Bu kez Hayatıma Renkli Birşeyler katmak istedim:)

Tesisat kodlama ve montaj yapılana kadar tuşları en azından takayım istedim.Hem dolu dursun hemde gece görüntüsü hoşuma gidiyor ışıl ışıl.Kısmetse hepsi işlevini yerine getirecek yakın zamanda.

70F5ADC9-CA93-4463-9AED-B87CD3EB578D.jpeg

6527523E-1415-4269-ACDB-1113FF8EC8A9.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sonradan alınma tuşlarda oluyor o tuş vw parça kodlu fakat çin fabrikasında üretilen malzeme.Aliexpresten aldım tuş ve tesisat takımını.

Tesisat kodlama ve montaj yapılana kadar tuşları en azından takayım istedim.Hem dolu dursun hemde gece görüntüsü hoşuma gidiyor ışıl ışıl.Kısmetse hepsi işlevini yerine getirecek yakın zamanda.

Ekli dosyayı görüntüle 19840

Ekli dosyayı görüntüle 19841
Bu şekilde eski boş olanı çıkarıp yeniyi takınca ekstradan gelen dolu tuşların aydınlatması için Bi kablolama gerekli mi? Yoksa eski soketi buna takınca orası aktif oluyor mu? 

Bu şekilde eski boş olanı çıkarıp yeniyi takınca ekstradan gelen dolu tuşların aydınlatması için Bi kablolama gerekli mi? Yoksa eski soketi buna takınca orası aktif oluyor mu? 
Soketi buna takınca direk aktif oluyor.Tuşlar işlevsel olmasın sadece ışığı yansın diye takacaksanız sadece tuş takımını değiştirmeniz yeterli.

Soketi buna takınca direk aktif oluyor.Tuşlar işlevsel olmasın sadece ışığı yansın diye takacaksanız sadece tuş takımını değiştirmeniz yeterli.
Bi kere basınca sarı tekrar basınca beyaza dönmesi de çalışıyor mu peki? Yoksa sürekli beyaz ışık mı yanıyor :)

Park sensörü ve start/stop aktif olduğu için şuan sadece onlar tuşa basınca turuncuya dönüyor.Bu da orta kokpitimizden birkaç görüntü.Gece görüntüsü hoşuma gidiyor.

DFDA0817-A97F-414E-91D0-B8705648A0BF.jpeg

AB9BD339-5D1A-4B2E-9645-ED2884967BA7.jpeg

A1D77757-B0AB-4896-A6E2-A94219775F9B.jpeg

Önceki araçlarımda alışkın olduğum ön cam filmi bu aracıma yaptırmamıştım henüz. Bugün onu da hallettirdim bu şekilde daha tok durduğunu düşünüyorum dış görüntünün.Birde cam tavanla uyumlu duruyor.

5a1pMD.jpg

dvA4k7.jpg

ADdZ5z.jpg

Geri
Üst Alt