Volkswagen'de 2019 Model Otomobil Fiyatları Açıklandı

@Golf835 aynı aracın turuncu renkte olanıda benzer fiyata Antalyadaki bayiide bugün gördüm. 244 bine A segmentine araba koymak ...

2019 golfa da( başlıkta bahsettiğim) son fiyat 166 bin verdiler . 500 tl indirim - şaka gibi 
A segmenti derken birde 244 bin sitesinde yazmayan rakamı niye fazladan söylüyorlar anlayamadım

TRoc Polo ile aynı platform aracı(A segmenti sayılırlar) 244 bin, highline  DSG 150 beygir, ve bir sürü extralı araç. Ama kafadan 188 bin yapmışlar. Satılmaz çünkü 

A segmenti demek; Peugeot 107, Hyundai i10, VW Up demek., 

T-roc B+ segmenti 

T-cross B segmenti 

Ancak hem T-roc, hem de T-cross işçilik ve malzeme kalitesi olarak Polo ‘nun bile yanına yaklaşamıyorlar., Hatta yeni Polo’yu bi kenara bırakın eski kasa Polo bile bu iki araçtan malzeme kalitesinde çok üstün., Saçma sapan araç yapmışlar 190bin’lik aracın her yeri sert plastik..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forzaGilles Aynen katılıyorum. T-roc' dan sonra Poloya binince Polo golf gibi geliyor. T-Roc malzeme kalitesi çok kötü. Golfçüler bu arabanın yüzüne bile bakmaz.

Bu arada dikkat etmemiştim. Benzinli manuel Golf üretilmiyor sanırım. Sitedekiler full DSG.

@Golf835 aynı aracın turuncu renkte olanıda benzer fiyata Antalyadaki bayiide bugün gördüm. 244 bine A segmentine araba koymak ...

2019 golfa da( başlıkta bahsettiğim) son fiyat 166 bin verdiler . 500 tl indirim - şaka gibi 
Aliyo musunuz Golf u ?

@Golf835 geçen haftaya göre 500 liracık indirim yapan bayiden çok ihtiyacım bile olsa araba almam. Üstelik imzamdaki polo aracımı oradan almıştım. 

Zaten araba piyasası durgun, gider başka illerden istediğim rengi alırım(beyaz %90 gördüğüm golfler)

@serology55 anladığım kadar Doğuş 2019 modellerde belli kriterlere göre araç getirmiş beya alabilmiş.(DSG, çoğunluk cam tavan ve geri göriş kameralı). O yüzden manuel bilerek getirmiyorlar gibi. @Savatege arkadaşımızın yazdığı gibi Sazan avına çıktılar, ama atlayan pek yok gibi...

@serology55 anladığım kadar Doğuş 2019 modellerde belli kriterlere göre araç getirmiş beya alabilmiş.(DSG, çoğunluk cam tavan ve geri göriş kameralı). O yüzden manuel bilerek getirmiyorlar gibi. @Savatege arkadaşımızın yazdığı gibi Sazan avına çıktılar, ama atlayan pek yok gibi...
Fiyat sormak için aradığımda hep dsg var highlife da cam tavan ve geri görüş kamerası eklemişler şaşırdım doğrusu

@Seastar76

31 Mart'ta ÖTV indiriminin biteceği hissiyatıyla insanlığın 166 bine bu 1.5 tsi DSG high cam tavana sazanlayacağını zannediyor bayiler

ÖTV indirimi uzayacak . Nisan ortasında fiyat kırmak zorunda kalırlar.

Bekleyin!!!

Birde 1.5 tsi gazına gelmek? İnsanlık vw  den yeni golf bekliyor! Motor değil

Hayalet ekran ortasında açılan harita bekliyor (en azından mk8 highline da)

Bir şekilde comfortta led ön farlar lazım artık. 

Sene 2020 de yoğurt çanağı içinde sarı fener ampullü far aydınlatması son bulmalı! (Comfortları en azından LED far eklenmiş şekliyle getirsinler %90 ında) 

Madem birgün dizel bitecek ! Yeni benzinli motorları ort. Tüketim anlamında geliştirmeliler!!

Vw fabrika merkezde 1-2 mekatronikçi tip var.

Devamlı motor hacmini küçültüp büyütüp tork beygir arttırıp sözde yeni motor icat ediyorlar.

Yogurt canagi icinde sari fener ampulu ne yaa hahahahaahHaahha :D

Bunu Almanca cevirip VW ye yollamak lazim :D

Arkadaşlar, yakın zamanda sıfır Golf alan oldumu? Veya özel fiyat?

Geri
Üst Alt