Jump to content

Savatage

LUQUİ MOLY TURKEY WEB SİPARİŞ SAYFASI

Recommended Posts

On 18.07.2019 at 9:41 AM, thelordof yazdı:

hocam bir kaç tane distribütörü var liqui moly nin, zamanında epey araştırınca kafam başta karışmıştı daha sonra yavaş yavaş anladım.

İnternet sitesi olan İzmir de  bulunan egemot otomotiv.

Bir başkası Fzrulman, bu da izmir de bulunuyor.

Bir de Konya da bulunan Laskar(mekato) adlı yer. Sizin foto da ki yer burası mı acaba?

Yazdıklarınızı Okuyunca Almanya'ya mail attım "nereden alacağız? kime güveneceğiz diye". FZ Rulman, Laskar ve Gaziantep'te bir satıcının daha sadece internet satışı yaptıklarını ve tüm ürünlerini  Türkiye distibütörlerinden temin etmedikleri için çok şikayet olduğu bilgisini bana telefonla arayarak verdiler. Arayan kişi Türktü Almanya'da satış departmanında çalışıyormuş. Telefonumu Türkiye distirbütörü Egemot İzmir'e vereceklerini ve beni arayacaklarını söyledi. Onlarda 1 gün sonra aradılar ve internet satışlarında çok sahte ürün olduğu için internette satış yapan tüm bayiliklerini yaz başında iptal ettiklerini ve ürünleri sadece liquimolyturkey.com sitesinden sattıklarını iletti. Hepsiburada'dan vs. satılan ürünleri onlar vermiyormuş. Hatta yazılı olarak ürünleri nereden aldıklarını öğrenmek için talepleri olmuş. Kendi site ve bayileri dışında alınan ürünlerden kaynaklı sıkıntı olduğunda destek vermiyorlarmış. 

Neyse hocam sayende ben de araştırıp bunları öğrendim paylaşmak istedim. 2 hafta önce Toptec 4200 ve engine flus plus aldım. Bir gün sonra elime ulaştı 10.2019 üretimi yağ geldi ve yanında bir iki ürünlerini de hediye göndermişler. Ben değiştirdim yağı arabanın sesi değişti sanki. Birde ortalama yakıtım düştü. Tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Neogolf61  Onaylı değil ama 1.2 TSI 'da kullanıp çok memnun olanlar varmış, başka bir VW blokta okudum. Yağ eksiltmeyi kesiyormuş...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, eok88 yazdı:

Yazdıklarınızı Okuyunca Almanya'ya mail attım "nereden alacağız? kime güveneceğiz diye". FZ Rulman, Laskar ve Gaziantep'te bir satıcının daha sadece internet satışı yaptıklarını ve tüm ürünlerini  Türkiye distibütörlerinden temin etmedikleri için çok şikayet olduğu bilgisini bana telefonla arayarak verdiler. Arayan kişi Türktü Almanya'da satış departmanında çalışıyormuş. Telefonumu Türkiye distirbütörü Egemot İzmir'e vereceklerini ve beni arayacaklarını söyledi. Onlarda 1 gün sonra aradılar ve internet satışlarında çok sahte ürün olduğu için internette satış yapan tüm bayiliklerini yaz başında iptal ettiklerini ve ürünleri sadece liquimolyturkey.com sitesinden sattıklarını iletti. Hepsiburada'dan vs. satılan ürünleri onlar vermiyormuş. Hatta yazılı olarak ürünleri nereden aldıklarını öğrenmek için talepleri olmuş. Kendi site ve bayileri dışında alınan ürünlerden kaynaklı sıkıntı olduğunda destek vermiyorlarmış. 

Neyse hocam sayende ben de araştırıp bunları öğrendim paylaşmak istedim. 2 hafta önce Toptec 4200 ve engine flus plus aldım. Bir gün sonra elime ulaştı 10.2019 üretimi yağ geldi ve yanında bir iki ürünlerini de hediye göndermişler. Ben değiştirdim yağı arabanın sesi değişti sanki. Birde ortalama yakıtım düştü. Tavsiye ederim.

Sahte ürün olduğunu sanmıyorum daha o kadar çok tanınan bilinen bir marka değil 

Bence farklı yoldan ithalat ile getiriyor olabilir diğer satıcılar

Kendileri haricinde başka yerden almasınlar diye sahte ürün diyip insanları şüphe içinde kalıp almasınlar amaçları

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
39 dakika önce, eok88 yazdı:

@Neogolf61  Onaylı değil ama 1.2 TSI 'da kullanıp çok memnun olanlar varmış, başka bir VW blokta okudum. Yağ eksiltmeyi kesiyormuş...

3.500 km civarı oldu 4200 serisini kullanıyorum +- bir yönünü görmedim daha önceden de eksiltme sorunum yoktu aynı performans da devam ediyor.

Bugün 3.500 km sonra yağın seviyesine ve rengine baktım çok iyi duruyordu 

Hatta 2 tane daha yedek 4200 serisi aldım bulunsun :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 19.07.2019 at 11:51 AM, Savatage yazdı:

G 052 195 M4   ???

BU ÜRÜN kodu yazıyor hepsiburada ilan resminde

kodu kopyalayıp aratınca 10 larca web satışı var bu ürünün yurt dışında

örneğin amazon italya ??

https://www.amazon.it/Longlife-G052195M2-originale-etichetta-tedesca/dp/B072FN6TN8/ref=pd_lpo_sbs_263_img_1/257-2417726-4856054?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=Y7DM9WT5HHGWR7PVWT3Q

Bir ihtimal vw  elindeki stok fazlası  208 litrelik  fıçı 5W30 Long Life III leri  5 lik bidonlara koyup perakende satışa çıktı . (shell yağa geçmeleri bunun kanıtı olabilir)

Açık ayran istemeyene  hijyen pastörize kapalı ayran hikayesi ?  

