilgili bir durum değil, bence bunu etkileyen bir durum da değil,

yıllardır bir dsg problemi var malum üstelik kulaktan kulağa anlatılarak olduğundan da büyük gösterilen bu durum bile satışları düşürecek bir etkiye yol açmadıktan sonra insanların kendi araçlarıyla ilgisi olmayan bir hile karşısında toptan markaya küseceklerini sanmıyorum...

Geri
Üst Alt