Volkswagen'de kriz büyüyor..

yusuf dedi:
@golfstream

Benzinli araçlara sorun yok hocam.
Tamam o zaman..... 3-4 ay sonra ilimizde bulunan en yakın vw servisine teslim oluruz artık....ben benzinlilerde bi takım  hile düzen olabileceği ihtimali üzerinden düşünmüştüm

Hocam bu olay 2.0 tdi ile basladi 1.6 tdi da yandi bakalim bari tsi motorlar zarar gormese dicemde markaya dusman cok ve bizlerde farkinda olarak gerçekten yuksek miktarlarda para odeyerek aldik yani golf olsun kaliteli olsun bizim olsun dedik ama simdiden hondacilarin fordcularin diline dustuk

@Myvzz

Hocam fazla para ödeme diye birşey yok. Özellikle 1.2 golfler gayet ucuz bence. Leon haricinde fiyat olarak rakibi yok.

bu vahim durumun sonuçlarına katlanılacaktır, şirketin gelirleri düşecek, dünya pazarındaki güvenilirliği zedelenecek, bu yüzden satış rakamlarında azalma olacaktır...

ancak bu durum bence; şirketin varlığını sürdürmesine, ellerinizdeki araçlara destek vermemesine hatta bizim ülkemizde fiyatların düşmesine yol açmaz...

dünyada yüzen, yatırım için yer arayan para çok, 18-20 milyar parayı getirip koyarlar şirketin de %20 sini alırlar en çok bu olur; şirketin sahibinin kim olduğuyla müşteri ilgilenmez...

geriye imajı düzeltmek kalır, bunu da yapacak 21.yüzyıl teknolojileri, teknikleri, taktikleri mevcuttur...

bunlar hep amariganın oyunu hocam :D

bir golf sahibi olarak şunu merak ediyorum: vw nin pkk ya maddi yardım ettiğini yazmışlar dh da bunun doğruluk payı var mı? emisyon skandalı umrumda değil çünkü nükleer santrallerin ardı sıra açılması için gün sayılan bir ülkede yaşıyoruz...

@blackfear13

Almanyanın pkkya desteklerinden bahsediliyor iyi güzelde biz önce kendi memleketimizde pkkya destek verenleri temizlemeliyiz ki diğer ülkelere sıra gelir önce kendi bahçemizi temizlemek lazım ?

blackfear13 dedi:
bir golf sahibi olarak şunu merak ediyorum: vw nin pkk ya maddi yardım ettiğini yazmışlar dh da bunun doğruluk payı var mı? emisyon skandalı umrumda değil çünkü nükleer santrallerin ardı sıra açılması için gün sayılan bir ülkede yaşıyoruz...
Hocam bu sadece almanyanın pkk'ya karşı tutumu ile alakalı atıp tutulan sözler.

@Orhan Hoca

Aynen Orhan abi, bu konularda yazılacak çok şey var ama olsun, o siteye arada giriyorum ama msj sayım 3-4 tanedir herhalde cevap vermeye kalksak işin içinden çıkamayız :D

@Orhan Hoca

Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş abi :) bunlarınki de o hesap emisyon falan hikaye. Araçlarımız gerçekten güzel ben burası dışında hiç biryere bakmıyorum bile artık insanlar gerçekten komik oluyor çünkü.

Hocalarım valla kendinizi hiç germeyin yormayın kendinizi. Anlamazlar insanlar bir acık buldumu üzerine gitmeyi seviyorlar. İnsanları eleştirip kendilerini yüceltip egolarını tatmin ediyorlar. Bugüne kadar emisyonun ne olduğunu bilmeyenler birden emisyon kurulu oldular. Bu ülkede şayet ucuz ise araba yakıtta iyi ise kimse başka bir seye bakmaz alır. Şimdi bir şey patladı herkes emisyon ustası oldu...

Geri
Üst Alt