TR için zahmet etmesinler  boş bidonumuzu su testimizi  alır gideriz hayrattan doldurur gibi alırız 5 litre yağımızı .. Yeter ki  ultra indirimli versinler  

Bu VW etiketli G 052 195 M4 kodlu yağ Castrol üretimidir

@erkanwrc

tarihinde forzaGilles tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 17.07.2019 at 10:32 PM, salcek yazdı:

Synthoil 5W-40 ını aldım kullanıyorum hocam

Neden Synthoil 5W-40 ? aracınız benzinli ise bu yağın 502.00 onayı var ama istanbul için 5w-40 yağa pek ihtiyaç yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, salcek yazdı:

yabancılar bunu tercih ediyor ama TR de bu yok sanırıım

liqui.jpg.bca1c1941d552b0e648c8e1a347880a8.jpg

Bunu benzinli motorda kullanabilirsin ama dizelde kullanamazsın bu yağın 507.00 onayı yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, Neogolf61 yazdı:

Bu yağ hakkında bilgisi olan var mı 1.4 TSİ ye uygun mu

42030231-5D4D-4102-9919-B5273EF32FF9.png

Bu yağ bizim araçlar için uygun değildir..!! bizim araçlar için uygun olan yağ toptec 4200

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Neogolf61 yazdı:

@forzaGilles sadece onaylı değildir ancak kullanmakta bir sakınca olacağını zannetmiyorum 

250 lira verdikten sonra neden onaylı olmayan bir yağı kullanalım..? :) eski nesil GM araçları için üretilmiş bir yağ

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@yalin

@thelordof

@HONEY

Liqui Moly 'nin Türkiye'deki tek distribütörü Egemot Otomotivdir.!!

Netten X firmadan yağ almayı düşünen arkadaşlar @eok88 Emre arkadaşımızın yazdığı yazıyı okumalarını öneririm;

On 06.12.2019 at 1:04 AM, eok88 yazdı:

tarihinde forzaGilles tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, salcek yazdı:

507 onayı dizel için 504 onayı benzinli için diye bir kural yokki

Dizel için 507.00 olması kuralı mevcut ama  benzinli de 504 şartı yok bunu zaten söyledim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, forzaGilles yazdı:

250 lira verdikten sonra neden onaylı olmayan bir yağı kullanalım..? :) eski nesil GM araçları için üretilmiş bir yağ

aslında eski nesil opel araçlarından ziyade 1.4 T lerde lspi sorunundan dolayı piston kırma görülünce dexos 2 den bu yağa (dexos1gen2) geçiş yapıldı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@HONEY

8 saat önce, HONEY yazdı:

Sahte ürün olduğunu sanmıyorum daha o kadar çok tanınan bilinen bir marka değil 

Bence farklı yoldan ithalat ile getiriyor olabilir diğer satıcılar

Kendileri haricinde başka yerden almasınlar diye sahte ürün diyip insanları şüphe içinde kalıp almasınlar amaçları

Haklsiniz hocam,  Bende protein tozlari kullaniyorum, türkiye distibütörü olan firma cok pahali satiyor. Paralel ithalat ile bir baska firma daha ucuza satiyor, direkt almanyadaki firmadan degil, bulgaristan üzerinden getiriyor, 100 lira ucuza satiyor. Distrübütör firma bu ürünleri satan firmalari sahte ürün satiyor diye karalamaya calisiyor, cünkü onlar yüzünden mecbur fiyatlarini düsürdüler.

tarihinde krym tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@eok88 Aynen 4200 Top tec güzel yağ. Nisandan beri kullanıyorum, çok memnunum. Benim anladığım kadarıyla bir kaç distribütör var. Ben FZrulmandan almıştım o zamanlar, indirimli fiyattaydı onda. Bu sıralar fzrulman dükkan tadilatı gibi bir şey var sanırım, ellerinde göremeyince mesaj atmıştım da. 

Liqui moly asıl site bu:

http://liquimoly.com.tr/yetkili-satis-noktalari/#1570310672565-9c7947be-f1c1 

liquimolyturkey sitesi de dediğiniz gibi İzmir de ki egomot'a bağlı bir site. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@forzaGilles http://liquimoly.com.tr/iletisim/

Bu siteye bakın bir de hocam. 

Valla liquimolyturkey sitesi(izmir) bu siteye ait bir indirim tanımlasa güzel olur. Bazen fiyatlarına bakıyorum da pek kampanya yapmıyor gibiler. :) Yağ alınca hediye herhangi bir şey yolluyorlarsa ona bir şey diyemem, mevcut fiyat normal derim. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Luqui Moly Topctec 4200 kullanan ve servisin kullandığı castrol ile fark gözle görünür diyen var mı acaba? 

Benim kendi kanaatim, Mobil 1 bile castrol den daha kaliteli bir yağ. Castrol reklam vb ile çok gündem de sanki....

45.000 km bakımı için Luqui Moly toptac 4200 düşünüyorum Golf 7 1.4 TSI için.

Yetkli servis bakım için 1.000 tl gibi fiyat söyledi. yağ dılardan getirsem dedim, 450 Tl gibi yağ fiyatı düşeriz dedi.

Yarın kısmet olur ise servise gidip yüz yüze görüşeceğim. Yağı dışardan alıp bakımı yaptıracağım yetkili serviste.

Birde Luqui Moly toptec 4200 ün 4 litresi var mı ? Luqui sitesinden bay listesinden arayıp fiyat sordum bayiye, 4 litre 225 TL , 5 litre 250 TL fiyat verdi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...