Kendi tasarım ve uygulamalarımız

@fcsrn Eren
senin arabadakine bir bakayım ondan sonra güzel duruyor

@setirekli Hocam uygulama çok zor değil, fakat sabır gerektiriyo. Ürünü sıcak iken uygulayın. Ve uygulayacaginiz yeri hafif esnetip sokun. Istanbuldaysaniz ben 35 liraya uyguluyorum fakat hangi bölümlere düşünüyorsunuz değişebilir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@setirekli Hocam uygulama çok zor değil, fakat sabır gerektiriyo. Ürünü sıcak iken uygulayın. Ve uygulayacaginiz yeri hafif esnetip sokun. Istanbuldaysaniz ben 35 liraya uyguluyorum fakat hangi bölümlere düşünüyorsunuz değişebilir. 
Vites çevresi hoparlör cevresi kapı açma kilidi ve kapı kumaş çevresini yapmak istiyorum.Fotolarda gibi şık durursa belki torpidoyada ilave yapabilirim.Bu işler için kaç metre gider tahminen
Hocam bende istanbuldayım sen istanbulun neresindesin

@setirekli Hocam 5 m eksik gelir tahminimce 10 m yeter diye düşünüyorum. Söylediğiniz kısımlarda şık durur evet. Avcilardayim hocam :)  

@setirekli Hocam 5 m eksik gelir tahminimce 10 m yeter diye düşünüyorum. Söylediğiniz kısımlarda şık durur evet. Avcilardayim hocam [emoji4] 
Peki bu malzemeyi Türkiyeden alabileceğimiz bir yer varmı 1 ay 45 gün beklemesek.Hepsiburada'da bazı ürünler çinden ucuz malum dolar uçtu fiyatlar kafa kafaya geldi sibop ve anahtarlık çinin yarı fiyatına neredeyse.
Bu şeritin tam adı ney.Turkiyeden internette ne diye artabiliriz hocam beklemeden sıcağı sıcağına yapalım. [emoji4]

@setirekli Hocam benim yolda kırmızı 10 m var. Araştırmadım TRde ama araştırırım bi :)  ordan çok daha ucuza geleceğini sanmıyorum zaten ucuz bir ürün. Bulursanız yapıştırma olanını sakın almayın. Bir araştıralım bakalım :)  

@setirekli Hocam araştırdım tahmin ettîğim gibi 10 liraya alıp 30 liraya satıyolar n11de :)  

@setirekli Hocam araştırdım tahmin ettîğim gibi 10 liraya alıp 30 liraya satıyolar n11de [emoji4] 
Evet bende biraz baktım hep katakulli.Adam metresine 18 tl yazmış.Zaten çoğu sizin almayın dediğiniz yapışkanlı modellerden
Sizin aldığınız satıcı güvenilir ise bende oradan alayım.Aracın içi siyah ve önde ve torpidoda aliminyum görünümlü parçalar var o sebepden gümüş renk almak istiyorum ama sizce nasıl durur [emoji4]

@setirekli Hocam satıcı güvenilir, gümüş renk ben pek beğenmiyorum. Benim araçta siyah ben kırmızı detay yaptığım için kırmızı renk seçtim. Bide gümüş görünen aynı malzememi esnekmi bakmak lazım 

Haftaya sipariş vericem hocam.Satıcıya mesaj atıp sorarım gümüş renk olanı,olmazsa bende kırmızı alırım.Birde Yumuşak olmasımı daha makbul hocam.Satıcıya aynı sertlik ve kalitedemi diye sormak lazım

Birde sizin aldığınız ürünün linkini verirseniz ordan sipariş vereyim

Geri
Üst Alt