Volkswagen'de 2019 Model Otomobil Fiyatları Açıklandı

@Savatage   Ben,  cam tavan geri görüş kamerasına ek olarak  keyless, acc+frontassist  app connect   gibi  bir kaç donanım daha ekletmek istiyorum dedim...  bayiler  şuan ekleyemiyoruz dediler... çok saçma geldi bana..

@ozkancan

Evet doğru diyorsunuz, araçların büyük çoğunluğunu cam tavanlı ve geri görüş kameralı eklenmiş halde kendileri getiriyor.

bu 2 opsiyona da ihtiyacım yok diyen niye alsın?

Benzinli 1.0 ve 1.5 lerde manuel yok 

Biraz zora koşmaya başladılar!

Adriana Lima'dan daha alımlı bir mk8 için 

Siparişim şu şekilde

Manuel , 1.0 TSİ, comfortline, sadece led ön far opsiyonu eklenmiş. Şu anki şartlarda veya ilerde  böyle bir aracı sipariş ettirmiyorlarsa Dsg zorunlu sunroof zorunlu  diyorlarsa 

eldekine devammmm
@Savatage 

@Savatage   Ben,  cam tavan geri görüş kamerasına ek olarak  keyless, acc+frontassist  app connect   gibi  bir kaç donanım daha ekletmek istiyorum dedim...  bayiler  şuan ekleyemiyoruz dediler... çok saçma geldi bana..

@Savatage 
Evet hocam şuan tek tip olarak geliyor geri görüş+sunroof opsiyonlu araçlar. Manuel gelmemesi de risk almak istemediklerini gösteriyor. Tek tip olarak standart highline gelseydi o zaman hiç satılmazdı bu rakamlarla birlikte.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak

Manuel getirmemelerini risk almamakla ilişkilendirirken??

Neyi kastettiniz ??

Benim gibi aracı manuel olup garantisinin bitmesine 10 ay varken sanayiye kaçanları söylüyorsanız doğru.

Adamlar sırf benden 1380 lira zarara girdiler. 30 bin bakımına gitmediğim için.

DSG ne güzel  Ömür boyu sıcak garanti para demek doğuş için

@Savatage Manuel DSG'ye oranla daha az tercih edildiği için söyledim hocam. Yılbaşında manuel Golf'ümü satıp otomatik Qashqai'ye geçince tekrar anladım manuel'in değerini... Otomatik araç sürerken pc'de yarış oyunu oynar gibi ileri geri dışında bir şey yapılmadığı için zevk vermiyor. Manuel olacak, hissedeceksin vites geçişlerinde arabanın devir hissini...

2016'da 2.el olarak 3 yaşındaki manuel Golf'ümü alıp 2018 sonunda satana kadar 3 defa özel servis bakımı gördü araç. Toplam maliyeti bana 1300 küsür lira olmuş. Yetkilide olsa 3 yılın bedeli en az 2500 lira olurdu. Yaşasın manuel ve garantisi biten araç. :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Savatage bunların oyununa gelmeden 2015 ocak trafiğe çıkışlı 1,4 DSG -henüz 8.100 km de comfortline refleks gümüş Golf buldum. 

WhatsApp Image 2019-04-02 at 11.40.58.jpeg

@Seastar76 üstat kaça aldın?

dün doğuşa sordum; 2019 dizel dsg highline geri görüş kamera ve cam tavan 170bin cam tavansız 163 bin

1.4 hiç yok 1.5 kalmamış temmuzda gelir diyorlar 

@Seastar76   3-4 YIL araç kullanıp km yi 8100 de tutmak. Ne güzel .  yakıt masrafı nerdeyse yok / yıpranma yok/dsg yoruldu derdi yok

sıfır niyetine araç. hayırlı olsun. Ne kadara mal oldu??

@Savatage 96.000 , akü serviste yeni değişmiş.
2.bakımı yaptıracağım en yakın zamanda. tavsiye edebileceğiniz 10'' multimedya var mıdır? teşekkürle

Geri
Üst Alt