Kendi tasarım ve uygulamalarımız

@MSE  aynen hocam bende gördüm ama sipariş veremeyince ve aylak olunca gittim sağolsun beni kırmadı hallederiz dedi :) Maliyetli birşey değil aslında siparişi falan ama ne bileyim böylesi daha hoşuma gitti :D bakalım önümüzdeki hafta yerini bulurlar umarım :D

KabileReisi dedi:
@MSE  aynen hocam bende gördüm ama sipariş veremeyince ve aylak olunca gittim sağolsun beni kırmadı hallederiz dedi :) Maliyetli birşey değil aslında siparişi falan ama ne bileyim böylesi daha hoşuma gitti :D bakalım önümüzdeki hafta yerini bulurlar umarım :D
Çin'den sipariş vermek güzel oluyor hocam ya :) ayda bir iki sipariş veriyorum sonra güvenlik kargo geldi diye arayana kadar unutuyorum öyle bişey aldığımı :)

Benim çevremde güvenebileceğim bir esnaf olmayınca yerimde sayıyorum böyle konularda :) En basitinden lip alacağım onu bile Antalya'yla gittiğimde Hüseyin'le beraber alacağız. Burdan alıp taktıracak olsam haşatını çıkarırlar tamponun. Aynı şekilde boya koruma ya da seramik kaplama yaptırayım diyorum ama seramik kaplama diye su sürüp gönderir bunlar [emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

@MSE  aynen hocam güven önemli. Ben üzerine düşmüyorum yoğun çalışıyorlar ee uğraşacak falan para almak istemeyecek onu da biliyorum o yüzden oluruna bırakırım bir kaç gün baktım ses yok dayanırım kapıya D:

fcsrn dedi:
Arkadaşlar bugün çinden aldım shift pedallar geldi, hakikaten çok güzel yapmışlar, yuvasına tam oturuyor ve harika bir direksiyon görüntüsü ortaya çıkıyor. Ferraride gördüğüm aynı direksiyon oldu yani :D Çok hafif, alüminyumdan yapmışlar ve ayrıntılara çalışmışlar.

27b6ffe83203f20f69fda86003faf4d4.jpg

78d20068b26c18430475f16390c4ce45.jpg

Tavsiye ederim. :'(

Uygulanmış fotoğrafı var mı Hocam
uyguladım yarın resim çekip paylaşırım

fatihan dedi:
Arkadaşlar bugün çinden aldım shift pedallar geldi, hakikaten çok güzel yapmışlar, yuvasına tam oturuyor ve harika bir direksiyon görüntüsü ortaya çıkıyor. Ferraride gördüğüm aynı direksiyon oldu yani :D Çok hafif, alüminyumdan yapmışlar ve ayrıntılara çalışmışlar.

27b6ffe83203f20f69fda86003faf4d4.jpg

78d20068b26c18430475f16390c4ce45.jpg

Tavsiye ederim. :'(

Uygulanmış fotoğrafı var mı Hocam
uyguladım yarın resim çekip paylaşırım

Tamamdır Hocam, sağolun şimdiden :)

71de369fe5d6e464ed1b32b1df653c86.jpg

a9d36d895da86e9589a27c5ab6635611.jpg

Arkadaşlar uygulama resimleri işte bunlar.

Hakikaten başka bi hava kattı.

Ben tabi dayanamadım yine orasını burasını düzeltme babında oynadım biraz ama sonuç istediğim gibi oldu.

@fatihan

Sürekli göz önünde olduğu için güzel bir aksesuar ;) Yakışmış hocam güle güle kullanın.

Teşekkürler sağolun;)

@fatihan

İlk kez gördüğüm ancak çok yakışmış bir aksesuar.

Orijinal kadar güzel duruyor.

DSG var mıydı sizde Hocam? İşlevselliğe sahip mıdır pedallar?

silvershadow dedi:
@fatihan

İlk kez gördüğüm ancak çok yakışmış bir aksesuar.

Orijinal kadar güzel duruyor.

DSG var mıydı sizde Hocam? İşlevselliğe sahip mıdır pedallar?
Siyah alüminyum kenarları parlak, ortama çok iyi uyuyor. Dsg var, sabah taktığımdan beri pedalları kullanıyorum, gayet zevkli oluyor;)

https://vimeo.com/148733594

Hayırlı olsun çok güzel olmuş vw nin düşünemediğini bunu üreten firma ve satın alarak siz düşünmüşsünüz nokta atışı bir uygulama

@fatihan

Hoş bir ayrıntı...

Günlük kullanımda  kulakçıkları fazlaca kullanıyorum...

erkanwrc dedi:
Hayırlı olsun çok güzel olmuş vw nin düşünemediğini bunu üreten firma ve satın alarak siz düşünmüşsünüz nokta atışı bir uygulama

Teşekkürler. Yani gti'da en azından olması gereken bişey bu, bu direksiyona çok yakıştı. Gti direksiyonuna daha çok yakışacağı kesin.

Malum haftasonu... can sıkıntısından anahtarı piano black kapladım, daha önce aynaları mat bi malzeme ile kaplayabilirmiyim diye karaköyden metal kaplama almıştım. Onunlada ayrıntısını çalıştım, güzel oldu. Farklılık yani;)

cc072531b7e9c0a96b399da80428d6e8.jpg

696716065d0ef1680d2db1b72873b758.jpg

Golf mk7 1.6 tdi dsg+comfortline+panoramik cam tavan+ayak dayama pedal seti+yağmur far sensörü+17 gunmetal dijon+arka difüzör 4 çıkış egzos+necvox platinum multimedia+f1 vites pedalları

Geri
Üst Alt