Park halinde vurdular. Umarım nazardır...

Bu tip 4 yol ağızları en korktuğum yerlerdir.Bayana geçmiş olsun.jettayla münübüsçüye yazıklar olsun.sizede tekrar geçmiş olsun.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun hocam bence de yetkili servise gidiniz. En azından yapılan iş garantili olacak ve herhangi bir sıkıntıda servis bunu ücretsiz şekilde yapacak.

Minibus ortadan girmis Jetta ya.. Baska yere bakiyodu heralde.. Teyze umarim olmez..

@Golf835 @slck jetta ters yönden geliyor. Minibüs yukarı tarafı görerek hareket ettiyse bence tamamen suçsuz. Yine de 30 Minibüs 70 jetta şekilde rapor tutulmuş. 

• Beğen
Tepkiler: SCC
@yusuf İkisi birbirinden rezalet. Jetta zaten ters yönde ve kavşaktan dümdüz geçiyor. Minibüs desen o da öyle. Kontrolsüz kavşak ise (ana yol tali yol vb. işaretleme yok ise) sağdan gelenin (Jetta) geçiş önceliği var. Ancak Jetta ters yönden geldiği için kusurlar doğru gibi.

Geçiş üstünlüğü olsa da kontrollü geçmek zorundasın. Geçiş üstünlüğüm var diyerek doğrudan geçmek de kusur sebebi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun :( ana haberde de gördüm şimdi. Teyze de baya şiddetli darbe almış. Bilinçsizlik,2 sokak öteden dönmeye üşenmek nelere dönüşüyor...

IMG_20190225_183242.jpgIMG_20190225_183259.jpg 

Geçmiş olsun usta hasar gözüme cok büyük görünmedi tampon, bagaj kapağı gibi görünüyor.Hasar kaydı umrumda değil dersen vw servisinde yaptırman mantıklı olur karşı tarafın sigortasından yaptırırsın.

Jettacı gibi böyle ultra dar bir yoldan geçecekken bu hız nedir? Hadi minibus jettaya toslamadı!

Golfle Doblo arasından bu hızla mı geçmeyi düşünüyordu.

Ahirette bu jettacılar kıldan ince sırat köprüsüne de bu hızla girerlerse cehennem viyadüğünden aşağıya uçacakları çok malum

• Beğen
Tepkiler: SCC
Bu akşam 8 gibi aracı park ettim. İçerde ufak birkaç kodlama yaptım. Bilgisi ayarı topladım tam arabadan ineceğim arkadan büyük bir darbe ile araba 20cm öne fırladı. Fotolar aşağıda. Ümraniye avek olacak servis tercihim büyük ihtimalle. Hasar kaydı umrumda değil herşey yetkilide yapılsın istiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 19138Ekli dosyayı görüntüle 19139Ekli dosyayı görüntüle 19140

Ekli dosyayı görüntüle 19141
Büyük geçmiş olsun can sıkıcı bir olay hakikaten😔

Bugün aracın Son durumuna bakmaya gittim. Arka tampon altında hasar gören parça yok. Maşallah diyelim :)  bagajı düzeltmişler boya bekliyor. Yeni tampon da yoldaymış. Eksper difüzoru karşılamaz demiş. Tabi golf R görmemişler ne yapsınlar :)  şasiden sorgularsanız difüzör görünür diyince tekrar bakacaklar. 

Eksper şarap eksperi sanki mübarek tam saçmalamış . Test amaçlı yudum yudum Kafayı bulan eski eksperlerden yani!

Bu akşam 8 gibi aracı park ettim. İçerde ufak birkaç kodlama yaptım. Bilgisi ayarı topladım tam arabadan ineceğim arkadan büyük bir darbe ile araba 20cm öne fırladı. Fotolar aşağıda. Ümraniye avek olacak servis tercihim büyük ihtimalle. Hasar kaydı umrumda değil herşey yetkilide yapılsın istiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 19138Ekli dosyayı görüntüle 19139Ekli dosyayı görüntüle 19140

Ekli dosyayı görüntüle 19141
Hocam çok büyük geçmiş olsun da, o teyze nasıl oldu.... Allah acil şifalar versin o teyzemize.

Geri
Üst Alt