Türk İnsanının Medeniyet İle İmtihanı

@Hk80

2 ay önce İstanbula geldiğimde AVM otoparkına girdim ve aynı şekil bir yer bulana kadar dolaştım ve rahat rahat bıraktım aracımı :D

@Orhan Hoca

Aniden frene basisim & Patlayan odum & full bagajdan kayan birseylerin sesi olabilir. Durdugumda baktim tamponuma hicbirseyde yoktu.

e61612d31d3e85bc9715960cd61daa05.jpg

AVM lerdeki bu yerleri bulmak lazim yoksa diger turlu Allah Allah yani.

Sağ kolon soldada elektrik trafosu gibi birşey var araç giremiyor tek araçlık yer gayet iyi avm girişine uzak olsada tercihim genelde burası.

@mcanerol

hocam geçmiş olsun ya valla benimkini de çekseler başımdan aşağı sular dökülürdü. ama gerçekten kırmızınız çok güzel görünüyo. her gün binmeden okuyun arabayı valla benden söylemesi  :D

maniax dedi:
@mcanerol

hocam geçmiş olsun ya valla benimkini de çekseler başımdan aşağı sular dökülürdü. ama gerçekten kırmızınız çok güzel görünüyo. her gün binmeden okuyun arabayı valla benden söylemesi  :D
Saolun hocam valla ne kadar dua filan var hepsini koydum arabaya zaten. Ben çekilmesinde degilim. Parası neyse veriyim hataliyim burnunda farkındayım. Fakat çekicilerin umrunda degil sadece çekiyor vurdum mu bir sey oldu mu umrunda degil. Ben onun icin cok korktum. Otoparkta arabanın etrafında dört döndüm zaten bir sey olmus diye. Allahtan alan herhalde dikkat etmiş artık. Mekanik anlamda bir sey olur diye korktum ilk defa basıma geliyor diye Allahtan forumumuz var :D Murat hocam rahatlattı beni sagolsun.

@Negatiwe serdar hocam geçmiş olsun. Aynı ezikten benim arabamda da var. Avm otoparklarında en kuytu köşeyi arar oldum 2 araba arasına kesinlikle park etmiyorum. Duvar tarafına sıfırlıyorum neredeyse. Yine de kurtulamıyoruz kapı açmayı beceremeyenlerden...

Süleyman_01 dedi:
@Negatiwe serdar hocam geçmiş olsun. Aynı ezikten benim arabamda da var. Avm otoparklarında en kuytu köşeyi arar oldum 2 araba arasına kesinlikle park etmiyorum. Duvar tarafına sıfırlıyorum neredeyse. Yine de kurtulamıyoruz kapı açmayı beceremeyenlerden...

Geçmiş olsun Süleyman hocam, sabır ve dikkate devam edeceğiz.  :'(

SAYGI duyarım buna...

@feriterk bende sakin bir yapiya sahibim ama boyle durumlarda hulk olabiliyom

Geri
Üst Alt