Volkswagen Golf 10 Mayıs 2019 Güncel Fiyat Listesi

Takassız fiyatının 138500olacağını zannetmiyorsunuzdur zaten..

Kenar mahallelerde kurulan  bayram yeri lunapark sihirbazı gibi adamlar . 

Legalite altında dümenler çevirip aracı 138500 e ultra indirimli sattıklarını zannediyorlar (masaya söyledikleri çaylarada birşey kattılarmı bedavaya gider eldeki araç)

O araç 143500 den aşağı değil bayilerde.

Varsa düşük fiyat alan burada teşhir etsin bi zamet
Fiyat verdiklerinde takas konuşulmamıştı henüz. Yetkili bayide takaslı takassız farklı fiyat hiç denk gelmedim hocam. Onu galericiler yapıyor.

Sorun volkswagen de yada doğuşta değil renault Megane 2018 ve 2018 model fiyatlarına bakarsanız golf ucuz bile satılıyor diyebiliriz.

CC295744-3B2C-46E6-A670-9791918F5D1D.jpeg

237CFE82-33A2-47BC-B51E-D2CCE57C11A9.jpeg

Reno nun en baba arabasi 166 bin mi yani ?

@Golf835 Öyle görünüyor ama bir farkla 2-3 bin civarında bir indirim oluyor bu fiyatlardan, zaten %35 ötv sınırını aşmadığı için indirim ikram seviyesinde.

@nebraska

@mbonat

@Nebraska  138500 fiyat almıstınız! 

Eski girişli araç sormuştum geçen hafta @mbonat için rica etmişti özelden .

Hafta içi hep eski girişli araç kalmadı dediler!

142-143-144 fiyat verdiler geçtiler

Comfort 1.0 DSG için

Bayinin karşısında benzinlikte arabayı yıkıyordum bir gireyim fiyat alayım dedim az önce

Comf. 1.0 DSG / indiyum gri -atlantik mavi-tornado kırmızı için fix indirimli fiyat 136.200 hurda onlardan (eski girişli araç buldu nasıl bulduysa)

Beyaz yeni girişli var 144250 çekiyor bir kuruşta inmiyor

Işık paket var Cruise kontrol var

IMG_20190511_140607.jpg

@Savatage Park mesafe sensörü olmadığı için 2.280 tl baz fiyattan indirip sürüş konfor paketi için 2800 eklemişler demekki hız sabitleyici vergisiz 500 lira civarındaymış, fiyat güzel ama yine de pahalı geçen sene kurların en yüksek olduğu dönemde 141.000 tl 1.4 tsi Highline dsg + cam tavan + geri görüş kameralı araç için fiyat veriyordu bayiler, manuel için de 127.000 civarında bir fiyat alınabiliyordu, hemde ötv %50 iken.

@nebraska

@mbonat

@Nebraska  138500 fiyat almıstınız! 

Eski girişli araç sormuştum geçen hafta @mbonat için rica etmişti özelden .

Hafta içi hep eski girişli araç kalmadı dediler!

142-143-144 fiyat verdiler geçtiler

Comfort 1.0 DSG için

Bayinin karşısında benzinlikte arabayı yıkıyordum bir gireyim fiyat alayım dedim az önce

Comf. 1.0 DSG / indiyum gri -atlantik mavi-tornado kırmızı için fix indirimli fiyat 136.200 hurda onlardan (eski girişli araç buldu nasıl bulduysa)

Beyaz yeni girişli var 144250 çekiyor bir kuruşta inmiyor

Işık paket var Cruise kontrol var

Ekli dosyayı görüntüle 20803
Teşekkürler hocam , 135 civarına 2018 5 bin kmde çift j lı 1.0 tsi highline alınabiliyor . En iyisi şu fiyatlar ikinci ele yansımadan ikinci el almak

@Savatage dogus oto etimesgutun karsisindaki opette mi yikiyorsunuz aracinizi hocam bende her hafta orada yikarim denk geliriz bir gun insallah :)

Yok benim fix yerim çiftlik kavşağı Shell 

Bugün değişiklik oldu.

Çiftlik kavşağı Shell de karşılaşalım  bir hafta sonu

Full+full detaylı temizliğimizi yapalım cilamızı atalım

Bugün eskşehirde highline 1.5 tsi dsg liste fiyatı 238 olan tungsten aracı 190 bin.

1.6 tdi manuel highline 231 liste fiyatı olanı 180 bine bıraktı manuel için 6 ay beklersiniz dedi.😀

Yok benim fix yerim çiftlik kavşağı Shell 

Bugün değişiklik oldu.

Çiftlik kavşağı Shell de karşılaşalım  bir hafta sonu

Full+full detaylı temizliğimizi yapalım cilamızı atalım
Makyajsiz golfu satip makyajli beji alan siz misiniz? Bir kere muhabbet etmistik beyaz comfort tdi var bende. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt