Volkswagen'de 2019 Model Otomobil Fiyatları Açıklandı

@Seastar76 bence fena değil. Geçen gün 1.0 TSI DSG Highline test ettim. Ve fiyat teklifi verdiler.

Teklif verdikleri araçta 5-6 opsiyon vardı, R line dış paket, geri görüş, spor süspansiyon, sunroof, jant, mavi renk vs. 

Fiyatın indirimli hali 175 bin TL (liste fiyatı 244 binmiş miş) idi. Araç 1.0 TSI Highline DSG..

Bu arada ben 1.5 TSI'ın Golf 8 ile geleceğini biliyordum sanırım yanılmışım. =) Bu kasa ile de sipariş verilebildiğini bilmiyordum.

Ayrıca satış temsilcisi bana, ''Golf 8 ile alakalı en ufak bilgimiz yok, muhtemelen 2020 yılının sonunda gelecek araçlar'' dedi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Alicaniz varsa alin bu fiyata bence.. Cok kotu bi fiyat deil..

155 e vermezler bunu..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Seastar76 ötv indiriminin uzatılacağını düşünüyorum bu haliyle bile satış rakamları çok düşük 

@emrekk hocam sonraki fuarda tanıtılacak, 2019 4.çeyrekte ülkemize de gelmeye başlar muhtemelen ama tabi fiyatların uçuk olacağı gerçek. Euro kurunda 5.80 gibi bir değer görülürse mevcut fiyatlardan yeni kasaya geçiş yapılabilir ki ilk başlarda da doğuş eldeki 7.5 kasaları çıkarmak için fiyatları yine yüksek tutar.

Ben 31 Mart’tan sonra hemen olmasa da kısa zaman içinde indirimin kalkacağını düşünüyorum. Hem mevcut fiyatların yüksek olması hemde muhtemel yeni kasanın vasatlığından aldığım gaz İle motorumu değiştirip BMW ye geçmeyi düşünüyorum ilk fırsatta :)   

@theguywithgolf hocam doğuş’a kalsa iki laflarından biri 1.5 motor gelmeyecek idi. Ancak en baştan beri biliyorduk ki amaç 1.4 motor satmak. 

@Seastar76 Hocam siparişi hangi bayiye verdin?  Ben sürekli bayiye soruyorum, 2019 modeller için kotalarımız açılmadı  diyorlar  ve  sipariş almıyorlar.

@Kaaan95.ky Kartal Doğuş'un bana söylediği, yeni Golf'lerin 2020 sonu geleceği.

Hayırlısı bakalım..
Mk8  2022 ye kalsa ? Bizlerde keder depresyon yaratır mı? Gözümüz yollarda kalır mı? Demek lazım.

Efsaneler ölmez şekil değiştirir diyorlardı

Böyle abuk şekil değiştireceğine ölseydi daha iyiydi

@Savatage Bu cümleyi zaten kestane olan golf 5 için yazdırmıştı doğuş, 8 içinde yerinde olur gibime geliyor.

@ozkancan Antalya Alvin. sipariş vermemiştim ,  2019 lar gelince haber verin demiştim 1 hafta önce.
ilaveten  başka da teklif ettiler, 2018 model 1,0 Manuel Comfortline da var gümrükte bekleyen. cam tavan, indiyum gri, 17 sebring jant, ışık görüş paketi, cam tavan- 133 bine bırakıyorlar.

Geri
Üst Alt