Türk İnsanının Medeniyet İle İmtihanı

feriterk dedi:
@DrMobile hocam daha 2 hafta önce işe gitmek için evden çıktım  birde ne göreyim, 4-5 yaşlarinda bir çocuk arabamin bagaj kapağının üstünde gezinıyor, annesi ise elinde telefon  umrunda degil. Cabuk sinirlenen bir yapımda yok ama insanların bu kadar vurdum duymaz, kendilerinden başkasını dusunmemesi canımı çok sıkıyor. Çocuk ama annesini öyle görünce, bayan olmasaydı eğer kötü şeyler olabilirdi. Arabanın bagajinin üstünde kocaman bir ayak izi ve sınırımle oradan uzaklaştım.
Yaptığı şeyin rahatlığından kurtulması soğuk duş etkisi yaratması, ayıktırma mahiyetinde,toplum sağlığı açısından lafımı sokakmadan gitmezdim...İşim gereği gayet sabırlıyımdır,insanları kırmamaya rencide etmemeye ciddi bir özen gösteririm fakat limit ve tepkisizlikte bir yere kadar her şeyi içe atmakta sağlık bozar....R ın üzerinde bir çocuk ve ben tepki vermeyecem,yeaaaaaaaa......... 8|   s=s19

Moderatör tarafında düzenlendi:
@feriterk

Kesinlikle ben de tepkimi verirdim. Çocuğu yetiştirmek o annenin görevi o görevini yerine getiremiyorsa ben tepki koyma hakkına sahibim.

Geri
Üst Alt